Skocz do zawartości


Zdjęcie

Współwłaściciel/Technik/ + GRAFIK Nowo powstającego serwera Survival Sandbox

poszukuje admina technika serwer minecraft nowy serwer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 s0meth1ng

s0meth1ng

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • s0meth1ng#3457
  • s0meth1ng

Napisano 05 May 2019 - 20:50

Krótko o sobie:
Witam, mam na imię Maciej (20l). Interesuję się ogólnie pojętą informatyką (strony www, konfiguracja vps, serwerów itd).

Jestem osobą ogarniętą, z kulturą, otwartą na pomysły, staram się pisać z jak największą poprawnością ortograficzną.

Od jakiegoś czasu myślałem nad stworzeniem nowego serwera oraz społeczności opartej na zaufaniu, szacunku i tolerancji.
Chyba tyle wystarczy póki co ;)

 

Wymagania:

  1. Pełnoletność - bez wyjątków. Chce, aby to była osoba z odpowiednim poziomem kultury, znajomości konfiguracji serwerów,  poprawności ortograficznej i tym podobne.
  2. Mikrofon (o mutacji chyba nie ma co pisać bo to oczywista sprawa)
  3. Poświęcenie czasu dla projektu i jego dalszego rozwoju
  4. Doświadczenia w roli Administratora
  5. Znajomości lub chęci nauczenia się i poznania jednego silników for internetowych
  6. Chęci, pozytywnego nastawienia, ciekawych pomysłów co do rozwoju, uczciwości, szczerości

Oferuję:

  1. Prywatny serwer TeamSpeak3 (do komunikacji między administratorami głównie)
  2. Forum (nie darmowe, nie na darmowym hostingu, nie bez domeny- jak już robić to porządnie).
  3. Domenę dla forum, serwera
  4. Dobrą zabawę i doświadczenie
  5. Ranga - chyba wiadomo, ale wolę napisać ;)
  6. O reszcie pomyślimy później ;) Lub jeżeli mi się coś przypomni to dopiszę ;)

 

O projekcie

Na tym etapie mogę powiedzieć tyle, iż będzie to Survival (wersja 1.14), z w pełni otwartym światem (nie będzie ograniczeń typu 10 tys kratek w każdą stronę itp). Spawn nie będzie nie wiadomo jakim wielkim miastem, wystarczy parę budynków niedużych. Serwer będzie pozbawiony tworzenia działek - już tłumaczę - nie będzie tworzenia działek przez graczy na otwartym świecie tylko działki będzie się budować tak o po prostu. Chciałbym żeby serwer był oparty na zaufaniu graczy i stosowaniu się do regulaminu (można przy tym wprowadzić weryfikację osób). Na serwerze będzie plugin który będzie umożliwiać przywracanie stanu mapy (np jeżeli ktoś komuś zniszczy budynek lub okradnie go to osoba ta może to zgłosić przy pomocy forum i zostanie to rozpatrzone przez administrację oraz przywrócone konkretne szkody a osoba za to odpowiedzialna poniesie karę (w postaci bana - na pewno na dłuugi okres czasu). Dzięki temu gracze nie będą myśleć o tym by komuś coś zniszczyć lub okraść go bo tak czy inaczej spotka ich kara przewidziana w tabeli kar zgodnie z regulaminem. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i wspólne budowanie na serwerze (najlepiej jakby udało się zebrać wszystkich w miarę blisko spawnu zamiast rozchodzić się po mapie kilometry dalej ;) ). Przypominam, że serwer będzie stworzony głównie dla przyjemnej rozgrywki a nie jakiś milionowych zysków, więc jeżeli jest ktoś zainteresowany dobrą zabawą a nie myśli o hajsie na tak wczesnym etapie gry to zapraszam do kontaktu. Serwer nie będzie wyposażony w miliony pluginów zaśmiecających grę, hud i miliony komend. 

 

Kontakt (jedyny kontakt ze mną poniżej !!)  

Discord: s0meth1ng#3457

Email: [email protected]


Użytkownik s0meth1ng edytował ten post 10 May 2019 - 21:31

  • Babsu lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 s0meth1ng

s0meth1ng

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • s0meth1ng#3457
  • s0meth1ng

Napisano 08 May 2019 - 20:40

AKTUALNIE POSZUKIWANY: Grafik 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: poszukuje, admina, technika, serwer, minecraft, nowy serwer