Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z serwerem.

Serwer Premium Non-Premium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 shymoon

shymoon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • shym00n

Napisano 27 April 2019 - 12:30

Ostatnio chciałem pograć ze znajomym na nowej wersji MC 1.14. Niestety, ale on nie ma Minecrafta Premium, więc zmieniłem online-mode=false. Grałem jeszcze chwilę przed zmianą na serwerze i zdążyłem zebrać już nieco ciekawsze itemy, jednak gdy wróciłem do niego po zmianie wyglądało to jakbym był nowym graczem. Itemy z mojego ekwipunku zostały usunięte, do tego nie posiadałem skina i zostałem przeteleportowany

na spawn.

Da się jakoś temu zapobiec, by graczy Premium odczytywało prawidłowo, ze skinem itp? Jakiś plugin? Slinik serwera to Vanilla, więc musiałbym go zmienić, ale mogę to zrobić. 

Z góry dziekuję za wszelką pomoc w tej sprawie  ^_^



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 27 April 2019 - 14:35

Powinno czytać poprawnie. Nie zmieniałeś nicku czasem?

 

Skinów nie pobiera na online-mode=false już od 1.7.5 wzwyż, więc to dość stare, ale jest na to plugin SkinsRestorer (wymaga Spigota).


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 shymoon

shymoon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • shym00n

Napisano 27 April 2019 - 14:37

Powinno czytać poprawnie. Nie zmieniałeś nicku czasem?

Nie, cały czas wchodzę na serwer z tego samego konta MC Premium, więc nick też się nie zmienił.

 

Z tego co mi wiadomo to Spigot na wersję 1.14 jeszcze nie istnieje, więc muszę zwyczajnie poczekać na nią i spróbować z tym pluginem?


Użytkownik shymoon edytował ten post 27 April 2019 - 14:48


#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 27 April 2019 - 19:28

Nie, cały czas wchodzę na serwer z tego samego konta MC Premium, więc nick też się nie zmienił.

 

Z tego co mi wiadomo to Spigot na wersję 1.14 jeszcze nie istnieje, więc muszę zwyczajnie poczekać na nią i spróbować z tym pluginem?

Ten plugin daje tylko skiny. Ale tak, musisz poczekać aż wyjdzie Spigot na 1.14.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Serwer, Premium, Non-Premium