Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] Moje usługi budowlane

usługi budowanie budowa minecraft budowniczy poszukuję szukam

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Filipkalin

Filipkalin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów
  • Filiq343#6591
  • Filiq343

Napisano 10 April 2019 - 14:20

Witam. Jestem Filip, mam 14 lat. Interesuję się informatyką, lubię grać w gry komputerowe, m. in. w Minecraft oraz The Sims 4.

 

Jako iż ostatnio nie mam zbyt dużo do roboty, chciałbym przedstawić swoją ofertę budowlaną. Można śmiało składać zamówienia

 

w wiadomości prywatnej na forum lub we wiadomości prywatnej na discordzie (Filiq343#6591). Przejdę do rzeczy.

 

 

No więc tak... Cena moich usług zależy od wielkości budynku. Cenę ustalam przy składaniu zamówienia przez klienta.

 

Jedyną formą płatności jaką przyjmuję jest obecnie PSC oraz PayPal.

 

Poniżej można znaleźć moje małe portfolio.

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, że mam już wieloletnie doświadczenie na trzech serwerach, gdzie pełniłem funkcję budowniczego oraz 

 

na jednym z nich nadal pełnię jego rolę.

 

Dodatkowe informacje na mój temat można zdobyć pisząc do mnie we wcześniej wspomnianych miejscach - na forum oraz na discordzie.

 

Zapraszam do korzystania z oferty!

 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 krzychulski

krzychulski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 10 April 2019 - 15:11

 

Witam. Jestem Filip, mam 14 lat. Interesuję się informatyką, lubię grać w gry komputerowe, m. in. w Minecraft oraz The Sims 4.

 

Jako iż ostatnio nie mam zbyt dużo do roboty, chciałbym przedstawić swoją ofertę budowlaną. Można śmiało składać zamówienia

 

w wiadomości prywatnej na forum lub we wiadomości prywatnej na discordzie (Filiq343#6591). Przejdę do rzeczy.

 

 

No więc tak... Cena moich usług zależy od wielkości budynku. Cenę ustalam przy składaniu zamówienia przez klienta.

 

Jedyną formą płatności jaką przyjmuję jest obecnie PSC oraz PayPal.

 

Poniżej można znaleźć moje małe portfolio.

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, że mam już wieloletnie doświadczenie na trzech serwerach, gdzie pełniłem funkcję budowniczego oraz 

 

na jednym z nich nadal pełnię jego rolę.

 

Dodatkowe informacje na mój temat można zdobyć pisząc do mnie we wcześniej wspomnianych miejscach - na forum oraz na discordzie.

 

Zapraszam do korzystania z oferty!

 

Priv







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: usługi, budowanie, budowa, minecraft, budowniczy, poszukuję, szukam