Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sortownia itemów - te same itemy w paru rzędach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 oski4861

oski4861

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Cw4niaczek

Napisano 09 April 2019 - 15:16

Cześć, nie za bardzo wiem jak opisać ten problem, ale postaram się wytłumaczyć wszystko tak dobrze jak potrafię.

A więc tak, chciałem zrobić półautomatyczny magazyn, który sam wrzucałby itemy do wszystkich skrzyń, niestety problem pojawił się w momencie, w którym chciałem zrobić, aby cobblestone znajdował się w paru rzędach jednocześnie. Niestety nie mam zielonego pojęcia jak mógłbym to zrobić. Stosując sposób na wrzucanie do hopperów 22 cobblestone'ów (18 u pierwszego z lewej i po jednym w pozostałych slotach) w rzędach, w których chciałbym, aby znajdował się bruk, w momencie, w którym zapełni się pierwszy rząd skrzyń, hoppery, zamiast zacząć wrzucać surowiec do drugiego rzędu, zapełniają się co powoduje kompletnie psucie się mechanizmu. Czy istnieje jakiś inny mechanizm, bądź zmiana wprowadzona w tym, który ja stosuje, aby nie było konieczności budowania kolejnych skrzyń do cobblestone'a tylko i wyłącznie jednym rzędzie?

 

Mechanizm, który stosuję:


Użytkownik oski4861 edytował ten post 09 April 2019 - 15:17


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam