Skocz do zawartości


Zdjęcie

komenda lobby i rangi

rangi lobby komenda czas

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Europegaz11

Europegaz11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • Europegaz11

Napisano 30 March 2019 - 21:12

Witam. Mam problem, mianowicie nie wiem jak zrobic komende /lobby lub /hub. Drugie moje pytanie to jak mam plugin azrank do dawania rang na czas i gracz majac vipa kupil supervipa po skonczeniu sie svipa ma na zawsze vipa, jak to zrobic aby po damym okrecie gracz wrocil do rangi gracz? Prosze o szybka pomoc. pozdrawiam !



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 30 March 2019 - 22:07

Do rang na czas jest pex, używanie AZRanka to herezja i bezsens.

/pex user <nick> group add <ranga> * <czas_w_sek>

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 31 March 2019 - 07:28

Zależy gdzie wykorzystasz to lobby. Czy na spigocie w celu tp na spawn, czy na bungeecord, czy chcesz zrobić tak jak jest na różnych hypixelach i innych, czyli po wpisaniu lobby gracza odłącza z minigry i tepa na spawn na innym serwerze.
1fyIFXE.png

#4 Europegaz11

Europegaz11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • Europegaz11

Napisano 01 April 2019 - 18:44

Zależy gdzie wykorzystasz to lobby. Czy na spigocie w celu tp na spawn, czy na bungeecord, czy chcesz zrobić tak jak jest na różnych hypixelach i innych, czyli po wpisaniu lobby gracza odłącza z minigry i tepa na spawn na innym serwerze.

Chcialbym zrobic tak ze jezeli gracz jest np na trybie kit pvp i wpisze /lobby badz /hub tepnie go na serwer bungeecord.



#5 Europegaz11

Europegaz11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • Europegaz11

Napisano 01 April 2019 - 19:40

 

Do rang na czas jest pex, używanie AZRanka to herezja i bezsens.

/pex user <nick> group add <ranga> * <czas_w_sek>

bardzo dziekuje za komende :D







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rangi, lobby, komenda, czas