Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Survival][FreeBuild][1.9.x-1.13.x] McMielec.pl - Serwer z sześcioletnim doświadczeniem

NoPremium FreeBuild PvP

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Zelek_

Zelek_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Zelek_

Napisano 25 marzec 2019 - 18:01

McMielec.pl ► Kompletnie NOWY FreeBuild 
« Serwer od graczy dla graczy  »

 

McMielec.pl - Celem serwera jest stworzenie naprawdę zgranej i współpracującej ze sobą społeczności. Serwer wyróżnia się na tle innych tym, że gracz ma tu władzę, nie administrator. Dajemy Wam wręcz nieograniczone możliwości i masę ciekawych urozmaiceń. Każdy gracz jest równy, nie ma hierarchii. Serwer jest jak najbardziej "family friendly" i każde próby obrażania czy nękania graczy zostaną surowo ukarane.

 

Na serwerze gracz ma do dyspozycji: automatyczny system działek, automatyczne kopalnie i tartaki, rodziny, małżeństwa, aukcje w GUI, drop z kamienia, możliwość siadania i położenia się, wynajmowanie straganów na targu, plecaki, drop główek z mobów, możliwość zmiany skina non-premium, system głosowania na dzień/noc/zmianę pogody na bezchmurną, możliwość zmiany pseudonimu i wiele, wiele więcej!

Rozgrywka na serwerze nie ogranicza się tylko do zbudowania domku i zarobienia jak największej ilości pieniędzy. Wprowadziliśmy wiele rankingów, dzięki którym gracze mogą toczyć rywalizację na różnych płaszczyznach. Od wykopanego stone przez ilość punktów za questy aż po ilość zabitych osób, lecz to nie wszystko...

Wraz z trwaniem edycji planujemy aktualizować serwer o następne, ciekawsze opcje typu: kupowanie/wynajmowanie domków, mieszkań, jachtów itd. (Wszystko zależy od Was! Przed każdą aktualizacją gracze zostaną o niej powiadomieni i dostaną opcję głosowania/decydowania o owej zmianie.)

Posiadamy sześcioletnie doświadczenie w tworzeniu serwerów. Nasza historia sięga marca 2013 roku, wtedy właśnie został otwarty nasz pierwszy publiczny serwer (https://zelekcraft.pl.tl/). 

 

Wcześniej specjalizowaliśmy się w serwerach Survival, średnia dzienna ilość nowych graczy była na poziomie 30 ~osób, a stałych graczy było ~90.

 

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na serwer!

 

 

Krótki poradnik: Pierwsze co należy zrobić po zalogowaniu się na serwerze to zapoznać się z listą dostępnych komend, owa lista znajduję się pod komendą /pomoc, następnie należałoby podjąć jedną z kilku dostępnych prac (najbardziej dochodowa to górnik). Po wykonaniu powyższych czynności możesz już zająć swoją działkę, na której zacznie się Twoja przygoda z serwerem (/warp dzialki). Jeżeli Twoją pracą jest górnik udaj się na kopalnię (/warp kopalnia) w celu wydobycia itemów, które możesz następnie sprzedać w sklepie (/sklep), analogicznie do pracy górnik każda kolejna profesja ma swój warp (/warp tartak, /warp survival, /warp lowisko itd.). W między czasie możesz wykonywać różnej maści questy/zadania na przykład jednym z questów jest wykopanie 320 bloków kamienia (po wykonaniu zadania otrzymasz nagrodę + punkty questowe, które będzie można wymienić na nagrody). Zarobione pieniądze można przeznaczać na rozmaite cele typu: zmiana pseudonimu, wynajęcie własnego straganu na targu w celu otworzenia własnego sklepu, założenie rodziny czy w późniejszej wersji serwera na wynajęcie domu, villi, jachtu itp. Dla tych najbogatszych zostały stworzone specjalne rangi, dzięki którym będzie można pochwalić się swoją zamożnością, mowa o randze Bogaty, która posiada specjalny prefix na czacie i wyjątkowe uprawnienia. [$] , [$$] , [$$$]

 

Ip: 195.201.81.57:24819 (tymczasowe)

Wersja: 1.9.x - 1.13.x (zalecamy 1.13.2)

Sloty: 50

Premium: Nie

Galeria google: https://photos.app.g...Lxno9YxG4gzqyJA (wiele ciekawych screenów z serwera)

Skan do galerii: https://www.virustot...abf36/analysis/

Strona: http://forum.csmielec.pl/

 

 

Start serwera odbędzie się 30 marca 2019r. o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy! 12.png


Użytkownik Zelek_ edytował ten post 31 marzec 2019 - 12:27


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, FreeBuild, PvP

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych