Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne dźwięki

dźwięki modpack life in village 1.12.2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Lobson

Lobson

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Brechson
  • OperatorWidlaka

Napisano 15 March 2019 - 14:31

Witam mam mały problem od jakiegoś czasu gram sobie w minecrafta na modpacku life in the village (na wersji 1.12.2 jeśli jest to istotne). Ostatnio zwiedzając mapę trafiłem na wysepkę i w momencie zbliżenia się do niej na całej mapie (w powietrzu pod wodą na lądzie w jaskini) pojawiły się dziwne dźwięki coś podobnego do statku ufo czy coś w tym stylu. Na początku szukałem źródła tego dźwięku ale zmarnowałem na to 30 min i tak nic nie znalazłem, po czasie starałem się do owego dźwięku przyzwyczaić ale nie dało się jest on strasznie wkurzający. Próbowałem oddalić się od wyspy żebym przestał ten dźwięk  słyszeć ale nic to nie dało. Próbowałem też bawić się dźwiękiem w mc ale też to w niczym nie pomogło gdyby wiedział ktoś o co chodzi z tym dźwiękiem, jak się go pozbyć to byłbym wdzięczny gdyby napisała mi co z tym mogę zrobić.

 

Edit: Dźwięki słychać nawet w menu XD


Użytkownik Lobson edytował ten post 15 March 2019 - 15:01


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 crafto gorace pierdy plona

crafto gorace pierdy plona

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 16 March 2019 - 17:22

witam

prosilbym o filmik na ktorym widac jak slychac dzwiek bo wydaje mi sie ze problem lezy w strukturach generowanych pasywnie poprzez ta modyfikacje, mysle ze da sie jakos rozwiazac twoj problem

pisz priv







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dźwięki, modpack, life in village, 1.12.2