Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwer vanilla "Chruśniak pełen chrustu"

Serwer Vanilla Kwadratowy Ogłoszenie Whitelist Kwadratowa masakra

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sudowiec

Sudowiec

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Sudowiec#5380
  • sudowiec

Napisano 11 March 2019 - 18:32

Hej :)
 
Jeżeli lata Ci koło głowy chęć pogrania sobie w miłej atmosferze na waniliowym serwerze minecraft, silnie czerpiącym z legendarnej klasyki internetu - "Kwadratowej Masakry", zapraszamy na "Chruśniak Pełen Chrustu"!
 
Oferujemy przyjemną grę na bukkitowym serwerze (pluginy nieinwazyjne - automessage, autosave, command book dla administracji itp.). Nie mamy specjalnych wymagań od. członków, jednak najlepiej, jeśli masz między 15, a 19 lat (co nie oznacza, że jeśli ktoś jest młodszy lub starszy, to zostanie odprawiony z kwitkiem :) ).

Serwer będzie miał whitelistę, żeby uniknąć niepożądanych wtargnięć, czy wypadków. Zgłaszamy się wchodząc na serwer discorda:
 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


 
Lub kontaktując się ze mną na priv.
 
Mimo, że inspiracją do powstania Chruśniaka, jest "Kwadratowa Masakra", na razie rezygnujemy z trybu Hardcore. Jeżeli, jednak będziecie mieli takie życzenie, spokojnie można się z nami dogadać. Chcemy żeby wszystko utrzymywało się w przyjacielskiej atmosferze :D
 
Aktualnie planujemy start na niedługo, po wyjściu wersji 1.14. Do tego czasu zapraszamy do integracji na serwerze discord :)
 
Czekamy na Ciebie ;)
 
Sudowiec


  • Celeron_PL lubi to

F A J N E


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Celeron_PL

Celeron_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Roscoe#6269
  • Littlefinger_

Napisano 12 March 2019 - 22:07

Możecie odnowić odnośnik do kanału discord? Jestem zainteresowany grą.



#3 Sudowiec

Sudowiec

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Sudowiec#5380
  • sudowiec

Napisano 14 March 2019 - 16:29

Możecie odnowić odnośnik do kanału discord? Jestem zainteresowany grą.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Proszę :)

Przepraszam, wkleiłem niepermanentny link


F A J N E






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Serwer, Vanilla, Kwadratowy, Ogłoszenie, Whitelist, Kwadratowa masakra