Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwer FreeBuild - Jaka mapa + plugin do automatycznych i powiększających się działek?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Majkeloso

Majkeloso

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 11 February 2019 - 18:07

Cześć!

Tworzę serwer FreeBuild a z racji tego, że od lat nie miałem kontaktu z tym tematem chciałbym się doradzić i dopytać.

 

Gdzie mogę znaleźć odpowiednią mapkę pod spawn + działki ? Aby była płaska oraz w miarę spora

 

Kolejne pytanie dotyczy samych działek, jakimi pluginami mogę włączyć automatyczne przydzielenie działki oraz możliwość zwiększenia ich wielkości?

 

Z góry dziękuję



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 11 February 2019 - 19:54

plotsquared.



#3 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 13 February 2019 - 13:59

Z doświadczenia wiem, że większe wrażenie robią na graczach mapy na naturalnym terenie takim, który nie jest płaski. Niestety też robienie FreeBuild w 2019 roku to porywanie się z motyką na słońce. Teraz ludzie wolą EasyHC czy Survival. Nie chcą grać na FreeBuildach, nawet takich z najlepszą mapą. Robiłem sam FreeBuildy, ostatni z nich miał mapę niczego sobie i jest ona nawet do zobaczenia na moim profilu. Tylko co z tego? Możesz zainwestować wiele w taki tryb, ale czy zdobędziesz graczy? Wątpię. Tak jak ty robiłem FreeBuildy, ale to już nie ma sensu.