Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bug z pixelami

bug minecraft pixel

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 xxxDarQxxx

xxxDarQxxx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 February 2019 - 21:01

Hej, mam taki dziwny problem, otóż jak sobie wczoraj wróciłem do minecrafta to zauważyłem, że na jaśniejszych pixelach bloczków na, które pada cień (np, pod drzewem czy obok góry) gdy chodzę te pixele zostawiają taką czarną smugę. Ciężko to jakoś ukazać, bo screeny tego nie wyłapują i teraz nie wiem o co chodzi. Czy jest możliwe, że to problem z kartą? Czy to wina ustawień? Mam gtx 1050 ti i w innych grach nie ma problemu, takiego wiedźmina 3 mam na wysokich / najwyższych i nie ma problemu, a tu takie coś. Instalowałem optfine, shadery, nawet robiłem format komputera i ciągle to samo.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Apple333

Apple333

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 13 February 2019 - 21:50

możliwe  że masz słabą kartę graficzną lub tak ustawiłeś sobie w minecrafcie



#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 14 February 2019 - 05:53

Jak "Screeny tego nie wyłapują" to powiem, że coś mi tu śmierdzi kłamstwem.


  • needpvp lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 14 February 2019 - 08:25

Może to przez ustawienia monitora? Ja po zakupie mojego miałem włączoną tam opcję SmartContrast która całkowicie psuła wygląd gry. Nie pamiętam czy były to  smugi czy coś innego ale gdy wyłączyłem tą opcję gra wyglądała już normalnie.


  • needpvp lubi to
1fyIFXE.png





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bug, minecraft, pixel