Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nadpisanie save


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Walet

Walet

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 304 postów

Napisano 05 February 2019 - 13:40

Witam,

Pojawił mi sie dzisiaj problem z moim światem. Miałem stworzoną mapę przy pomocy Moda Old World Generator na wersje 1.7.10, na codzien grałem na nim uzywając najnowszego snapshota. Problem polega na tym że dzisiaj chciałem "dogenerowac" kawałek potrzebnego mi terenu, więc wróciłem na wersje 1.7.10 z modem. Niestety po odpaleniu save wygenerował mi sie nowy świat (mapka z mieniła się na tundre) a w samym ekwipunku nie mam żadnych przedmiotów. Czy jest możliwosc "cofnięcia" tej operacji? :( Niestety nie robiłem kopi świata a sama mapa była  w 3/4 części gotowa i zwyczajnie wizja ponownego budowanie tego samego mnie dobija.


q19TCb3.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 bopke

bopke

    SIGSEGV

  • Użytkownik+
  • 55 postów
  • @bopke#1337
  • M__K

Napisano 05 February 2019 - 13:41

Ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robić.

Jeżeli pliki zostały nadpisane to nie ma już raczej możliwości odzyskania ich poprzedniej zawartości.


  • jahumen i Katniss lubią to

#3 Walet

Walet

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 304 postów

Napisano 05 February 2019 - 13:58

Ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robić.

Jeżeli pliki zostały nadpisane to nie ma już raczej możliwości odzyskania ich poprzedniej zawartości.

Liczyłem się z tym, że raczej sprawa utracona. No ale nadzieja matką głupich. :/ 


q19TCb3.png