Skocz do zawartości


Zdjęcie

HaremLand2 - Zwyczajny serwer, inny niż wszystkie (1.13/Vanilla)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 RupSon

RupSon

    Znawca

  • Użytkownik
  • 269 postów
  • Rupson

Napisano 01 February 2019 - 17:36

Niech zgadnę...

 

Po swojej szkole / pracy / wyczerpującej bezczynności lubisz dla zapomnienia o całodniowym stresie odpalić "klocki" i się zrelaksować? Znudziło Ci się samotne budowanie pięćsetnego z kolei domu, którego i tak nikt nie zobaczy i chciałbyś znaleźć ekipę do gry, która będzie dobrze zorganizowana, jednocześnie nie będąc sztywną jak kij od szczoty? A może po prostu przyszedłeś tu wytknąć mi, że "zwyczajny" i "inny niż wszystkie" to sprzeczności i w ogóle, kto o zdrowych zmysłach nazywa serwer "HaremLand? W każdym wypadku, dobrze trafiłeś.

 

Ale po kolei. czym jest ten cały HaremLand?

 

   HaremLand, to stosunkowo niewielki (~20 graczy), prywatny serwer, który na samym początku był dostępny wyłącznie dla YTH - ekipy minigamesowych zabijaków, którym znudziło się nabijanie statystyk i postanowili "wrócić do źródeł", grając w stary, dobry survival. Po pierwszej, niezwykle udanej edycji stwierdziliśmy jednak, że nie ma co się ograniczać i zaczęliśmy rekrutować graczy także spoza szeregów naszych znajomych i towarzyszy kwadratowej broni - ale o samym procesie naboru więcej będzie niżej.

   Tak jak w tytule, serwer działa na zasadzie Vanilla Survival, choć pozwoliliśmy sobie urozmaicić trochę grę ciekawymi, lecz możliwie nieinwazyjnymi pluginami (np. /tpa, treecutter). Wersja gry to 1.13, choć planujemy przenosiny na 1.14 gdy ta wersja już wyjdzie. Staramy się możliwie jak najbardziej współpracować, tworząc wspólnie projekty, dzielić się wszystkim i ogółem tworzyć zamkniętą, zżytą ze sobą społeczność, gdzie nie będzie krzyków na czacie w stylu "proszę pani, on mi zabrał". Dodam jeszcze, że jeśli chodzi o budownictwo samo w sobie, jesteśmy stuprocentowymi amatorami, a w naszych dziełach jest mniej finezji niż w świątecznym śpiewie sióstr Godlewskich - chodzi nam z resztą raczej o wspólne spędzanie czasu, niż budowanie modelowych cudeniek.

 

Zaciekawieni? To może szybkie info na temat rekrutacji ?

 

Żeby dołączyć do grona graczy naszego serwera, "świeżynka" musi przejść rozmowę aplikacyjną, którą poprowadzi Sąd Najwyższy Haremlandu. Nie będę się tu zbytnio rozpisywał na jego temat, bo wszystko zostało skrupulatnie opisane w naszym regulaminie (

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

). Jak możecie z niego wyczytać, do samej rozmowy podchodzimy wręcz arcyformalnie - spokojnie, to tylko jedno z naszych dziwactw. Jeśli chodzi o wstępne wymagania, są to sprawny mikrofon, konto Discord, oraz sama chęć do gry. Jeśli chodzi o wiek, obecnie na HL2 waha się to od 13 do 17 lat. Najbardziej zależy nam na przedziale 15-18 lat, ale przyjmiemy właściwie każdego, kto potrafi się właściwie zachować.

 

Wciąż chętni?

To piszcie do mnie na Discord (RupSonPVG#8366) - tam się zgadamy co i jak

 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam