Skocz do zawartości


Zdjęcie

EscapeCraft - Poszukuję Ekipy [Grafik] [Technik] [Budowniczy] i inne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 MikotoCross

MikotoCross

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • MikotoCross

Napisano 30 January 2019 - 22:11

Witam,

Info
Może zacznę od samego początku. Razem z ekipą robimy serwer EscapeCraft polegający na ucieczce z danych pokojów wykonując różne zagadki. Gra będzie oczywiście urozmaicona takimi rzeczami jak Arena Walk itp. Okej, już nieco wiecie o projekcie to teraz przejdźmy do rzeczy.

Projekt
W sam projekt będziemy poświęcać wiele czasu, dużo pieniędzy i bardzo chcemy żeby serwer ''wypalił'' dlatego potrzebujemy osób które są w miarę doświadczone. Prace nad projektem będziemy zaczynać w tym tygodniu tylko j.w potrzebujemy ekipy.

Administracja
Okej, więc tak na naszym serwerze znajdziecie rangi takie jak, od najwyższej:
Prezes - Programista, założyciel serwera, szef wszystkich szefów <zajęte>
HR - Współzałożyciel serwera, rekrutuje do Administracji, zarządza Administracją, jest prawą reką Prezesa. <zajęte>
HeadAdmin - Jak sama nazwa wskazuje jest to główny Administrator, kontroluje pracę wszystkich Adminów, pilnuje porządku na serwerze. <poszukiwany>
Admin - Pilnuje porządku na serwerze, zarządza swoim zespołem Moderatorów. <poszukiwany>
Kierownik IT - Zarządza zespołem techników serwera. <poszukiwany>
Technik - Pilnują aby wszystko działało jak należy, pomagają prezesowi w drobnych sprawach związanych z serwerem. <poszukiwany>
Kierownik Budowy - Zarządza swoim zespołem budowniczych, daje im cały plan i pomaga im w pracy. <poszukiwany>
Budowniczy - Każdy chyba wie co robi budowniczy i tutaj nie muszę dużo pisać.
Moderator - Najniższy stopień funkcyjny, dba o porządek na serwerze, organizuje mini-eventy itp.

Co dalej?
Skoro już wiecie kogo poszukujemy teraz należy napisać co jeśli chcecie dołączyć na którąś z rang dostępnych na naszym serwerze.
Już tłumacze przede wszystkim należy spełniać wymagania podane niżej i po prostu chcieć coś robić.

Wymagania:
Wiek: wiek u nas nie jest jakimś specjalnym wymaganiem, ale dla dobra Graczy lepiej żeby każdy był po mutacji oraz miał minimum te 14-15 lat.
Zaangażowanie: najważniejsze czego oczekujemy u nas w ekipie to zaangażowanie, jak pisałem wyżej bardzo nam zależy na tym projekcie i chcemy żeby wszystko wyszło jak najlepiej więc jeśli nie masz tej cechy możesz szukać gdzie indziej.
Czas: to też jest bardzo ważne, nie weźmiemy na Kierownika którejś z funkcji osoby której praktycznie nie było by na serwerze. Wymagamy:
a) Moderator - minimum 1,5 godziny dziennie na serwerze po starcie serwera.
b) Budowniczy - minimum 2-3 godziny dziennie na serwerze przed startem serwera.
c) Kierownicy - minimum 3 godziny dziennie przed oraz po starcie serwera.
d) Technik - tutaj czas nie gra roli, jęsli ktoś będzie dobrze robił swoją robotę może być nawet 1 godzine dziennie na serwerze.
e) Admin - minimalnie 2 godziny dziennie na serwerze przed i po starcie
f) HeadAdmin - minimalnie 2 godziny dziennie przed i po starcie.
To chyba tyle z wymagań, wiadomo że od Kierowników wymagamy umiejętność zarządzania zespołem itd ale to jest oczywiste dlatego takich rzeczy nie będę pisać.

O nas
Na koniec dowiecie się trochę o nas czyli o założycielach serwera Karol oraz Adrian bo tak się nazywamy wpadliśmy nie dawno na zrobienie serwera na jakiejś platformie. Stwierdziliśmy, że Minecraft będzie idealną opcją, od razu złapaliśmy pomysł i teraz to trzeba tylko wykonać. Ja - czyli Karol mam 17 lat a Adrian czyli główny założyciel 20.

Kontakt
discord:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


mail: [email protected]
oraz wiadomość prywatna na forum.


Użytkownik MikotoCross edytował ten post 03 February 2019 - 17:58


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gonciak

Gonciak

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Gonti #2908
  • Ninjuu

Napisano 03 February 2019 - 14:09

Wasz link do discorda wygasl.


  • MikotoCross lubi to

#3 MikotoCross

MikotoCross

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • MikotoCross

Napisano 03 February 2019 - 14:39

Discord:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#4 Skrypciara

Skrypciara

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 03 February 2019 - 15:06

Pomysł na sam serwer jest prześwietny. Dołączyłam na discorda, on również prezentuje się wyjątkowo dobrze. Wystarczy wam tylko odwzorować wszystko jaknajlepiej, a wierzę, że tak się stanie i zdobędziecie popularność. ;-))


  • MikotoCross lubi to

EnchantingShamelessGangesdolphin-size_re


#5 MikotoCross

MikotoCross

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • MikotoCross

Napisano 03 February 2019 - 16:54

Jak na ten moment Moderatorów wystarczy. 

 

Poszukujemy jeszcze:

 

1 - Admin 

1 - Kierownik IT

1 - Kierownik Budowy 

2 - Technik

3 - Budowniczy

 

zapraszam do pisania podań na dane rangi ;>



#6 MartPo

MartPo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Martyna.1717
  • PoziomqaTV

Napisano 16 February 2019 - 14:01

Dzień Dobry. Mam na imię Martyna i mam 14 lat. Zgłaszam się na rangę Admin.

Jeżeli potrzebują państwo więcej informacji na mój temat to zapraszam na mojego Discorda.

(podam jak państwo będą zainteresowani)



#7 MaGiCCC

MaGiCCC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • MaGiC

Napisano 16 February 2019 - 17:33

Imię: Bartłomiej

Wiek: 14

Ranga na którą kandyduje: Admin/HeadAdmin

Doświadczenie: Miałem swój serwer na którym podczas edycji było ok. 200 osób. Postawiłem go samodzielnie, mapę zbudowałem razem z dwoma kolegami. Znam się na komendach i potrafię sprawdzać czy gracze używają cheatów.

Dlaczego to ja mam być wybrany: Jestem miły, lubię pomagać graczom, mogę spędzać sporo czasu na grę na serwerze i jestem wyrozumiały.