Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] Avatarcraft.pl

budowniczy 1.12.2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheMon

TheMon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Toreq#9720

Napisano 26 January 2019 - 15:12

Coś o nas:

   Nasz serwer został stworzony przez małą, aczkolwiek zgraną ekipę. Dopieszczaliśmy go kilka miesięcy, by dopracować go dla ciekawszej rozgrywki. Można zwiedzać u nas miasta odwzorowane z Avatara, wykonywać zadania lub toczyć niesamowite bitwy jednym z czterech żywiołów. Posiadamy również autorskie pluginy, dzięki którym między innymi gracze mają możliwość zmiany skina z vipem bez premium i uczestniczenia w różnych eventach.

Oczekujemy:

  • profesjonalizmu,
  • kreatywności,
  • doświadczenia,
  • znajomość Avatara [Legenda Aanga/Korry],
  • oczywiście - umiejętności budowania.

Oferujemy:

  • rangę na serwerze,
  • być może zapłatę pieniężną (za pojedynczą pracę),
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę.

 

Kontakt:

⫸ Discord ▻ MonQa#9781

⫸ GG ▻ 60315430

⫸ E-Mail ▻ [email protected]


Użytkownik TheMon edytował ten post 26 January 2019 - 15:13

~~Monqaaa


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 LaProGamerPL

LaProGamerPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • LaProGamerPL

Napisano 26 January 2019 - 21:01

Witam z tej strony Jakub lat 16. Chciałbym rekrutować na Budowniczego. Mam spore doświadczenie w pełnieniu owej funkcji, byłem już 2 razy budowniczym na średnich serwerach. Czasu mam sporo więc mogę go poświęcać na serwer. Uważam że buduję na sporym poziomie. Znam style typu średniowieczny, Modernistyczny, Antyczny. Oglądałem wielokrotnie avatara, więc wiem że podołałbym jako budowniczy. posiadam wszystkie wymogi ukazane powyżej.


Użytkownik LaProGamerPL edytował ten post 26 January 2019 - 21:01


#3 TheMon

TheMon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Toreq#9720

Napisano 26 January 2019 - 23:49

W takim razie zapraszam na GG/Discorda.

~~Monqaaa


#4 Pani_Basia

Pani_Basia

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pani Basia#2818
  • Pani_Basia

Napisano 04 February 2019 - 20:42

Witam, Nazywam się Oskar i mam 13 lat. Pomimo niewielkiego wieku uważam się za rozgarniętą i dojrzałą osobę jak na swój wiek. Gram w Minecrafta od kilku lat i byłem Budowniczym na kilku serwerach o niewielkich rozmiarach. Umiem ładnie budować i znam komendy potrzebne do tego. Avatara oglądałem wiele razy i znam bardzo dobrze szczegóły, jest to moje ulubione anime a w szczególności Legenda Anga. Pozdrawiam Oskar







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowniczy, 1.12.2