Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam technika minecraft


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 JakubXyz

JakubXyz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • PanFoczka1

Napisano 22 January 2019 - 12:25

Cześć szukam technika a serwer minecraft moje wymagania to: musi ogarniac komendy essentialsx worldguard i worldedit

musi umiec konfigurowac rangi permissions ex

IP: mcvxyz.csrv.pl

tryb: roleplay


Użytkownik JakubXyz edytował ten post 22 January 2019 - 12:45


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 22 January 2019 - 12:38

Po co mi twój nick premium? Żebym logował się na serwery na których nie masz konta ?

Druga sprawa to jaki tryb? Tak bardzo się rozpisałeś że aż zapomniałeś chyba dodać trybu hmm??

Mógłbyś się przedstawić, kurde typie użyj tego głupiego wzoru podstawowego co? To takie trudne uzupełnić według wzoru ????


blak.png

 


#3 JakubXyz

JakubXyz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • PanFoczka1

Napisano 22 January 2019 - 12:41

Po co mi twój nick premium? Żebym logował się na serwery na których nie masz konta ?

Druga sprawa to jaki tryb? Tak bardzo się rozpisałeś że aż zapomniałeś chyba dodać trybu hmm??

Mógłbyś się przedstawić, kurde typie użyj tego głupiego wzoru podstawowego co? To takie trudne uzupełnić według wzoru ????

tryb roleplay



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 22 January 2019 - 13:35

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/