Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy][Moderatorów] Craftomania.pl Rekrutuje!

Budowniczy administracja server minecraft admin mod

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 djbarti2001

djbarti2001

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 15 January 2019 - 19:59

Coś o nas:

Witam Nazywamy się Craftomania.pl jesteśmy serwerem o tematyce SkyBlock.

Serwer jest oparty na wersji od 1.8.8 do 1.13.2.

 

Kogo szukamy:

Szukamy Budowniczych, Adminów oraz Moderatorów.


Budowniczy:
Musi być kreatywny oraz rzetelny do tego, co wykonuje.
Musi posiadać jakieś nawet minimalne doświadczenie w tym co robi.
Aktywność przynajmniej do startu serwera
Umiejętność Budowania z Detalami

 

Admina , Moderatora:
Musi posiadać doświadczenie w tym co robi.
Aktywność na DISCORDZIE i na serwerze
Umiejętność Sprawdzenia danego Gracza czy nie posiada niedozwolonych modyfikacji ułatwiającym mu gre.(Nie dotyczy Moderatora)
Min.15 lat jednak liczy się dojrzałość i są wyjątki.

 

Co oferujemy:

 Miła Atmosferę na serwerze, jak i na DISCORDZIE

Trwałą Posadę 

Dla Budowniczych wynagrodzenia nawet pieniężne w zależności od wykonanej pracy

Nabycie Doświadczenia

Pełną Organizację

 

 

Wzór do podania:

ZainteresowanyOto wzór:

 

Imię:
Wiek:
Posiadasz DISCORDA (tak/nie) jeśli tak podaj swoje id:
Posiadasz Mikrofon (tak/nie):
Czy pełniłeś już taką funkcję na innych serwerach:
Coś o sobie (w 5 zdaniach):
Dlaczego ty:

 

Zapraszamy :)

 


Użytkownik djbarti2001 edytował ten post 16 January 2019 - 18:36


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Brudacz

Brudacz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Brudacz
  • Brudacz

Napisano 22 January 2019 - 17:00

Ubiegam się o budowniczego:

Imię: Mikołaj
Wiek: 14,5
Posiadasz DISCORDA (tak/nie) jeśli tak podaj swoje id: tak: Brudacz#9984
Posiadasz Mikrofon (tak/nie): tak
Czy pełniłeś już taką funkcję na innych serwerach: tak (na amatorskich)
Coś o sobie (w 5 zdaniach): Głównie zajmuje się stylem Medieval, czyli średniowiecze, bardzo dobrze mi wychodzą w tym kierunku różnorakie budowle codziennego użytku jak kościół, domki, pomosty i inne rzeczy. Całkiem nieźle wychodzą mi również WNĘTRZA zamków czy ogółem większych obiektów jak choćby całe miasto pod ziemią. Moją największą zaletą jest szybka nauka nowych rzeczy, nie tak trudno mi przyswoić wiedzę na dany temat budowli.
Dlaczego ty: Potrafię bardzo dobrze współpracować z innymi osobami; chciałbym szlifować swoje umiejętności do perfekcji, a to stanowisko może mi na to pozwolić. 



#3 Sztajni

Sztajni

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 22 January 2019 - 20:36

Posada Budowniczego/Moderatora

Imię: Łukasz
Wiek: 15
Posiadam Discorda: Sztajni #2881

Posiadam mikrofon
Tak byłem budowniczym na innych serwerach

 

Coś o mnie: Głównie umiem 5 stylów i kilka coś tam mi idzie. Jestem w stanie poświęcić czas na serwer. Racjonalnie i spokojnie rozwiązuje konflikty bez wdawania się w zbędne dyskusje. Mam także doświadczenie w byciu Adminem.

 

Dlaczego ja: Umiem dobrze współpracować mam też części budowli z serwera na którym byłem budowniczym do wklejenia na ten, ponieważ tam drugiej edycji nie będzie.



#4 LaProGamerPL

LaProGamerPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • LaProGamerPL

Napisano 23 January 2019 - 09:53

Imię: Jakub
Wiek: 16
Posiadasz DISCORDA (tak/nie) jeśli tak podaj swoje id: tak / 
LaProGamerPL#9080
Posiadasz Mikrofon (tak/nie): tak
Czy pełniłeś już taką funkcję na innych serwerach: tak
Coś o sobie (w 5 zdaniach): Potrafię budować w większości stylów, jednakże zajmuję się głównie średniowieczem, jeżeli ewentualnie by style które potrafię nie dopasowałyby na serwer to bardzo szybko się uczę. W dodatku mam doświadczenie z budowaniem ( około 2-3 lat, w mc gram dłużej ). 
Dlaczego ty: Doświadczenie, mam też dużo wolnego czasu, który mogę poświęcić na serwer. Umiem także współpracować z innymi budowniczymi.


Użytkownik LaProGamerPL edytował ten post 23 January 2019 - 12:58


#5 Roziak

Roziak

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Roziak#9493
  • Roziak

Napisano 25 January 2019 - 09:30

Imię: Filip
Wiek: 13
Posiadasz DISCORDA (tak/nie) jeśli tak podaj swoje id: GregFelony#9493
Posiadasz Mikrofon (tak/nie): Jasne, że tak :) Każdy ubiegający się powinien posiadać mikrofon
Czy pełniłeś już taką funkcję na innych serwerach:Utworzyłem kilka serwerów minecraft dawno temu, którym niestety nie udało się wystartować, w kopaćtworzyć gram od około trzech lat, gdzie jak sobie przypominam nie były to ciekawe czasy grać posiadając 10 lat ;D . Jakiś czas temu byłem również moderatorem a następnie administratorem na pewnym serwerze (którego nazwy nie chcę wspominać) lecz takowy upadł po kilku tygodniach.
Coś o sobie (w 5 zdaniach): Tak jak napisałem wyżej, mam na imię Filip, mam 13 lat, w klocki gram już trochę czasu chociaż miałem długą przerwę :D. Aktualnie jestem w 7 klasie szkoły podstawowej, staram się przykładać dużą uwagę do ortografii, interpunkcji oraz poprawnej polszczyzny (bardzo denerwuje mnie to gdy ktoś mówi "w cudzysłowiu" lub "wziąść") ale na ogół jestem spokojny :P. Interesuję się koszykówką i montażem filmów i chętnie to robię, chociaż aktualnie staram się nabierać doświadczenia. Nie napisałem jeszcze ,że pochodzę z miasta wchodzącego w skład Polskiego Trójkąta Bermudzkiego, a tym miastem jest Radom :D Wbrew pozorom bardzo fajne oraz ładne miasto :)
Dlaczego ty: Dlaczego ja? Jest wiele powodów za, ale i wiele przeciw, zacznijmy od plusów...
[+] Jestem młodym, ambitnym chłopakiem o dużej chęci rozwijania się.
[+] Mam duże doświadczenie w prowadzeniu oraz wspomaganiu serverów minecraft i nie tylko
[+] Staram się rozwiązywać problemy bez zbędnych kłótni
[+] Znam zasady poprawnej pisowni
A teraz minusy :/
[-] posiadam niestety tylko 13 lat, co łączne jest z tym, iż nie jestem jeszcze po mutacji
[-] Na ferie wyjeżdżam więc nie będę miał dostępu do komputera, ale na pewno później będę was wspierał :D
[-] Nie mam wcale nerwów ze stali, ale staram się trzymać rękę na pulsie :)


#6 Pani_Basia

Pani_Basia

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pani Basia#2818
  • Pani_Basia

Napisano 06 February 2019 - 20:15

Imię:Oskar
Wiek:13
Posiadasz Mikrofon (tak/nie): Tak

Posiadasz DISCORDA (tak/nie) jeśli tak podaj swoje id: Pani Basia#2818

Czy pełniłeś już taką funkcję na innych serwerach: Tak, miałem kilka własnych serwerów, ale niestety nie udało mi się ich rozwinąć. Pełniłem funkcje Helpera oraz Budowniczego na nie swoim serwerze.
Coś o sobie (w 5 zdaniach): Jestem kreatywny i mam wiele pomysłów, Jestem też dojrzały pomimo niewielkiego wieku. Jestem osobą inteligentną i opanowaną nie wdaje się w niepotrzebne dyskusję oraz kłótnię. Trenuję Kick-Boxing oraz śpiew. Mam wielkie poczucie humoru i potrafię rozweselić ludziom dzień, ale jestem poważny kiedy trzeba wiec myślę że podołam. Gram w Mc od kilku lat 
Dlaczego ty:

-Posiadam doświadczenie na stanowiskach takich jak: Helper, budowniczy, moderator, admin

-Jestem kreatywny i zabawny 

-Mam wiele pomysłów 

-Jestem w stanie poświęcić na serwer dziennie około 4-5 godz 


Użytkownik Pani_Basia edytował ten post 06 February 2019 - 20:15


#7 Gonciak

Gonciak

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Gonti #2908
  • Ninjuu

Napisano 06 February 2019 - 20:19

Imię: Michal
Wiek: 16
Posiadasz DISCORDA (tak/nie) jeśli tak podaj swoje id: Gonti#2908
Posiadasz Mikrofon (tak/nie): Tak
Czy pełniłeś już taką funkcję na innych serwerach: setki razy
Coś o sobie (w 5 zdaniach): Jest to zbedna informacja poniewaz startuje na range budowniczy
Dlaczego ty: Gram od dawna, buduje od dawna, robilem kilka prac na zlecenie, mialem swoja ekipe budowlana jak i bylem w paru.



#8 MichalekMinecraft

MichalekMinecraft

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • MichaleKYT#0020
  • Koleczek1337

Napisano 07 February 2019 - 09:57

Posada Administrator/Moderator

 

Imię:Michał
Wiek:14
Posiadasz DISCORDA (tak/nie) jeśli tak podaj swoje id: Tak posiadam MichaleKYT#0020
Posiadasz Mikrofon (tak/nie):tak
Czy pełniłeś już taką funkcję na innych serwerach: Tak i to na dosyć wielkich serwerach
Coś o sobie (w 5 zdaniach):Jestem Michał mam 14 lat i chodzę do 7 klasy podstawówki interesuje się informatyką, sportem i e-sportem.Jestem spokojną osobą którą trudno doprowadzić do wkurzenia. Łatwo i szybko nawiązuje nowe kontakty i jestem miłą i sympatyczną osobą. Jestem bardzo cenioną osobą która lubi pomagać.Gram w Minecraft'a kilka dobrych lat i mam doświadczenie.Miałem swój serwer gdzie grało po 80/100 osób był to serwer megadrop. Jestem dojrzały ale nie mam jeszcze mutacji.
Dlaczego ty:Mam dosyć spore doświadczenie w być administratorem czy moderatorem.

Umiem sprawdzać więc nie powinno być żadnych cheaterów.

Mam długi staż w minecrafcie.



#9 Kaja818

Kaja818

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • CZΕΚΟΙΑΔ ♡M#1683
  • Psycho_Kaja818

Napisano 10 February 2019 - 23:08

Imię:Angela
Wiek: 17 (04.09.2001)
Posiadam DISCORDA: CZΕΚΟΙΑΔ ♡M#1683
Posiadam Mikrofon
Czy pełniłeś już taką funkcję na innych serwerach: Tak na wielu, sama tez tworzyłam. Mcsurvi.pl
Coś o sobie (w 5 zdaniach):
Dlaczego ty: Chciałabym się przydać na jakimś serwerze. Aktualnie się nudzę i poszukuję zdjęcia :3 Fajnie byłoby dostać posade nawet moda czy helpera. Znam sie na sprawdzaniu itp. Jestem bardzo spokojna ciężko mnie wyprowadzić z rrównowagi. Mam takze pojęcie na temat pluginow

Użytkownik Kaja818 edytował ten post 10 February 2019 - 23:10


#10 Blackking89

Blackking89

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 11 February 2019 - 12:20

Imię: Konrad
Wiek: 16 
Posiadasz DISCORDA (tak/nie) jeśli tak podaj swoje id: 
BlackKIng89#9023

Posiadasz Mikrofon (tak/nie): Tak 
Czy pełniłeś już taką funkcję na innych serwerach: Tak Byłem Budowlancem/Jestem  Na serwerach takich jak : DerpMC,Feerko,bluemc,ljaymc,mineplay,easycraft,classicmc
Coś o sobie (w 5 zdaniach):  Jestem Konrad, mam 16 lat. Kocham grać w Minecraft'a i również uprawiać sporty takie jak : Granie w piłkę nożną i gra w koszykówkę.Mieszkam w województwie Podkarpackim w małym mieście Krosno. Chodzę do liceum plastycznego w przyszłości chciałbym zostać architektem.

Poza życiem prywatnym współpracuję z różnymi YouTuberami.
Dlaczego ty: Moje doświadczenie w budowlance sięga około 3 lat i tak jak napisałem wyżej budowałem dla wielu dużych serwerów. Ogarniam pluginy budowlane takie jaki : FAWE [9/10],VoxelSniper [7/10],GoBrush [10/10],GoPaint [8/10]. Buduję w wielu stylach, a najchętniej w Pełnych Blokach,Medival,Fantasy,Organika.

A tu pare budowli na zachętę :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#11 xKubsoN

xKubsoN

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • xKubsoN#9957
  • xKubsoN

Napisano 15 February 2019 - 23:12

Imię: Kuba (Prawnie Jakub)
Wiek: 16 (21.05.2002)
Posiadasz DISCORDA (tak/nie) jeśli tak podaj swoje id: Posiadam Discorda oraz inne używane komunikatory. Id: xKubsoN#9957
Posiadasz Mikrofon (tak/nie): Jak najbardziej (Oczywiście sprawny)
Czy pełniłeś już taką funkcję na innych serwerach: Tak pełniłem funkcje administratora, moderatora, a także technika na serwerach nie tylko mc, ale także na ts i dc
Coś o sobie (w 5 zdaniach): Jestem Kuba, w mc mam bardzo duży staż. Byłem administratorem lub na tego typu posadach wiele razy. Uczestniczyłem w powstawaniu kilku serwerów, tworzylem także swoje, ale zazwyczaj problemem były pieniądze. Na codzień uczęszczam do pierwszej klasy technikum na kierunek Informatyczny. Poświęcam dużo czasu na serwery oraz wogole na tą grę z racji że mam wiele znajomych krecacych się w tym środowisku. Komendy ogarniam w stopniu wysokim, w razie jakiś problemów mogę pomóc w ogarnianu serwera.
Dlaczego ty: Dlaczego ja? Hmm... Nie potrafię całkiem odpowiedzieć na te pytanie, a bynajmniej wydaje mi się że większość tego co powinno być tu znajduje się w podpunkcie wyżej. Ale to tak, staż na serwerach mam duży. Jestem obeznany w działaniu serwerów itp. Jestem ogarnięty i potrafię znaleźć swoje miejsce w ekipie. Więcej info na pv.
Z góry przepraszam za interpunkcji oraz ortografie, ale piszę na telefonie i wszyscy dobrze wiemy jak działa autokorekta.

#12 WheeledPants80

WheeledPants80

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów
  • ziomex112

Napisano 17 February 2019 - 17:19

Imię: Karol
Wiek: 16
Posiadasz DISCORDA (tak/nie) jeśli tak podaj swoje id: 
ziomex112#0006
Posiadasz Mikrofon (tak/nie): oczywiście
Czy pełniłeś już taką funkcję na innych serwerach: np. megaxcore.pl, byłem tam helperem
Coś o sobie (w 5 zdaniach): poniżej
Dlaczego ty: Mam bardzo duże doświadczenia

 

Wzór, którzy ludzie wymagają, dla mnie trochę dziwnie, ale rozumiem. Tutaj się bardziej rozpisze. Więc jak pisałem wyżej, jestem Karol i mam 16 lat. Mieszkam w Łodzi i chodzę do szkoły sportowej, ostatni zrezygnowałem z II Ligi i mam więcej czasu, dziennie 1-2h, a w weekendy nawet powyżej 6h. Posiadam prawie wszystkie komunikatory, typu discord, teamspeak, skype. Oraz dodatkowe typu anydesk, czy teamviewer, chociaż aktualnie już z niego nie korzystam. Osobiście miałem 3 serwery, ale zamknąłem je z powodu braku czasu, a nie mogłem znaleźć nikogo kto dopilnowałby tego serwera. Ostatecznie na jednym z nich udało mi się uzyskać liczbę 50 graczy w godzinach po południowych. Aktualnie poszukuję miłej, sprawnej i odpowiedniej administracji serwera, która chciałaby mnie przyjąć w swoje progi. Na razie to wystarczy, ponieważ wiem tyle co nic odnośnie ekipy i serwera :).







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Budowniczy, administracja, server, minecraft, admin, mod