Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwer kingdoms 1.12.2

Frakcje PvP NoPremium Parkour

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 FemYo

FemYo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • https://discord.gg/Q9E6aYN
  • Fejmis

Napisano 14 January 2019 - 16:44

Cześć chciałbym was zaprosić na mój pierwszy serwer minecraft może nie jest idealny ale zły też nie jest. 

Serwer polega na zdobywaniu i tworzeniu frakcji, wprowadziłem sporo pluginów takie jak brewery,slimefun oraz wiele więcej innych. 

Link do discorda: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

  

Ip serwera: rootsmc.ench.pl (Wiem teraz domena to podstawa ale niestety to jest mój pierwszy serwer i pozwól mi go udoskonalić do perfekcji wchodząc na niego ;)

Sc spawnu:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 14 January 2019 - 17:40

Spawn jest na bardzo słabym poziomie. Nie trzeba mieć dużych umiejętności by zbudować coś małego i prostego ale schludnego. Polecam też poparzeć na prezentacje innych użytkowników i poprawić tą, bo nie jest szczególnie zachęcająca.

#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 14 January 2019 - 18:06

No, zacznijmy od tego, że masz 24h na edytowanie postu i doprowadzenie go do stanu zgodnego z regulaminem. Else - kosz

 

Po zalogowaniu tepa mnie bóg wie gdzie na jakieś bagna, zamiast na spawn...

A sam spawn jest tragicznie brzydki, masakra po prostu.

 

Pluginy, zablokowane... Cóż, at least you tried.

 

Also, pełna profeska, czyż nie?

 

No i klasyczny już bypass do mute'a.

 

No i na deser używanie pluginów na rzeczy, które są dostępne już na vanilli. Typu ClearLag i WorldBorder.

Na MOTD też niezły cancer.

 

Podsumowując, ten serwer nie ma ani jednej mocnej strony, nic co by go wyróżniło od nawet prywatnych serwerów 12-latków z mclisty.

Życzę rychłego zgonu i przemyślenia życiowych decyzji.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 16 January 2019 - 13:59

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Frakcje, PvP, NoPremium, Parkour