Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Technik][Helper][Budowniczy][Programista] Projekt MediumHC

[Technik] [Budowniczy] [Programista]

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 DaapS

DaapS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • DaapS

Napisano 02 January 2019 - 15:33

O mnie:

Mam na imię Maciek. Mam 16 lat. W swoim życiu miałem sporo projektów serwerów. Jestem osobą opanowaną potrafiącą docenić pracę innych.

Nazwa i opis projektu/serwera:

Projekt nie ma jeszcze nazwy. Dopiero mamy pomysł jak ma to wyglądać. Wszystko jest jeszcze do ustalenia.

Oczekuję:

Z pewnością zaangażowania, dobrego kontaktu, sporej aktywności. Najlepiej ukończonych 14 lat mikrofonu, mutacje, cierpliwości oraz wytrwałości. Od technika skonfigurowania pluginów i utworzenia jakiś prostych skryptów. Jeżeli będzie możliwość pomoc finansowa.

Oferuję:

- Dobry kontakt

- Uszanowanie pracy

- Dojrzałość

- Wynagrodzenie (nie na starcie)

- Mile spędzony czas

Kontakt:

Discord: DaapS#6245

 

Pozdrawiam!



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Jintam

Jintam

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów
  • Jintam#7863
  • Jintam

Napisano 02 January 2019 - 15:44

Wyslalem ci zarpo na dicorda :D



#3 ZawodowyHelper

ZawodowyHelper

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Oliwier1980#8844
  • Oliwier1980

Napisano 02 January 2019 - 18:18

Witam, ja w sprawie rekrutacji na Helpera. Mam doświadczenie z komendami. Aktualnie jestem adminem na serwerze penta.msvr.pl który jest w przebudowie. Na serwer poświęcałbym najwięcej czasu ile tylko będę mógł, czyli ok. 2-5 godzin. W wolne dni nawet do 6-7 godzin. Z ortografią nie mam problemów. Mam 13, prawie 14 lat. Jestem w trakcie mutacji. Mam: ts, skype, AnyDesk, discord, TeamViwer. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [Technik], [Budowniczy], [Programista]