Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam budowniczego na FB+MMO/RPG na 1.13

Szukam FreeBuild Budowniczy [1.13] 1.13 mmo rpg mmorpg

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 26 December 2018 - 12:16

Witam!

Szukam jakiegoś budowniczego na freebuild który stoi na dość solidnej maszynie na wersję 1.13

Jest to lekkie połączenie freebuilda czyli działki ( nie mylić z cubboidami ) czyli taka trochę nuda...

By nie było to nudne dodałem trochę elementów z mmo rpg typu boss czy questy itd...

Jak wiemy epoka freebuild już dawno wymarła a mój post może być bardzo hejtowany że zrobię nudnego, powtarzalnego freebuilda, otóż może tak być, ale tego nie planuję, nie chcę robić rangi VIP, to znaczy coś tam będzie, ale nie żaden zestaw vip czy coś, jakieś dodatki kosmetyczne bądź przywileje nie dające żadnej przewagi np w walce player vs player ( pvp ).

Na początku chciałem zrobić taki klasyczny tryb freebuild, jednak na 1.7.2, ale nikt nie chce grać, i wiadomo jak już klasyk to żeby wersja się zgadzała, ale to nie o tym.

Są już te działki plot, kopalne i tartak, jednak nie chciałem żeby było tak super łatwiutko więc nie będzie to duża kopalnia jak i duży tartak, będą też one odnawialne co 12h. Jakieś klatki pvp, miejsce questów, bossarena czyli miejsce gdzie można zabijać bossa gdzie planuję zrobić to dla klanów gdzie w klanie musi być jeden VIP, coś się pomyśli. Działki mimo iż nudne to też by nie były super łatwe będą płatne, a tak dodałem jobsy, no jakoś trzeba zarabiać, działka będzie 20x20 i będzie ona tylko jedna, nie wiem czy dla vip'a dać 2, pomyślę

Czego wymagam od budowniczego?

Wymagam po prostu by miał discorda, jak na budowniczego przystało to żeby potrafił budować, a skoro do dyspozycji ma 1.13 to ma też wiele nowych bloków więc mam nadzieję że wykaże się pomysłowością!

Wiek nie gra w roli, jednak mowa tutaj o serwerze ( a tam serwer taki ) a nie przedszkolu, więc przynajmniej 10 lat ukończone. Biorę pod uwagę ortografię, każdemu się zdarza ale przynajmniej żeby nie robił podstawowych błędów. NIE OFERUJĘ ZAPŁATY, DLACZEGO?? Bo nie jestem w stanie płacić komuś skoro itemshop nie jest też jakimś generatorem hajsu, tym bardziej że nie widzi mi się wykładać od siebie za granie, traktuję to trochę jako zabawę, mam w planie zrobić z tego dobry projekt, ale na razie będę robił takie testy czy aby na pewno projekt się przyjmie. Ode mnie macie gwarancję że maszyna nie upadnie po nawet roku!

Dodam tylko by budowniczy umiał budować w stylu średniowiecznym, jakieś ozdoby takie nawet błahostki. Może lekko w fantasy, ale nie modern, nie żadne domki, mogą być karczmy lub inne...

O mnie:

Jestem Jakub, lat mam 15, jestem weteranem w sprawie zakładania serwerów. Moje małe osiągnięcie to gdy na moim survivalu grało 17 osób około 4 lata temu.

Specyfikacja/ Maszyna serwera:

Do dyspozycji: 14GB RAM i 4 rdzenie Xeona. Do tego 2TB spięte w RAID...

 

Poszukuję jednej osoby, z góry piszę przeczytaj dokładnie, żeby nie było "płać mi teraz" albo "hej mam 9 lat jestem ogarnienty"

BEZ POŚREDNIO WBIJAMY NA DISCORDA I RACZEJ W CIĄGU 3H LUB MNIEJ ODPISZĘ, PRAKTYCZNIE CAŁY DZIEŃ JESTEM DOSTĘPNY!

=========================

DISCORD  discord.gg/Mn7Gjj4 =

==========================


Użytkownik blyak edytował ten post 16 January 2019 - 17:44

blak.png

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 26 December 2018 - 13:16

Strasznie chaotyczny ten post, proszę spróbuj go przeredagować, co chwilę zbaczasz z tematu i piszesz nieistotne rzeczy
  • blyak i Gonciak lubią to

#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 27 December 2018 - 13:50

Na takiej starej wersji to ja nie wróżę nic dobrego.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 27 December 2018 - 15:11

Ja tam wróżka nie jestem, to samo we wróżby nie wierzę :D

 

//Zmieniłem na 1.13, może to coś da :DD


Użytkownik blyak edytował ten post 27 December 2018 - 15:19

blak.png

 


#5 mozolak89

mozolak89

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 December 2018 - 13:30

Jeszcze aktualne?

Jeśli tak to chętnie dołączę do załogi serwera :)



#6 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 28 December 2018 - 15:51

 

CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM NAJLEPIEJ CAŁE!

 Od wszystkich oczekuję ukończone minimum 13 lat

 

Tymczasem na twoim profilu

Wiek: 12

No nie wiem, zobaczymy, wejdz na discord'a 


blak.png

 


#7 MyKokosik

MyKokosik

    My Little Pony!

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Guccj

Napisano 28 December 2018 - 23:27

Poszukujesz budowniczego? Mam szeroką wiedze budowniczą, poniewaz studiuje architekture. Budowal bede za darmo, poniewaz jedyne co chce to czerpac przyjemnosc z gry. Wiek: 20


  • blyak lubi to

#8 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 29 December 2018 - 13:36

Jasne, PW


blak.png

 


#9 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 01 January 2019 - 21:58

Aktualne nadal


blak.png

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szukam, FreeBuild, Budowniczy, [1.13], 1.13, mmo, rpg, mmorpg