Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12][NP][Creative] FreeMine


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tawiq

Tawiq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 14 December 2018 - 16:50

xyz


Użytkownik Tawiq edytował ten post 19 December 2018 - 12:07


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 bananas12

bananas12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • MGTM

Napisano 15 December 2018 - 20:36

Fajny serwer polecam :)



#3 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 15 December 2018 - 20:42

Fajny serwer polecam :)


Biorąc pod uwagę że należysz do administracji to nic dziwnego. A sam serwer niczym się nie wyróżnia

Użytkownik benio1394 edytował ten post 15 December 2018 - 20:43


#4 bananas12

bananas12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • MGTM

Napisano 15 December 2018 - 21:19

Biorąc pod uwagę że należysz do administracji to nic dziwnego. A sam serwer niczym się nie wyróżnia

Powiedz czym serwer musi się wyróżniać to zrobię to co mi zaproponujesz



#5 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 15 December 2018 - 21:23

Powiedz czym serwer musi się wyróżniać to zrobię to co mi zaproponujesz


Wymyślcie sobie ciekawszy tryb niż creative bo taki jest dostępny na każdym serwerze lobby. Sami musicie ustalić co wam pasuje ale nie wybierajcie spośród oklepanych trybów tj. skyblock, creative, freebuild, popularne minigry etc, polecam poszukać pomysłów na minecraftforum.net

#6 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 16 December 2018 - 12:21

Wymyślcie sobie ciekawszy tryb niż creative bo taki jest dostępny na każdym serwerze lobby. Sami musicie ustalić co wam pasuje ale nie wybierajcie spośród oklepanych trybów tj. skyblock, creative, freebuild, popularne minigry etc, polecam poszukać pomysłów na minecraftforum.net

Tylko wiesz, że właśnie tego typu serwery upadają z powodu braku graczy? Ja bym na jego miejscu wolałbym właśnie stworzyć mega dopracowany skyblock lub minigry. Czymś czym by ten tryb wśród innych się wyróżniał. Cóż taka prawda.



#7 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 16 December 2018 - 14:01

Tylko wiesz, że właśnie tego typu serwery upadają z powodu braku graczy? Ja bym na jego miejscu wolałbym właśnie stworzyć mega dopracowany skyblock lub minigry. Czymś czym by ten tryb wśród innych się wyróżniał. Cóż taka prawda.


Wszystko jest kwestią reklamy. Powstaje przecież wiele serwerów na tych trybach i większość z nich jest zamykana może po miesiącu. A skoro i tak wszystkie próby są skazane na porażkę to można spróbować

#8 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 16 December 2018 - 14:50

Wszystko jest kwestią reklamy. Powstaje przecież wiele serwerów na tych trybach i większość z nich jest zamykana może po miesiącu. A skoro i tak wszystkie próby są skazane na porażkę to można spróbować

Oczywiście, tylko właśnie większość pomysłodawców i właścicielu nie potrafi stworzyć godnej prezentacji i serwera. W sumie lepiej żeby powstało coś na czym nikt nie będzie grał niż kolejny skażony biologicznie easyhc.



#9 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 30 December 2018 - 14:24

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/