Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pelerynka

Peleryna minecraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Eaxyl

Eaxyl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Eaxyl

Napisano 10 December 2018 - 16:58

Witam mam minecraft premium kupionego od mojang.Otóż czy mogę wgrać pelerynę?Jeśli tak to proszę o instrukcję :D

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 10 December 2018 - 21:51

Nope, co najwyżej tą za donacje Optifine'a.

Kiedyś pelerynki były rozdawane uczestnikom mineconów, ale od jakiegoś czasu zamiast tego robią ten cancer "minecon earth".


  • chlitto lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 11 December 2018 - 14:07

Można też sobie wgrać jakiś darmowy mod na pelerynki - wystarczy wpisać w google "minecraft capes mod", zainstalować go i wgrać tam pelerynkę. Tylko wtedy (i w przypadku optifine chyba też) tą pelerynkę będą widzieć jedynie gracze posiadający tego moda.
1fyIFXE.png

#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 11 December 2018 - 17:56

Można też sobie wgrać jakiś darmowy mod na pelerynki - wystarczy wpisać w google "minecraft capes mod", zainstalować go i wgrać tam pelerynkę. Tylko wtedy (i w przypadku optifine chyba też) tą pelerynkę będą widzieć jedynie gracze posiadający tego moda.

Tak, tylko, że OF ma na tyle dużą bazę graczy, że można realnie natknąć się na spory odsetek ludzi, którzy go używają, a co za tym idzie, widzą pelerynkę.


  • Cubixor lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Peleryna, minecraft