Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] Za grosze!

budowniczy tani poszukuje szukam

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gonciak

Gonciak

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Gonti #2908
  • Ninjuu

Napisano 09 December 2018 - 12:55

Cześć!


O mnie: Nazywam się Michał i od 5 lat mieszkam w Szwecji. W wolnym czasie gram na kompie, spotykam się ze znajomymi lub chodzę na siłownię, gram w kosza ;).


Oferuje: Budowanie za niskie kwoty, szybki czas realizacji, dobry kontakt, screeny z budowania.


Oczekuje: Zaliczki (bez zaliczki nie zacznę budować), discorda (szybki kontakt), zapłatę poprzez psc/paypal, dojrzałości.


Portfolio:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Discord: Gonti#2908

 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 09 December 2018 - 17:08

To scam


@edit tak naprawdę polecam

Użytkownik benio1394 edytował ten post 10 December 2018 - 19:13


#3 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 10 December 2018 - 18:58

Zrobię mały offtopic. Mogę? Dzięki.

Te budowle są po prostu brzydkie.

Generalnie, jak tak czytam czasami  co piszesz to Ci powiem, że te wyzywanie już ci coraz gorzej idzie, wiernie cytując(poprzednie krytyki tego pana)

"Następny temat tego raka. Ciekawe kiedy dasz sobie spokój z serwerami." - generalnie nie chce Ci przypominać o twoich sytuacjach z serwerami i w jaki sposób miałeś podejście do siebie i do innych ludzi, którzy poświęcili dla cb czas.

 

"Znowu wstawiasz ten sam bezwartościowy post.

Limit ogłoszeń wynosi jedno  ;)

 

Btw. easyhc szybciej upadnie niż powstanie  :))))))" Ehh, cofnijmy się w przeszłość i co możemy tutaj znaleźć.Hmmm, niech pomyślę, a jakieś "guwno" się trafiło: https://craftportal....l/#entry1200404

 

"Tą prezentację się nie popisałeś  ;)"- Dzienki, starałem się 2min "Tak jak w tytule, szukam kogoś kto zna ten tryb/plugin i chciałby stworzyć ciekawy serwer. Mam gotowego spawna.

Szukam kogoś kto potrafi konfigurować pluginy, dobrze zareklamować serwer i ma sporo pomysłów. Kontakt discord: Yxu.#6560"

 

I tak wgl, panie krytyku to umiejętności w Polsce są dużo zróżnicowane, co nie znaczy, że każdy będzie szukał najlepszego z najlepszych, bo znajdziesz hydraulika za 20 zł i takiego co weźmie 300 zł.No ale jak już mamy szukać jakiegoś "krytyka" to nie trzeba się zastanawiać, ani szukać takiego ze świeczką tylko na craftportalu.


  • Gonciak lubi to

#4 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 21 December 2018 - 22:30

t


Użytkownik ZdzisiuMaszWulkanik edytował ten post 21 December 2018 - 23:06

  • blyak lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowniczy, tani, poszukuje, szukam