Skocz do zawartości

Zdjęcie

Osoba/y do wspólnej gry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 CallOfDuty

CallOfDuty

Znawca

• Użytkownik
  • 208 postów
  • CallOfDuty

Napisano 06 grudzień 2018 - 15:49

Hej,

szukam osoby/osób do wspólnej gry survival. Nie skreślam wspólnej gry na innych serwerach, aczkolwiek wolałbym na prywatnym serwerze. Wiek nie ma zbytnio różnicy, chociaż wolałbym aby była to osoba dojrzała, z pełną kulturą, opanowana i umiejąca pracować w grupie z innymi. Liczy się mile spędzony czas. Najlepiej byłoby skontaktować się przez discord, a podstawową zasadą byłaby komunikacja głosowa.

Oferuję mikrofon, dojrzałość, szacunek i chęć pracy w grupie. Jedynym haczykiem jest to, że nie mam swojego prywatnego serwera, gdybyś nie miał/a, możemy zawsze zagrać na małym serwerze typu opencraft, czy vanilla. Obowiązkowo wersja 1.9-1.13.2.

Wstępny kontakt przez forum.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Egzequtor

Egzequtor

Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

• Użytkownik+
  • 2057 postów
  • Egzequtor#8065
  • Egzequtor

Napisano 06 grudzień 2018 - 23:23

Szukasz ekipy do gry? Daj znać na PW.

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

Mq0OOBS.jpg

#3 Michudu

Michudu

Bob budowniczy

• Użytkownik
  • 40 postów
  • Michudu

Napisano 09 grudzień 2018 - 11:49

Zapraszam do siebie. Już od jakiegoś czasu zbieram ludzi do gry na moim serwerze. Gram dość często...voice czat też nie jest problemem.

#4 Togz

Togz

Puchałked

• Użytkownik
  • 43 postów
  • Togzyk#6697
  • Togzyk

Napisano 12 grudzień 2018 - 19:23

Mogę się dołączyć

#5 CallOfDuty

CallOfDuty

Znawca

• Użytkownik
  • 208 postów
  • CallOfDuty

Napisano 13 grudzień 2018 - 11:24

Mogę się dołączyć

Postaram się w najbliższym czasie z Wami skontaktować, być może coś z tego fajnego wyjdzie :)

• Togz lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych