Skocz do zawartości

Zdjęcie

[1.13-1.12.2] [Zapowiedź] Boxcraft - Klasyczny serwer z nutką nowości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patbox

Patbox

Nowy

• Użytkownik
  • 26 postów
  • Patbox

Napisano 04 grudzień 2018 - 18:39

head.png

Boxcraft to mały, hobbystyczny serwer Minecraft, który ma za cel stworzenie małej, jednak współpracującej ze sobą społeczności. Nie znajdziesz u nas za dużo ułatwień, brak homów, /tpa, czy /spawn mają sprawić, że rozgrywka będzie trochę trudniejsza, ale nadal sprawiedliwa. Dodatkowo nie znajdziesz tutaj faworyzacji, nie kupisz przedmiotów w item shopie, czy jakichś ułatwień. Każdy gracz jest równo traktowany.

coznaj.png

Oprócz wspomnianych powyżej braków homów, czy tpa znajdziesz też jakiś mniejsze lub większe ułatwienia.
Na przykład taki Slimefun dodaje wiele nowych przedmiotów, dzięki czemu rozgrywka staje się bardziej urozmaicona,
Automatyczne farmy owiec też są u nas możliwe do stworzenia.
Generator świata jest bardzo podobny do tego znanego z czystego Minecraft'a, jednak biomy są dużo, ale to dużo większe, rzeki wyglądają w końcu jak rzeki, a oceany nie są otoczone lądem. 
Mapa serwera była wzorowana na mapie Polski (zachowaliśmy większe rzeki oraz położenie niektórych krain geograficznych).
Znajdziesz też tutaj system temperatur, czy system pragnienia od niego zależny.

pozosta.png 
Data startu: 21 grudnia 2018  | Przypuszczalnie 16:00
Adres serwera: boxcraft.ga
Wersja: 1.13.2/1.12.2

Użytkownik Patbox edytował ten post 15 grudzień 2018 - 09:23

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 KaiserrPL

KaiserrPL

Bywalec

• Użytkownik
  • 137 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 04 grudzień 2018 - 18:56

Całkiem OK, czekałem na brak tpa i /home'ów, ciekawy jestem jak wyjdzie ci/wam całokształt.

Nie wróżę ci tłumów, ale trzymam kciuki.

• Patbox lubi to

#3 CallOfDuty

CallOfDuty

Znawca

• Użytkownik
  • 208 postów
  • CallOfDuty

Napisano 05 grudzień 2018 - 21:16

Podoba mi się Dodatkowo nie znajdziesz tutaj faworyzacji, nie kupisz przedmiotów w item shopie, czy jakichś ułatwień. Każdy gracz jest równo traktowany.

Być może coś z tego będzie.

• Patbox lubi to

#4 Patbox

Patbox

Nowy

• Użytkownik
  • 26 postów
  • Patbox

Napisano 06 grudzień 2018 - 15:53

Całkiem OK, czekałem na brak tpa i /home'ów, ciekawy jestem jak wyjdzie ci/wam całokształt.

Nie wróżę ci tłumów, ale trzymam kciuki.

Na tłumy nie liczę, takie 10 os. na starcie byłoby dla mnie satysfakcjonujące :)

Podoba mi się Dodatkowo nie znajdziesz tutaj faworyzacji, nie kupisz przedmiotów w item shopie, czy jakichś ułatwień. Każdy gracz jest równo traktowany.

Być może coś z tego będzie.

Tak na marginesie wspomnę, że będzie coś ala ranga VIP, jedna kto tylko będą dodatki kosmetyczne (kolory na chat, prefix itp), nic więcej, ewentualnie mniej

Użytkownik Patbox edytował ten post 06 grudzień 2018 - 16:07

#5 CallOfDuty

CallOfDuty

Znawca

• Użytkownik
  • 208 postów
  • CallOfDuty

Napisano 06 grudzień 2018 - 18:06

Na tłumy nie liczę, takie 10 os. na starcie byłoby dla mnie satysfakcjonujące :)

Tak na marginesie wspomnę, że będzie coś ala ranga VIP, jedna kto tylko będą dodatki kosmetyczne (kolory na chat, prefix itp), nic więcej, ewentualnie mniej

To bardzo dobra wiadomość bo jak spojrzymy na większość serwerów to zwykły gracz bez rangi vip nie ma szans.

• Patbox lubi to

#6 Patbox

Patbox

Nowy

• Użytkownik
  • 26 postów
  • Patbox

Napisano 15 grudzień 2018 - 15:25

#7 Iskrin

Iskrin

Nowy

• Użytkownik
  • 8 postów
  • Iskrin1

Napisano 15 grudzień 2018 - 23:51

Na 100% będę na otwarciu! Jżeli będzie się utrzymywać to około 10 osób w godzinach wieczornych to serwer będzie piękny.

• Patbox lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych