Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co z tą EULĄ? - wtf (MINESERWER/GC2/KRAINAMC)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 05 December 2018 - 23:44

>narzekaj na p2w
>samemu wydawaj pieniądze na takich serwerach

 

weź się naucz czytać, OK? napisałem, że ostatnio na mc wydałem na mineserwerze 2 lata temu

Każdy raczej coś wydał kiedyś na klocki


Użytkownik arekch72 edytował ten post 05 December 2018 - 23:45


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 06 December 2018 - 07:34

Każdy raczej coś wydał kiedyś na klocki

Nope.


  • Zeus1970 lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#23 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 06 December 2018 - 10:02

Ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz wydałem na jakiś serwer pieniądze. Kiedyś się zdarzyło, teraz nie ma serwera godnego uwagi bez dużego nacisku na pay2win, aby było można przeznaczyć środki. Nie przekonacie młodszych graczy aby uciekli z tego typu serwerów SzybkiegoBanana albo innych gówien. Najwidoczniej im się dobrze gra i mają bogatych rodziców, bo jak dobrze zauważyłem na spawnie minefoxa jest dużo tablic, a na każdej z nich jest coś związane z płatnością. Według mnie wydawać pieniądze na tego typu serwery to głupota, bo i tak one się już wypaliły. Owszem gra ktoś, tylko to są sami niedoświadczeni i nieszanujący się gracze, bo osoba o zdrowych zmysłach nie będzie wydawała ani przeznaczała czasu na serwer na którym gra nie ma sensu i opiera się tylko na klikaniu w myszkę i wydawaniu pieniędzy aby być lepszym od innych. Wniosek z tego taki, że wystarczy być cierpliwym a być może w przeciągu roku lub dwóch lat serwer zostanie zamknięty z powodu braku graczy.


  • artur9010, grepolis i Somka lubią to