Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.13.1][NP][Survival] Bewilder Minecraft - WorldQuesty/NoLimitCuboidy/Współpraca/4Fun

NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 02 December 2018 - 21:51

Nie zwracam uwagi na komentarze innych jeżeli jest to trashtalk. Jeżeli jest to krytyka, biorę ją pod uwagę. Jeżeli ktoś stara się mi mówić jak powinienem coś zrobić to czekam aż on zrobi to w taki sposób i udowodni tym samym, że nie jest to tylko gadanie :P Prezentacja moim zdaniem jest na tyle dobra, by przyciągnąć grupę graczy, w którą przede wszystkim celuję :P Nigdy nie patrzyłem na inne serwery i nie mam zamiaru tego zmieniać, wybacz przyjacielu. A zgłosiłem Cię nie dlatego, że coś złego o mnie napisałeś, ale dlatego, że akurat totalnego plucia jadem nie chciałbym widzieć pod prezentacją. Po prostu :P

W porządku tylko na przyszłość trochę szersza prezentacja :P



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 ktos12

ktos12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 08 December 2018 - 20:29

Czy jeśli zacznę grać ze znajomym to dostanę jakąś nagrodę za polecenie serwera?



#23 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 09 December 2018 - 15:56

@ktos12

Tak, dodaliśmy system poleceń stosunkowo niedawno. Generalnie im więcej osób dzięki Tobie wejdzie na serwer i będzie z nami grało, tym fajniejsze nagrody oboje dostaniecie :P







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium