Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.13.2][NP][40s][Survival + Działki] ExploreSurv.eu - Survival dla Ciebie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#21 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 28 November 2018 - 20:58

Czepiacie się, Ja już go szanuję za to, że podjął się utworzenia takiego serwera biorąc pod uwagę to, że z takim serwerem ciężko się wybić, zwłaszcza gdy większość młodocianych woli spędzić czas na serwerach typu easyhc. Być może nie jest to jakiś odlotowy serwer ale stworzyć stworzył, nie uda się trudno. Nie zawsze musi wszystko wychodzić, My głównie jesteśmy od komentowania, propozycji, co ma zostać dodane lub zmienione. Życzę powodzenia.


  • Xanter lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 28 November 2018 - 21:09

"Czyli to po części freebuild?" Odniosłem się do tego. Nie jest jakaś super łatwa, inne serwery dodają jeszcze lepsze kity niż my, bo nie powiesz chyba że poza mięsem coś tam jest hiper super :P

Porównujesz serwer do easyhc?
Tak jak @up ja też szanuję każdy normalny serwer i chcę aby wyparły easyhc, twój serwer jest dobry i nie znalazłem na nim żadnego raka. Z tego co widzę jestem jedyną osobą na forum dla której liczy się poziom trudności, kiedyś było inaczej.
Chciałbym aby twój serwer stał się popularny i życzę ci powodzenia w dalszym rozwoju.
Jak co to pisz PW.

#23 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 21:23

Porównujesz serwer do easyhc?
Tak jak @up ja też szanuję każdy normalny serwer i chcę aby wyparły easyhc, twój serwer jest dobry i nie znalazłem na nim żadnego raka. Z tego co widzę jestem jedyną osobą na forum dla której liczy się poziom trudności, kiedyś było inaczej.
Chciałbym aby twój serwer stał się popularny i życzę ci powodzenia w dalszym rozwoju.
Jak co to pisz PW.

To jest mój pierwszy serwer tego typu, więc mogła zdarzyć się wpadka z Difficulty i faktycznie zwracam honor, bo single ustawia Normal nie Easy i tu popełniłem błąd . Od 7 lat robiłem głównie FreeBuildy, więc nie dziw się że parę rzeczy może być nim inspirowanym tak jak np. /kit, ale głównie była idea stworzenia czegoś w rodzaju vanilli, ale z najmniejszą ilością dodatków. Nie tylko ja jestem właścicielem, bo jest jeszcze jeden.Ogólnie 3 osoby włącznie ze mną miały wkład w to jak to wygląda i działa i jak jest ustawione, ile osób tyle wizji.
Kit możliwe, że zmienimy ale głównie będzie to poprawka z jedzeniem niczym innym.

Użytkownik Xanter edytował ten post 28 November 2018 - 21:24

  • Somka lubi to

#24 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 28 November 2018 - 21:57

Wam to się nie da dogodzić  :P

Serwery wasze pokroju upadają zaraz po starcie szybciej niż EasyHc.

Piszecie o takich serwerach ale jak już powstanie to na nim nie gracie, stoi pusty. 

 

 

Podoba mi się spawn  :3


Daj diamencika <3

4.png


#25 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 28 November 2018 - 22:26

Wam to się nie da dogodzić  :P

Serwery wasze pokroju upadają zaraz po starcie szybciej niż EasyHc.

Piszecie o takich serwerach ale jak już powstanie to na nim nie gracie, stoi pusty. 

 

 

Podoba mi się spawn  :3  Fajny ten spawn, taki nie za ładny  ;) 

 

Nie, nie powstanie ponieważ wszyscy idą na łatwiznę i biorą kilka pluginów z neta napiszą że "autorskie" i serwer upada. Tak samo będzie i z tym serwerem  :)


Użytkownik N0rbit4 edytował ten post 28 November 2018 - 22:27

  • Iku lubi to

Never lose hope.


#26 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 22:45

Nie, nie powstanie ponieważ wszyscy idą na łatwiznę i biorą kilka pluginów z neta napiszą że "autorskie" i serwer upada. Tak samo będzie i z tym serwerem  :)


Do końca stycznia nie zamierzamy nigdzie znikać, a co będzie po styczniu to się zobaczy ;)

"Fajny ten spawn, taki nie za ładny" - Zrób lepszy, bo wszyscy czekają na wielkiego Norbit4, który zrobi to lepiej.

#27 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 28 November 2018 - 22:52

Do końca stycznia nie zamierzamy nigdzie znikać, a co będzie po styczniu to się zobaczy ;)

"Fajny ten spawn, taki nie za ładny" - Zrób lepszy, bo wszyscy czekają na wielkiego Norbit4, który zrobi to lepiej.

 

Uwielbiam ten argument 13 letnich dzieciaczków "zrób lepszy". Mam prawo wyrazić opinię nie budując lepiej.


  • Iku lubi to

Never lose hope.


#28 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 22:53

Uwielbiam ten argument 13 letnich dzieciaczków "zrób lepszy". Mam prawo wyrazić opinię nie budując lepiej.


Po czym stwierdziłeś, że mam 13 lat? Akurat mam 22 lata dla twojej informacji.
  • Iku lubi to

#29 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 28 November 2018 - 22:56

Po czym stwierdziłeś, że mam 13 lat? Akurat mam 22 lata dla twojej informacji.

 

Po "zrób lepszy". Zawsze dzieciaki z serwerami .ench tak pisały za dawnych lat, ahhh piękne czasy  ^_^

 

PS. To że masz 22 fizycznie, to nie oznacza że masz tyle mentalnie  :lol:  :D


  • Iku lubi to

Never lose hope.


#30 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 23:01

Po "zrób lepszy". Zawsze dzieciaki z serwerami .ench tak pisały za dawnych lat, ahhh piękne czasy  ^_^
 
PS. To że masz 22 fizycznie, to nie oznacza że masz tyle mentalnie  :lol:  :D


Bo sam byś nie zrobił lepszego spawnu. Proszę spędzić choć trochę czasu nad taką budowlą, by wpasować się tak w teren i wszystko zaplanować łącznie z miejscem targowisk.
Zamek mieliśmy niby zbudować? Na każdym Survivalu takowy posiadasz. Spawn miał być oryginalny i jest, bo na jakim serwerze znajdziesz podobny? Za czasów FreeBuilda mieliśmy jeszcze lepszy spawn w formie ratusza to uznano, że to skopiowaliśmy z neta. Także Wam się nigdy nie dogodzi.

#31 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 28 November 2018 - 23:05

Bo sam byś nie zrobił lepszego spawnu. Proszę spędzić choć trochę czasu nad taką budowlą, by wpasować się tak w teren i wszystko zaplanować łącznie z miejscem targowisk.
Zamek mieliśmy niby zbudować? Na każdym Survivalu takowy posiadasz. Spawn miał być oryginalny i jest, bo na jakim serwerze znajdziesz podobny? Za czasów FreeBuilda mieliśmy jeszcze lepszy spawn w formie ratusza to uznano, że to skopiowaliśmy z neta. Także Wam się nigdy nie dogodzi.

 

A co to za różnica czy bym zbudował czy nie? Faktem jest za to że jest brzydki i mi się nie podoba  :lol:


  • Iku lubi to

Never lose hope.


#32 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 23:20

A co to za różnica czy bym zbudował czy nie? Faktem jest za to że jest brzydki i mi się nie podoba  :lol:

Nie podoba się to trudno. Chyba nie to w Tym serwerze jest najważniejsze.

Edit: Dodano wiadomość o poziomie trudności w prezentacji serwera.

Użytkownik Xanter edytował ten post 29 November 2018 - 16:51

  • Katniss lubi to

#33 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 29 November 2018 - 17:38

Nie chcę się wtrącać ale jestem do tego zmuszony. Popieram użytkownika Xanter, spawn nie jest najważniejszy, a właściwie dodaje tylko klimatu i miejsca gdzie możemy handlować, spotykać się z graczami itp. Nie jest to może jakiś odlotowy spawn, nie jest również brzydki. Jest to Twoja opinia N0rbit4, siedzę kilka dobrych lat w tej naszej ukochanej grze i przeszedłem przez wiele serwerów i stwierdzam, że ten spawn nie jest brzydki. Fakt, może się Wam nie podobać ale zluzujcie troszkę, czepiacie się o takie pierdoły. Nie chcę się podlizywać ale nie stworzył kolejnego śmiecia zwanym easyhc, nie uda się uzyskać graczy to trudno. Jest dużo plusów tego serwera, m.in najnowsza wersja i drop z rud, to już zachęca do wejścia, zwłaszcza te osoby, które się szanują i nie grają na easyhc. Myślę, że dobrze wcześniej zauważyłem w jednym z postów, że ktoś napisał, że mało pluginów i dodatków, jakoś tak było, tylko właśnie na tym ten serwer się opiera. Przyznam się bez bicia, że na nim nie gram, być może wejdę jak znajdzie się czas. 


  • Xanter i Katniss lubią to

#34 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 29 November 2018 - 18:05

Bo graczom nigdy nie dogodzisz. Zbudujesz dobry spawn, to piszą że z neta. Zbudujesz coś oryginalnego czego nie ma inny serwer, to że brzydki. Ile osób tyle opinii, ale jednakże Spawn to bym oceniał, gdyby to był serwer FreeBuild, a nie Survival.
Jeśli chodzi o hejty one zawsze będą, tutaj nie ma ich szczególnie dużo. Na konkurencyjnym forum panowała bardziej toksyczna atmosfera przy promocji serwera o nazwie NCraft i nauczeni tym złym doświadczeniem ominęliśmy te forum przy promocji ClassicSurv.
Jeśli ktoś gra Surv, postawi sobie działkę i zbuduje dom, to na tym spawnie będzie tylko chwilę lub tylko co każdą śmierć. Tak naprawdę klikasz random teleport i robisz co chcesz i gdzie chcesz i nie musisz siedzieć na spawnie lol.
Spawn, Targowiska, Prace, Działki - wszystko to jest dodatkiem do waszej gry, chcesz to sobie pracujesz, nie chcesz nie musisz, chcesz coś kupić na targowisku, to kupujesz. Można grać czysty surv lub wspomagać się dodatkami, to już zależy od gracza i jego przyzwyczajeń, równie dobrze możecie nawet nie robić cuboida i mieć w 100% czysty survival.

Użytkownik Xanter edytował ten post 29 November 2018 - 18:08


#35 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 29 November 2018 - 21:30

kolejny survival w sumie - nothing special, ale prezentacja fajna

 

bym wszedł i zobaczył, ale nie chce mi się nawet pobierać tej wersji



#36 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 29 November 2018 - 22:42

kolejny survival w sumie - nothing special, ale prezentacja fajna
 
bym wszedł i zobaczył, ale nie chce mi się nawet pobierać tej wersji

Co wy macie do tej wersji :P 1.13 faktycznie było słabe, ale 1.13.2 wiele naprawiło.

Na razie kolejny surv i nic specjalnego i się z tym zgadzam, ale od czegoś trzeba zacząć.
W przyszłości pewnie będzie w jakiś sposób rozwijane to wszystko,ale jeszcze myślimy nad tym, w jakim kierunku pójść.

#37 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 30 November 2018 - 00:01

@up

 

szczerze to nic nie mam do tej wersji, ale 90% serwerów jest dalej na 1.12, a nikomu się nie chce zmieniać na najnowszą pod jeden niesprawdzony serwer :P


Użytkownik arekch72 edytował ten post 30 November 2018 - 00:02


#38 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 30 November 2018 - 00:14

https://craftportal....wery-minecraft/Jeden? :P Nie jest ich dużo, to racja, ale jedyni nie jesteśmy na 1.13.2 :) . Zmiana wersji to kilka sekund, klikasz, instaluje i jest, potem sobie tylko przełączasz ;) No ale trudno, może jednak wejdziesz do nas kiedyś ;)

Użytkownik Xanter edytował ten post 30 November 2018 - 00:20


#39 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 31 January 2019 - 13:21

Odświeżam temat po dość długim czasie, na co miały wpływ pewne zawirowania związane z kontem na CraftPortal.pl . Od 30 Listopada zaszło wiele zmian w naszym serwerze, oto kilka z nich:

  • Zaszły pewne zmiany w ekipie serwera
  • System losowania rangi MiniVIP, który miał wejść już na początku istnienia serwera został dodany jakiś czas temu. Aby wylosować rangę MiniVIP na 4 dni należy wydać 10 bloków złota. Mamy 30 % szans na wylosowanie rangi MiniVIP na 4 dni. Aby wylosować rangę należy wpisać /los . Rangę MiniVIP można też zakupić w sklepie serwerowym za 2 zł na 31 dni.
  • Doszedł system głosowania na Dzień, Noc i Pogodę wystarczy wpisać /voting . Głosowanie działa od 2 graczy. Można w ten sposób samodzielnie poprzez oddanie głosu bez ingerencji administratora zmienić pogodę lub dzień na noc i noc na dzień :P
  • Stworzono nowy serwer s2.ClassicSurv.eu na wersje od 1.9 do 1.12.2 https://craftportal....val-dla-ciebie/

Decyzją obecnego składu serwera planujemy dodać ukryte lokalizacje tzw. EasterEgg, które mają pobudzić graczy do gry i dać im pewien element rywalizacji.


Użytkownik Xanter edytował ten post 31 January 2019 - 13:58


#40 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 11 February 2019 - 11:37

Serwer zmienił nazwę z ClassicSurv.eu na ExploreSurv.eu. Przebudowano także dość mocno mapę serwera, jak i jego założenia. Wśród nowości są: Nowy spawn, arena PvP i opuszczone miasta. Poświeciliśmy na przebudowę dość sporą ilość czasu. Wszystko to co widzicie było budowane przez Scarena99 i Brajana1400. Pierwsza wymieniona tutaj osoba pomagała nam w budowie - głównie odpowiadała za mury przed zamkiem, wieże murów i niektóre opuszczone miasta, zaś druga jest stałym budowniczym i zbudowała wszystko co znajduje się wewnątrz murów oraz niektóre opuszczone miasta. Mimo tych zmian serwer dalej może być wykorzystywany jako normalny survival do pogrania z przyjaciółmi. Nie zmienia się też nic w temacie działek/cuboidów dalej możemy je stworzyć stawiając klocek noteblocka lub diamentu lub emeraldu. Dalej mamy także system prac na sztabki złota. Dodając opuszczone miasta dajemy graczowi cel gry, jakim jest zdobycie wszystkich skrzynek umieszczonych w opuszczonych miasteczkach. Żeby nie było tak łatwo w okolicy skrzynki są postawione mob-spawnery. Dla starych graczy poza nowym spawnem, areną pvp i opuszczonymi miasteczkami nie zmienia się nic i zachowali oni swoje itemy i działki. Mapa nie była resetowana, a przebudowywana.

UWAGA: Nie mamy jeszcze skończonych 2 miasteczek i nie wszędzie ustawiono skrzynki, ale to się zmieni do końca tego tygodnia. Przebudowa serwera została praktycznie zakończona i zostały tak naprawdę drobnostki by uznać go za całkowicie gotowy.

 

Aktualne zdjęcia serwera:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

 

A tak serwer wyglądał przed zmianami:

1.png


2.png

3.png


4.png

5.png

6.png