Skocz do zawartości


Zdjęcie

Portal do Netheru


Najlepsza odpowiedź Michudu , 18 November 2018 - 23:53

Użyj stronki do wyliczania kordów portali. Jeśli twój portal w over idealnie odpowiada temu w netherze problem powinien zniknąć.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 PędziJan

PędziJan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • JanekSzpachlarz

Napisano 18 November 2018 - 15:23

Cześć!

Od jakiegoś czasu gram sobie z kolegą na realms. Zbudowaliśmy domy dosyć daleko od siebie, więc żeby przemieszczać się od jednego do drugiego używamy oczywiście portali do Netheru. Wszystko działało pięknie i ładnie, aż do teraz. Nagle któregoś razu gdy wszedłem do portalu z mojego domu, przeniosłem się do Netheru i wszedłem ponownie do portalu by wrócić przeniosłem się jakieś 150 kratek od domu do nowo wygenerowanego portalu. Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało, ponieważ przed tym nie przenosiłem portalu, ani nie budowałem żadnego nowego. Skopałem więc ten i wróciłem do domu. Gdy powtórzyłem tą czynność, wróciłem normalnie do portalu w moim domu. Jakiś czas później znów przeniosłem się do jakiegoś nowego portalu, tuż obok tego, którego wcześniej skopałem. Ten też rozwaliłem i sytuacja powtarza się do teraz. Wciąż zdarza się jednak, że trafiam szczęśliwie do domu ale jest to rzadkością. Inne portale, jak np. do mojego kolegi lub do twierdzy itp. działają normalnie. Dlatego proszę was o pomoc, bo powoli mnie to denerwuje xd



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Michudu

Michudu

    Bob budowniczy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Michudu

Napisano 18 November 2018 - 23:53   Najlepsza odpowiedź

Użyj stronki do wyliczania kordów portali. Jeśli twój portal w over idealnie odpowiada temu w netherze problem powinien zniknąć.



#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 19 November 2018 - 05:16

Rozwal ten portal w netherze i wejdź jeszcze raz przez portal w domu, powinien Ci się zresetować i wygenerować od nowa w poprawnym miejscu.


  • fullfun lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/