Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Sprzedam] Autorski Plugin na EventOX


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 15 November 2018 - 16:10

Sprzedam: Autorski Plugin na EventOX zrobiony przez mojego znajomego na moje zamówienie!

Cena: 10 zł

 

Metoda zakupu: PayPal lub PaySafecard

Kontakt: [email protected] i 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Opis: Czym jest Event OX? To event, w którym gracze dostają zestaw pytań, na które muszą poprawnie odpowiedzieć wybierając poprawne pole na arenie OX (Czerwony - Nie, Zielony - Tak). Coraz więcej serwerów Minecraft organizuje eventy ox, są one dość popularne i lubiane przez graczy. Sama gra OX po raz pierwszy znalazła użycie w grze Metin2 i z tej gry przywędrowała do Minecrafta.

 
Cechy naszego pluginu:
- Możliwość ustalenia czasu startu, oczekiwania na start i wielu innych rzeczy włącznie z pytaniami na tak i nie oczywiście ;)
- Automatyczny start w ustalonych przez Was godzinach (O ile przerobicie plugin, domyślnie Event sam startuje o godzinach 14 i 18, ale można go też wystartować ręcznie poza tymi godzinami)
- Łatwe podpięcie do areny OX przy pomocy cuboidów oraz kordynatów (w przypadku miejsca spawnu gracza po starcie eventu/przegrania lub wygrania)
- Macie także możliwość ustalenia własnej nagrody
Plugin jest sprzedawany z plikami źródłowymi co pozwoli Wam go łatwo przerobić.
 
Plugin działa poprawnie na wersji 1.12.2

Użytkownik Xanter edytował ten post 08 November 2019 - 18:52


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 15 November 2018 - 16:17

ten plugin jest warty nie więcej jak 20 zł ;)



#3 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 15 November 2018 - 16:26

ten plugin jest warty nie więcej jak 20 zł ;)

Ale nasz ma dużo możliwości ponad standardowe:

- Domyślnie event startuje sam w godzinach 14 i 18, ale w pliku źródłowym można dokonać podmiany tego czasu. Godzina jest brana z VPSa lub z hostingu serwera Minecraft.

- Konfiguracja odległości szeptu z areny OX

- Czas do startu eventu po zapisach

- Konfiguracja czasu na odpowiedź

- Konfiguracja nagrody

 

Ostatecznie zgodzę się na 30 zł i to moja ostateczna oferta ;)


Użytkownik Xanter edytował ten post 15 November 2018 - 17:46


#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 November 2018 - 16:52

To coś, wnioskując po prezentacji, nie oferuje absolutnie nic czego nie można łatwo osiągnąć własnym skryptem.

Samo napisanie skryptu na coś tak prostego jak OX nie należy do najtrudniejszych.

A argument o płynności kompletnie mija się z celem, OX to nie jest trzon serwera, nie musi być nie wiadomo jak szybki. Trochę wydajności w tą, czy w tą nic tu nie zmieni.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 15 November 2018 - 17:01

Ale nie trzeba mieć dodatkowo pluginu Skript, masz wszystko w jednym pluginie. Są osoby, które potrzebują pluginu a nie skryptu. Gdyby podchodząc twoim myśleniem i stawiać każdą gierkę na Skript, to żaden serwer nie działałby stabilnie. A działanie OXA w skrypcie jest nie tyle co wolne, co obciążające. Plugin był napisany z tego względu, że mniej obciąża serwer czy to podczas setów, nagród itd. 


Użytkownik Xanter edytował ten post 15 November 2018 - 17:12


#6 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 15 November 2018 - 17:13

Wymieniłeś rzeczy, które można łatwo znaleźć na necie :)

20 zł to i tak dobra oferta jak na taki plugin.



#7 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 15 November 2018 - 17:18

Może być i nawet 20 zł jestem otwarty na negocjację, ale za darmo też nie oddam, bo sam dałem za to troszkę kasy, można też powiedzieć że przepłaciłem ;) Tylko jak za 20 zł, to najlepiej by nie skończyło się na jednej ofercie kupna ;)



#8 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 November 2018 - 17:20

Ale nie trzeba mieć dodatkowo pluginu Skript, masz wszystko w jednym pluginie. Są osoby, które potrzebują pluginu a nie skryptu. Gdyby podchodząc twoim myśleniem i stawiać każdą gierkę na Skript, to żaden serwer nie działałby stabilnie. A działanie OXA w skrypcie jest nie tyle co wolne, co obciążające. Plugin był napisany z tego względu, że mniej obciąża serwer czy to podczas setów, nagród itd. 

No dobra, ale powiedz mi co osiągasz tym mniejszym obciążeniem podczas rozdawania nagród? Nagrody się rozdadzą, ew. chwilowy lekki lag by poszedł i to tyle. Koniec rozdania, nic wielkiego się nie stało.

Z setowaniem to samo, (pomijając to, że zmiana kilkuset/tyś bloków to dosłownie żadne obciążenie) zsetuje się i co dalej? Nic. Optymalizacja się marnuje gdy z niej nie korzystasz wystarczająco często.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#9 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 15 November 2018 - 17:21

Gracze są wymagający ;) Mały lekki lag przy tego typu skrypcie i już marudzą jaki to serwer zły i źle zrobiony. Takich wcale nie jest mało przy obecnym community Minecrafta.



#10 MiamiBear

MiamiBear

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 70 postów

Napisano 15 November 2018 - 17:21

Wymieniłeś rzeczy, które można łatwo znaleźć na necie :)

20 zł to i tak dobra oferta jak na taki plugin.

 

Zgadzam się z panem powyżej.


 Dotacje w formie  :diament: diaxów:


#11 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 November 2018 - 17:23

Gracze są wymagający ;) Mały lekki lag przy tego typu skrypcie i już marudzą jaki to serwer zły i źle zrobiony. Takich wcale nie jest mało przy obecnym community Minecrafta.

Tyle, że tego nawet nie da się odczuć przez człowieka gdy taki chwilowy lag jest po stronie serwera (zmierzyć owszem). To ma zbyt małą magnitudę, w porównaniu z np. opóźnieniami czyjegoś internetu, czy wahaniami owego.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#12 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 15 November 2018 - 17:24

Może być i te 20 zł, nie widzę problemu. Mój serwer jest w trybie wygaszania, także interesuje mnie każdy sposób na pozbycie się jego pewnych elementów ;) 



#13 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 21 February 2019 - 14:17

Film prezentujący działanie pluginu: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 
Config:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 
Plugin można testować we 2 osoby pod IP 34.73.200.212 . Serwer jest na wersję 1.12.2
 

Aby wystartować event ręcznie musimy wpisać na serwerze /ox start, a następnie do niego dołączyć przez /ox dolacz.

Event wystartuje tylko wtedy, gdy dołączą do niego 2 osoby!


Użytkownik Xanter edytował ten post 21 February 2019 - 14:23


#14 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 18 September 2019 - 16:08

Odkopuję po czasie, sprzedam to za 10 zł. Serwer testowy podany wyżej już nie istnieje.

 

Nie obchodzą mnie komentarze czy istnieje taki skrypt czy plugin. Cena jest niska i dla każdego..... Nie podoba się, to korzystaj z darmowych rozwiązań i pomiń tą ofertę.


Użytkownik Xanter edytował ten post 18 September 2019 - 16:11