Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[SERIA] SHORT1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 14 November 2018 - 15:35

Cześć!

Wymyśliłem sobie tworzenie takich shortów z minecrafta w formie komediowej, inspirującej, dramatycznej czy po prostu totalnie nieszablonowej. Zapraszam do obczajenia!

 


 

PS. Gramy sobie na takim naszym prywatnym serwerku, więc jeżeli jest ktoś żeby z nami pograć zapraszam do sekcji komentarzy pod filmem! (wymagamy +16, dystansu do siebie i świata oraz pozytywnego podejścia do życia) ^^



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MiamiBear

MiamiBear

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 70 postów

Napisano 14 November 2018 - 16:54

Widząc napis short na moją myśl od razu wskakują 1-3 minutowe filmiki z Minecrafta ze śmiesznymi scenkami itp.

Co dostajemy ?

8 minutowy survival gameplay minecrafta którego prowadzący jako dorosły mężczyzna próbuje nieudolnie dośmiesznić filmik.

 

Oczywiście brzmi to źle, ale zaraz dam ci kilka rad które pomogą polepszą jakość twoich materiałów ^^.

 

- Wstęp za długi, fajnie że go umieściłeś ale spokojnie by dało się go skrócić do 5-10 sekund.

 

- Poszukaj na internecie poradniki które poprawią twoje umiejętności montażu, napisy i obrazki czasem wyświetlają się za długo, oraz są kiepskiej jakości.

 

- Przejścia, wiem że już je masz ale przydało by się jakieś bardziej dynamiczne (np. Roll, przejście z którego korzysta dużo topowych youtuberów).

 

- Skróć filmik, to co przedstawiłeś na odcinku po dałoby się skrócić nawet do 5 minut.

 

- Podkręć swoje intro, jeżeli to co jest po wstępie nim rzeczywiście jest. Wszystkie ruchy dozwolone dopóki w jego tle nie będzie leciał polski rap, a wszystko będzie się opierało na gibającym się napisie 3D.

 

- Zanim nagrasz odcinek, zaplanuj coś ciekawego. Coś co przyciągnie widza, bo chyba nikt nie lubi oglądać jak kopiesz kamień w kopalni.

 

To chyba tyle, mam nadzieję że pomogłem. :D 


 Dotacje w formie  :diament: diaxów:


#3 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 14 November 2018 - 17:05

Widząc napis short na moją myśl od razu wskakują 1-3 minutowe filmiki z Minecrafta ze śmiesznymi scenkami itp.

Co dostajemy ?

8 minutowy survival gameplay minecrafta którego prowadzący jako dorosły mężczyzna próbuje nieudolnie dośmiesznić filmik.

 

Oczywiście brzmi to źle, ale zaraz dam ci kilka rad które pomogą polepszą jakość twoich materiałów ^^.

 

- Wstęp za długi, fajnie że go umieściłeś ale spokojnie by dało się go skrócić do 5-10 sekund.

 

- Poszukaj na internecie poradniki które poprawią twoje umiejętności montażu, napisy i obrazki czasem wyświetlają się za długo, oraz są kiepskiej jakości.

 

- Przejścia, wiem że już je masz ale przydało by się jakieś bardziej dynamiczne (np. Roll, przejście z którego korzysta dużo topowych youtuberów).

 

- Skróć filmik, to co przedstawiłeś na odcinku po dałoby się skrócić nawet do 5 minut.

 

- Podkręć swoje intro, jeżeli to co jest po wstępie nim rzeczywiście jest. Wszystkie ruchy dozwolone dopóki w jego tle nie będzie leciał polski rap, a wszystko będzie się opierało na gibającym się napisie 3D.

 

- Zanim nagrasz odcinek, zaplanuj coś ciekawego. Coś co przyciągnie widza, bo chyba nikt nie lubi oglądać jak kopiesz kamień w kopalni.

 

To chyba tyle, mam nadzieję że pomogłem. :D 

Każdy tworzy na yt co chce i każdy może robić to w sposób, w jaki chce. Gdyby moim zdaniem filmik nie wyszedł fajnie, prawdopodobnie nie publikowałbym go tutaj. Widzisz, twoim zdaniem np. próbuję nieudolnie dośmiesznić filmik, moim zdaniem, właśnie taki sposób, w jaki to stworzyłem jest świetny i mi się mega podoba :P Mimo wszystko dzięki za porady. Możliwe, że zastosuję coś w przyszłości z tego co napisałeś :P


Użytkownik moryx edytował ten post 14 November 2018 - 17:17


#4 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 18 November 2018 - 00:12

@refresh



#5 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 18 November 2018 - 05:41

 

- Zanim nagrasz odcinek, zaplanuj coś ciekawego. Coś co przyciągnie widza, bo chyba nikt nie lubi oglądać jak kopiesz kamień w kopalni.

Zawsze lepsze kopanie w jaskinii niż kopanie tunelów 2x1 na izihace. Przynajmniej coś ciekawego może się stać.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#6 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 18 November 2018 - 14:22

@Katniss racja, wczoraj dostałem zawału jak na mnie 3 moby spadły... i dlatego nagrywanie jaskiń to jednak za dużo na moje nerwy :/



#7 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 18 November 2018 - 14:33

@Katniss racja, wczoraj dostałem zawału jak na mnie 3 moby spadły... i dlatego nagrywanie jaskiń to jednak za dużo na moje nerwy :/

Ale właśnie takie rzeczy to się fajnie ogląda (przynajmniej mi).


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#8 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 18 November 2018 - 15:28

Proszę, nie zmuszaj mnie. Boje się :/


Użytkownik moryx edytował ten post 18 November 2018 - 15:31