Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8.8][NP][MegaDrop] XMEGACORE

NoPremium 1.8 Frakcje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qiklel

Qiklel

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 November 2018 - 12:09

IP: xmegacore.pl
Wersja1.8-1.8.9
No-Premium
Tryb:  MegaDrop
Strona serwera: xmegacore.pl
 
Kilka informacji
Jest to 1 edycja naszego serwera dlatego nie gra na nim zbyt wiele graczy.
Gracze decydują co mamy dodać/usunać.
Administratorzy są bardzo pomocni.
Organizujemy częste eventy.
 
Czy warto zagrać?
Naszym zdaniem serwer jest dopracowany, brakuje tylko graczy.
Brak lagów
Dużo dodatków, które umilą grę
Miła administracja
2018-11-11_12.png
2018-11-11_12.png
 
ZAPRASZAMY!
XMEGACORE.PL
 
 
 

Użytkownik Qiklel edytował ten post 11 November 2018 - 13:11


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 11 November 2018 - 13:05

Kolejne izihace, na którym nikt nie będzie grał...

Po co to komu...

Jeszcze ta prehistoryczna wersja...

 

Jak rzeczywiście słuchacie się graczy to wywalcie funnyguilds, drop z kamienia, bojfarmery, pierogi i inne g**na, które są na izihace, zmieńcie wersję na 1.13.2 i zróbcie z tego normalny serwer.

 

Also, dodaj screeny/film wg regulaminu działu - masz 24h, inaczej kosz.


  • ZdzisiuMaszWulkanik lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Qiklel

Qiklel

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 November 2018 - 13:14

Kolejne izihace, na którym nikt nie będzie grał...

Po co to komu...

Jeszcze ta prehistoryczna wersja...

 

Jak rzeczywiście słuchacie się graczy to wywalcie funnyguilds, drop z kamienia, bojfarmery, pierogi i inne g**na, które są na izihace, zmieńcie wersję na 1.13.2 i zróbcie z tego normalny serwer.

 

Also, dodaj screeny/film wg regulaminu działu - masz 24h, inaczej kosz.

Z tego co napisałeś wynika że chcesz serwer bez żadnych dodatków. Takie serwery były kilka lat temu. Teraz gdzie nie wejdziesz są jakieś Casy i wgl. Myśleliśmy nad zmianą wersji na 1.13 ale na razie zostajemy przy tej.



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 11 November 2018 - 13:21

Z tego co napisałeś wynika że chcesz serwer bez żadnych dodatków. Takie serwery były kilka lat temu. Teraz gdzie nie wejdziesz są jakieś Casy i wgl. Myśleliśmy nad zmianą wersji na 1.13 ale na razie zostajemy przy tej.

Nie napisałem, że chce Vanilla Survival, tylko, że te dropy z kamienia, bojfarmery i inne cosie są totalnie bez sensu.

- Drop z kamienia - umożliwia kopanie surowców na AFK (kinda cheat) i zabija frajdę z chodzenia po jaskiniach.

- Gildie - Factions lepsze, nie ma tych bezsensów typu fizyczne serce organizacji (tak, gildia to organizacja, organizacje same w sobie nie są materialne)

- Case'y - może być, dopóki nie są to klony z cs'a (nazwy, itp).

- Bojfarmery - zbędne niewiadomo co, którego i tak nikt nie używa.

 

Dopóki nie zmienisz wersji na nowszą to nie wróżę żadnych graczy. Prawie nikt już nie gra na 1.8.x.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 MineCast

MineCast

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów
  • gnomq#9265
  • gnomq

Napisano 11 November 2018 - 14:34

Nie napisałem, że chce Vanilla Survival, tylko, że te dropy z kamienia, bojfarmery i inne cosie są totalnie bez sensu.

- Drop z kamienia - umożliwia kopanie surowców na AFK (kinda cheat) i zabija frajdę z chodzenia po jaskiniach.

- Gildie - Factions lepsze, nie ma tych bezsensów typu fizyczne serce organizacji (tak, gildia to organizacja, organizacje same w sobie nie są materialne)

- Case'y - może być, dopóki nie są to klony z cs'a (nazwy, itp).

- Bojfarmery - zbędne niewiadomo co, którego i tak nikt nie używa.

 

Dopóki nie zmienisz wersji na nowszą to nie wróżę żadnych graczy. Prawie nikt już nie gra na 1.8.x.

 

Na 1.8.8 gra najwięcej graczy.



#6 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 11 November 2018 - 14:50

Dno i wodorosty, kolejny easyhc, który upadnie szybciej niż powstał. Ostatnio byłem chory i źle się czułem, niestety zwróciłem, to było coś podobnego do Waszego spawnu.

Z tego co napisałeś wynika że chcesz serwer bez żadnych dodatków. Takie serwery były kilka lat temu. Teraz gdzie nie wejdziesz są jakieś Casy i wgl. Myśleliśmy nad zmianą wersji na 1.13 ale na razie zostajemy przy tej.

Tylko, że takie serwery zostaną na zawsze w sercach starych weteranów, a dzisiaj co drugi serwer wygląda jak Twój.

Na 1.8.8 gra najwięcej graczy.

Podejrzewam, że tylko z względu na stary typ walki.

#7 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 11 November 2018 - 15:25

Na 1.8.8 gra najwięcej graczy.

Actually, na 1.8 (klient) gra jakieś 20% tego co na najnowszych (1.12-1.13). Wg sond, które robiłem jakieś pół roku temu na różnych serwerach z dostępem z wielu wersji.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#8 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 11 November 2018 - 16:45

Na 1.8.8 gra najwięcej graczy.

 

Problem polega na tym, że nawet jeśli to wpadłeś w pułapkę. Nie znajdziesz nikogo dojrzałego grającego na 1.8.8 w dodatku na MegaDropie, czego sam jesteś świetnym przykładem. Oznacza to zatem, że celujesz w graczy grających właśnie na 1.8.8 czyli właśnie w dzieci.

 

Server robiony pod dzieci nie jest warty nawet szczypty uwagi, życzę upadku.

 

Miłego dnia.


  • Katniss, MineCast i ZdzisiuMaszWulkanik lubią to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#9 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 30 December 2018 - 14:34

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, 1.8, Frakcje