Skocz do zawartości


Zdjęcie

Granie w Lan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pewny

Pewny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 November 2018 - 12:00

Witam 

Panowie, chcieliśmy z synem pograć w minecraft we dwóch na dwóch platformach po lanie ( wifi ), przepyrałem wszystko i nadal to nie działa. Na PC mam minecraft wersje java na xboxone wersje ze sklepu xboxa standardową za 97 zł chyba ( wersja v1.7.0. ). Z tego co mniej wiecej się doczytałem to nie ma szans na granie pomiędzy tymi wersjami. Więc pytanie jest co po obu stronach musze mieć żeby móc połączyć obie wersje gry w trybie creative.

Dziękuje z góry za pomoc.

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 01 November 2018 - 12:59

Musisz kupić bedrock edition na obu platformach.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 01 November 2018 - 14:30

Technicznie rzecz biorąc, wersja Java powinna zapewniać dostęp do wersji win10/bedrock, co można sprawdzić odwiedzając konto Mojang. Jeśli jest tam do odebrania kod na wersję ze sklepu MS, to problem znika


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 01 November 2018 - 17:36

Technicznie rzecz biorąc, wersja Java powinna zapewniać dostęp do wersji win10/bedrock, co można sprawdzić odwiedzając konto Mojang. Jeśli jest tam do odebrania kod na wersję ze sklepu MS, to problem znika

A win10 ed. i bedrock to czasem nie są dwie różne wersje bez cross-kompatybilności między sobą?


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/