Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZOSTANĘ [BUDOWNICZYM] NA ZLECENIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Igorus_XT

Igorus_XT

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 133 postów
  • Podaje tylko w nagłych wypadkach

Napisano 30 October 2018 - 19:59

    • Zostanę: Budowniczym na twoim serwerze 
    • Oferuję: Bardzo ładne budowanie lobby spawnu i innych
    • Oczekuję: Zapłaty minimum 100 zł PSC  przed pracą i wtedy już przez całe 3 miesiące buduje spawny/lobby
    • O mnie: mam lat 12 umiem ładnie budować lubie grać w piłke no i tyle xD
    • Kontakt:  Podam na priv
    •  

Witam polecam wam najlepszy hosting minecraft oraz VPS 

możecie się zarejestrować pod tym linkiem -----> http://crafthost.pl/...x.php?id=110113


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MiamiBear

MiamiBear

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 70 postów

Napisano 13 November 2018 - 18:10

 

    • Zostanę: Budowniczym na twoim serwerze 
    • Oferuję: Bardzo ładne budowanie lobby spawnu i innych
    • Oczekuję: Zapłaty minimum 100 zł PSC  przed pracą i wtedy już przez całe 3 miesiące buduje spawny/lobby
    • O mnie: mam lat 12 umiem ładnie budować lubie grać w piłke no i tyle xD
    • Kontakt:  Podam na priv

 

Pewnie to troll, ale jeżeli nie to dam ci rady na przyszłość.

 

1. Portfolio - Rzecz obowiązkowa dzięki której możesz pokazać swoje umiejętności potencjalnemu klientowi.

2. Nie jesteś za młody aby wymagać takich pieniędzy ? Szczególnie gdy punkt "O mnie" kończysz "xD" ?

3. Powinieneś lepiej to wykalkulować, bo jak to ma polegać że zapłacę i przez 3 miechy robisz mi spawny/lobby? To znaczy że możesz, ale kiedy mama ci pozwoli na komputer ? Czy wtedy gdy ci się będzie chciało?

4. Skąd ja mam wiedzieć czy to nie Bait, i jak ci dam pieniądze to sobie uciekniesz i kupisz skórki do Fortnita ?

5. Na jeden serwer zazwyczaj nie potrzeba więcej jak 1 spawnu lub lobby, więc jak zbudujesz mi spawna w tydzień to co potem?


  • IkjovskYY i Katniss lubią to

 Dotacje w formie  :diament: diaxów: