Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.13.x][Survival] BrudnaEkipa

NoPremium Frakcje PvP

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 JazdaZnimi

JazdaZnimi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • JazdaZnimi

Napisano 20 October 2018 - 20:59

Witam

Uprzedzam serwer miał przerwę i może być mało osób.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje o serwerze

 

» IP serwera: brudnaekipa.ench.pl

 

» Wersja serwera: 1.13.x

 

» Typ serwera: Survival

 

» Ilość slotów: 40

 

» Whitelista: Nie

 

» Autoryzacja: NoPremium

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chciałbym wam przedstawić nowy serwer Survival na wersję 1.13.x na nim znajdziesz takie rzeczy jak :

- Gildie [wersja w 100% spolszczona]

- PremiumCasy

- Urozmaicone Craftingi [RzucaneTNT itd.]

- Tab

- Sklep

- Ranking PVP 

- Ranking Gildi

- Eventy [parkour,chat,PvP]

- RandomTP

- Sprawdzarka

- I inne mniej ważne pluginy pod survival.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozgrywka

Rozpoczynamy przygodę na serwerze bierzemy ./kit gracz i zaczynamy zdobywać surowce wraz z kolegą aby przeżyć w tym brutalnym świecie,krokiem 2 jest uzbieranie przedmiotów na gildie która będzie niezbędna do tego aby czuć się bezpiecznie, zaczynamy tworzyć EQ potem wyruszamy gładzić innych przeciwników w walkach PvP oraz eventach za które są nagrody. Dalej historia napisze się sama.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od Autora

Niestety 1.13.x to nowa wersja dlatego też mam nadzieje że to będzie na swój sposób innowacyjne emotki_MPC_2015_buzka.png. Wiem że to survival  i jest takich 1010010 innych, lecz spróbuje zrobić rzeczy których nie znajdziecie na serwerach tego typu . Niestety serwer robiłem sam bez pomocy więc proszę o wyrozumiałość.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje

Rekrutacja OFF (za proszenie o admina kick)

Multikonta - Zabronione! 

Proszenie o rangi 2 ostrzeżenia potem BAN!

Dla pierwszych 5 osób po 1 PremiumCase w prezencie  oraz przy obecności min 5 graczy event na [Vipa]. Oraz turbodrop kiedy bedzie 6 osob na serwerze

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestię dotyczące serwera (problemy,dodatki), ponieważ to moja pierwsza prezentacja serwera,jestem przygotowany na dobre/złe komentarze oraz porady emotki_MPC_2015_buzka.png 


Użytkownik JazdaZnimi edytował ten post 20 October 2018 - 22:55


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 20 October 2018 - 21:25

Jak można zepsuć coś tak prostego? Po co drop? Po co kity? Po co skrzynki? i jeszcze .ench


Użytkownik benio1394 edytował ten post 20 October 2018 - 21:25

  • HelloDoggo lubi to

#3 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 20 October 2018 - 22:03

Gorszego serwera i prezentacji nie dało się zrobić?
Jaki poziom trudności?

#4 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 20 October 2018 - 22:34

To ja już wolę fury...

#5 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 21 October 2018 - 10:20

Chyba nie wiesz co to znaczy survival, skoro jest tutaj mowa o dropie z kamienia.


  • HelloDoggo lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, Frakcje, PvP