Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.9 - 1.13] Beta testy ZiomMC

RolePlay NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 RexuTV

RexuTV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • RexuTV
  • RexuTV

Napisano 16 October 2018 - 14:01

.


Użytkownik RexuTV edytował ten post 22 October 2018 - 15:29


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 16 October 2018 - 15:03

Nigdy Wam nie znudzi się tworzenie gnoju, a wcześniej było co innego. Hostingi trzepią na Was pieniądze, a Wy myślicie, że z tego coś będzie. Temat powinien trafić od razu do kosza, łącznie z założycielem tematu, który próbuje duplikować temat w troszkę inny sposób, nie zdziwiłbym się gdybyś miał dwa konta, co prawdopodobnie jest na tym forum karane. Dno i wodorosty, brak profesjonalizmu. Na przyszłość zamiast tworzyć kolejny temat na temat tego samego serwera po prostu skorzystaj z opcji edytowania tematu, a nie zaśmiecasz tym dział, żeby jeszcze serwer się czymś wyróżniał.

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


  • NoobLenny lubi to

#3 RexuTV

RexuTV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • RexuTV
  • RexuTV

Napisano 16 October 2018 - 18:35

Nigdy Wam nie znudzi się tworzenie gnoju, a wcześniej było co innego. Hostingi trzepią na Was pieniądze, a Wy myślicie, że z tego coś będzie. Temat powinien trafić od razu do kosza, łącznie z założycielem tematu, który próbuje duplikować temat w troszkę inny sposób, nie zdziwiłbym się gdybyś miał dwa konta, co prawdopodobnie jest na tym forum karane. Dno i wodorosty, brak profesjonalizmu. Na przyszłość zamiast tworzyć kolejny temat na temat tego samego serwera po prostu skorzystaj z opcji edytowania tematu, a nie zaśmiecasz tym dział, żeby jeszcze serwer się czymś wyróżniał.

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Wcześniej było przedstawienie serwera, a ja teraz reklamuje jego beta testy, więc nie jest to duplikacja. Nie jest to żadne multikonto. A ty po raz kolejny nie znając serwera, hejtujesz go. Nie będziemy edytować tematu, ponieważ jak już wspominałem, jest to reklama, a tam było przedstawienie serwera. Nie wiesz, czy serwer się wyróżnia, ponieważ go nie widziałeś, a tak ap ropo: Nie ma chyba żadnego serwera roll play w Polsce, a przynajmniej ja takiego nie znalazłem.


Użytkownik RexuTV edytował ten post 16 October 2018 - 18:37


#4 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 16 October 2018 - 19:36

Roll play nie ma, ale role play kilka się znajdzie. Wszystkie zieją pustkami. A informacja o beta testach powinna znaleźć się w prezentacji serwera

#5 RexuTV

RexuTV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • RexuTV
  • RexuTV

Napisano 16 October 2018 - 19:49

Roll play nie ma, ale role play kilka się znajdzie. Wszystkie zieją pustkami. A informacja o beta testach powinna znaleźć się w prezentacji serwera

Sorry, źle napisałem. Ja nie znalazłem serwerów RolePlay, wszystkie to real life, a to się delikatnie różni. Nasz serwer to trochę real life, a trochę RolePlay. Jeżeli zły dział to przepraszam.


Użytkownik RexuTV edytował ten post 16 October 2018 - 19:52


#6 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 16 October 2018 - 20:53

Serwer nie działa, dziękuję, dobranoc.


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#7 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 16 October 2018 - 21:08

Roll play nie ma, ale role play kilka się znajdzie. Wszystkie zieją pustkami. A informacja o beta testach powinna znaleźć się w prezentacji serwera

Nie przetłumaczysz. On nadal nie rozumie, że ten temat jest zbędny, skoro mógł skorzystać z opcji edytowania i dodać na końcu poprzedniego tematu informację o beta testach. Natomiast jeśli chodzi oto czy grałem, odpowiadam Ci, że grałem na waszym poprzednim syfie, który szybciej upadł niż powstał. Śmiem twierdzić, że wasz serwer się czymś istotnym wyróżnia, na pewno nie jest to dobry projekt, obrazuje to prezentacja. Tak jak wspomniał użytkownik benio1394, serwery te świecą pustkami.



#8 RexuTV

RexuTV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • RexuTV
  • RexuTV

Napisano 17 October 2018 - 16:22

Nie przetłumaczysz. On nadal nie rozumie, że ten temat jest zbędny, skoro mógł skorzystać z opcji edytowania i dodać na końcu poprzedniego tematu informację o beta testach. Natomiast jeśli chodzi oto czy grałem, odpowiadam Ci, że grałem na waszym poprzednim syfie, który szybciej upadł niż powstał. Śmiem twierdzić, że wasz serwer się czymś istotnym wyróżnia, na pewno nie jest to dobry projekt, obrazuje to prezentacja. Tak jak wspomniał użytkownik benio1394, serwery te świecą pustkami.

Nie było wcześniejszego serwera RolePlay ani real life w naszej sieci. Był co prawda serwer EasyHC, który nie miał prawa wystartować oraz skyblock, który faktycznie nie wyszedł ze względu na nieobecność administracji. Opcji edytowania nie używam, ponieważ tam jest przedstawienie serwera, a tu reklama. Poza tym tamto ogłoszenie robił inny admin.


Serwer nie działa, dziękuję, dobranoc.

Ponieważ testy zaczną się 20/10/2018 o godzinie 14:00.



#9 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 20 October 2018 - 15:01

Nigdy Wam nie znudzi się tworzenie gnoju, a wcześniej było co innego. Hostingi trzepią na Was pieniądze, a Wy myślicie, że z tego coś będzie. Temat powinien trafić od razu do kosza, łącznie z założycielem tematu, który próbuje duplikować temat w troszkę inny sposób, nie zdziwiłbym się gdybyś miał dwa konta, co prawdopodobnie jest na tym forum karane. Dno i wodorosty, brak profesjonalizmu. Na przyszłość zamiast tworzyć kolejny temat na temat tego samego serwera po prostu skorzystaj z opcji edytowania tematu, a nie zaśmiecasz tym dział, żeby jeszcze serwer się czymś wyróżniał.

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Zgadzam się z tą opinią, ale to ty w tym momencie tworzysz gnój niepotrzebnym hejtem.

 

A wracając do serwera, to nie wygląda on za ciekawie.

 

Zalety:

- brak, ponieważ...

Wady:

- serwer nie działa.

 

Moja ocena: 0/10

 

Uruchomcie serwer, zanim zaczniecie go reklamować.


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#10 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 20 October 2018 - 15:23

Zgadzam się z tą opinią, ale to ty w tym momencie tworzysz gnój niepotrzebnym hejtem.

 

A wracając do serwera, to nie wygląda on za ciekawie.

 

Zalety:

- brak, ponieważ...

Wady:

- serwer nie działa.

 

Moja ocena: 0/10

 

Uruchomcie serwer, zanim zaczniecie go reklamować.

Według Ciebie mam być łaskawy i pochwalić za stworzenie czegoś co obecnie nie działa? Zejdźmy na ziemię, takie coś nie powinno być publikowane, bo nikt na tym grać nie będzie a po drugie temat jest zbędny, bo jak wspomniałem wcześniej było można skorzystać z opcji edytowania. Jeśli jest to ten sam serwer, jak w poprzednim temacie to bezsensu jest tworzenie nowego tematu, chyba po to aby spróbować bardziej zareklamować swój projekt. Gdyby to był inny serwer było by w porządku, inne ip i inna prezentacja, natomiast tutaj jest to samo. Brak oryginalnej nazwy, brak autorskich pluginów, strona jest toksyczna, jak wspomniałem zero profesjonalizmu. Ja wyrażam swoją opinię otwarcie, a gnój to jest cały ten serwer, który pewnie upadnie szybciej niż powstał. Zaraz, zaraz przecież nie działa, czyżby upadł? Jakoś mnie to nie dziwi.



#11 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 20 October 2018 - 16:24

Według Ciebie mam być łaskawy i pochwalić za stworzenie czegoś co obecnie nie działa?

Nie chwalić, ale skrytykować, jeśli nie lubisz tego serwera.


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#12 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 22 October 2018 - 22:13

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: RolePlay, NoPremium