Skocz do zawartości


Zdjęcie

komenda /clone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZjemCieBezSera

ZjemCieBezSera

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 16 October 2018 - 13:39

robię mapę Bed Wars w minecraft  1.12 ale po rozegranej rundzie mapa jest popsuta łóżka są zabudowane i myślałem żeby ją skopiować komendą /clone i po każdej rundzie tepa graczy na tą rundę ale mapa jest zbyt duża i wyskakuje że w wybranym obszarze jest zbyt dużo bloków, pomyślałem że skopiuje każdą wyspę osobna ale dalej jest zbyt dużo bloków, macie inny pomysł na skopiowanie tej mapy? dobrze by było gdyby nie trzeba było modów



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 16 October 2018 - 15:36

A co to za problem podzielić ją na segmenty które bedą poniżej max ilości i w ten sposób je kopiować?

Pisałem Ci wcześniej już...


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 ZjemCieBezSera

ZjemCieBezSera

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 16 October 2018 - 16:13

wiem że wcześniej pisałeś ale jak podziele ją na segmenty to użyje do tego z 50 commandblockow



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 16 October 2018 - 17:37

wiem że wcześniej pisałeś ale jak podziele ją na segmenty to użyje do tego z 50 commandblockow

No to ich użyj, nie widzę problemu.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/