Skocz do zawartości


Zdjęcie

ku**y cipki ku***y


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 10 October 2018 - 13:15

W sumie teraz jedyne serwery EasyHC, na których grają ogarnięci ludzie, nie ma p2w i, które chociaż w małym stopniu przypominają czasy starego Hardcora mchc czy skkf, to - craftcore, mc4u i arivi. (te serwery są naprawdę dobre i z edycje na edycje dodają coś nowego ;))

 

arivi. (te serwery są naprawdę dobre)

 

 

REEEEEEEEEE


 


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 DankiScar

DankiScar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • DankiScar

Napisano 14 October 2018 - 22:01

Pamiętam 4 lata temu jak zaczynałem grać w mc - skkf jeszcze był to edycja trwała długo i jak się miało fajną ekipę i chęć do mc i to  czekanie z niecierpliwością na kolejną edycję - to aż chciało się grać.
A teraz? wracam po 2 latach i pierwsze co widzę:
CC - zbuduj zaje*isty zameczek, a dostaniesz jakieś skrzydełka na miesiąc i inne gówna - i co z tych skrzydełek? wejdziesz na jakiś inny serwer, gdzie jest BP (BlazingPack) i od razu wszyscy się na ciebie rzucają i nie pograsz bo jak skoro masz 2-3 minuty spokoju a potem jakieś dzieci piszą - ,,focus w tego co ma skrzydełka" - myślą, że jak zabiją to są fajni i dowartościowani

MC4U (dla mnie MC4$) - serwer coś w stylu CC, tylko nie ma zamków, jest większe P2W, a żeby dostać te gówna na plecach to jakieś ,,TOPY" w kopaniu ,,kamulca" ,,obsa" i innych tego typu gówien, przyjdzie jakiś 11-latek i ustawi sobie kopanie na noc i taką topę zdobędzie bez żadnego wysiłku (nie wliczając ile rodzice pieniędzy za prąd musieli zapłacić ) - a najlepsze jest to, że (na większości easyhc) skrzyneczki i kluczyki - skrzynki może i nie trzeba kupować, bo można je kopacz kamienia, ale kluczyki to można zdobyć albo kupując w sklepie za sms/psc/przelewem itp. albo na jakiś głupich event'ach typu  OX (pytania typu: czy screamking1337 jest tym i tym - Tak/Nie) - niektórzy zaczynają grać na serwerach i chcą się ,,zabawić" przychodzą na taki OX i pierwsze co myślą to ,,pytania łatwe" , a przychodzi na taki event i słyszy takie pytanie - nie wiedząc kim/czym był screamking1337, co robił itp.
MCHC - no, ostatni serwer, na którym grałem i były mutanty - czyli coś, co podzieliło graczy - mi osobiście pasowało takie coś - P2W jest większe od cc, ale mniejsze od MC4$ - obecnie serwer na wymarciu/wstrzymany - rzadko kiedy spotykałem się z aktami kastractwa typu wyzywania za to, że zabił ktoś kogoś albo admin dawaj event etc. - nie wiem jak to było później
Arivi - u mnie znane jako Lagivi - obecnie mało co jest lagów, społeczność  coś w stylu MC4$

DRAGON - wg mnie coś, co jest ,,słabe" -czemu? - żeby wyjść ze spawn kup rangę - lagów jest tam więcej niż na lagivi P2W naprawdę szaleje, administracja - to jeden youtuber nagrywał, co to są za osoby
Pozostałe (EASYHC) - częste wycieki IP, lagi, po 4,5 dniach edycji serwer zamykany bo albo administracja zebrała dużo $, albo startuje CC/MC4U lub inny większy serwer albo przez niedopracowania administracji jest z 2k ludzi 200-300 osób
CubeGame (znam to jako mysg.pl) - serwer, z którym tak naprawdę zacząłem grać bez ekipy (gildii) no może z kuzynem lub ze znajomym  - było fajnie , a teraz to nwm czy tak mogę tak powiedzieć - na weekendzie 2 lata wstecz - po 2-3k osób teraz ledwo 1 tysiąc lub mniej (ale kolega z dawnych lat mówił mi, ze na tych wakacjach czy na feriach było 4 tysiące, ale nie wiem czy to prawda) - jedyny serwer gdzie Survival Games jest pod respiratorem - jak zdarzy się cheater , to nic się nie da zrobić - na TS3 0 administracji
Vertez (Vertez Hub) - o tym mógłbym się rozpisywać, ale w skrócie - ktoś sklei byle jak filmik - administracja banuje gracza, który został wrobiony - Cheater Hub - wczoraj wszedłem i wyszedłem po 1 arence, czemu? Sky Wars - 8 osób 2 graczy, w tym ja, bez Huzuni,Wurst i innych tworów dzieci NEO i 6 cheater'ów  - Serwer ma spadki i wzrosty aktywności - ostatni wzrost - po dodaniu Egg Wars - czyli czegoś podobnego do Bed Wars, ale zamiast łóżek są jajca smoka - serwer z 300-500 typa MAX
Są także inne serwery, ale mogę je opisać w podobny sposób co wymienione wyżej - taki najbardziej sensowny serwer to Cube Game - bo jest tam SG, BW, TW no i te SW - CraftGames jeszcze były, ale się zmyły - bo społeczność się  zmieniła - kiedyś po 2-3k osób, serwer wymarły
O DDOS'ach już nie wspomnę - arivi xlajt a nawet MC4$ i CC
A co do macro - to ma + i ,,-", a + taki że myszka może żyć, a minusy to wiadomo jakie...

Oczywiście to moja opinia, jak pisałem wyżej, wróciłem z przerwy i wszedłem na serwery, które podali mi znajomi. Wiem że długo pisałem i dużo - ale to jest moja cała opinia o tych serwerkach typu EasyHC i tych ,,większych" .


Użytkownik DankiScar edytował ten post 27 October 2018 - 18:11


#23 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 22 December 2018 - 09:26

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/