Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam małego serwera z aktywnymi graczami (wersja 1.13)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 emeskawu

emeskawu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • emeskawu

Napisano 20 September 2018 - 19:15

Hej!
Jak w temacie szukam małego serwera (max do 30 osób) z aktywnymi graczami na przetrwanie w 1.13 czy 1.13.1.

 

Ostatnie 4 lata byłam moderatorem na serwerach liczących najpierw 30 osób aż doszło do 300 teraz dla jednego z angielskich youtuberów.

 

Niańczenie trochę mnie zmęczyło i zapomniałam, że ta gra daje przyjemność.

 

Chciałabym aby towarzystwo najlepiej było 18+ (sama jestem tuż przed 30stką ;) )

Bez kradzieży, hacków.

Mogą być jakieś pluginy czy paczki danych, które urozmaicają grę (np. głowy mobów).

Bardzo mile widziane sklepy graczy u których można kupić coś za diamenty czy inną walutę przedstawioną na serwerze.

Po prostu domowa atmosfera, przyjazne podejście i zabawa, bo o to chodzi!

 


  • SirNobody lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Cichosza

Cichosza

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Cichosza

Napisano 14 October 2018 - 14:13

Podpinam się. Również co jakiś czas chętnie bym wszedł i pograł na takim serwerze



#3 Michudu

Michudu

    Bob budowniczy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Michudu

Napisano 17 November 2018 - 23:23

Witam

 

Mam mały serwer dla mnie i znajomych. Zapraszam serdecznie wersja 1.13.2 premium.

Niestety jak na razie ja jestem jedynym aktywnym graczem. W weekendy można spotkać moją narzeczoną.

A i wyjątkiem jest moja 12-letnia kuzynka ale nie robi szkody.



#4 Togz

Togz

    Puchałked

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 22 November 2018 - 10:02

Mógłbym założyć taki serwer bo mam zniżkę w serwerowni. Miałem kilka serwerów ale na każdym grałem wraz ze znajomym i nie mogliśmy znaleźć aktywnych graczy. Jak ktoś zainteresowany to piszcie tu lub na pw.