Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co nowego w 1.14?

1.14 minecraft nowe wersje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 03 October 2018 - 14:19

Słyszałem że pvp będzie podobne do tego z 1.7

>Mojang w wywiadzie oficjalnie zaznaczył, że NIE będzie podobny, ani nie będzie zawierał starych systemów, a zostanie jedynie rozwinięty i dobracowany obecny z delikatnymi zmianami.


  • luc78, Katniss i HelloDoggo lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 03 October 2018 - 20:10

Widocznie mamy do czynienia z kolejną reformą PvP. Mam nadzieję, że to już ostatnia.

Na ten moment doradziłbym Mojangowi (Microsoftowi) aby zajął się wszechobecną anarchią na scenach z poza USA. Polska scena Minecrafta gnije od EasyHC a można by je bezpiecznie unicestwić, np. poprzez realnym zajęciem się problemem dotyczącym łamaniem praw EULA. Rozwiązałoby to problem P2W na dużą skalę.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#23 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 03 October 2018 - 21:21

Widocznie mamy do czynienia z kolejną reformą PvP. Mam nadzieję, że to już ostatnia.

Na ten moment doradziłbym Mojangowi (Microsoftowi) aby zajął się wszechobecną anarchią na scenach z poza USA. Polska scena Minecrafta gnije od EasyHC a można by je bezpiecznie unicestwić, np. poprzez realnym zajęciem się problemem dotyczącym łamaniem praw EULA. Rozwiązałoby to problem P2W na dużą skalę.

Jeśli już cokolwiek by zrobili to z serwerami premium.

No i serwerki na których nikt nie gra (izihace) to chyba troche marnowanie zasobów Mojangu, które mogliby przeznaczyć na coś bardziej produktywnego.

Już pomijając to, że te ich całe ściganie euli padło szybciej niż się zaczęło.


  • Zeus1970 i HelloDoggo lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.14, minecraft, nowe wersje