Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Ty możesz zagrać na modach - Szukam kompanów do gry na modach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 JanekJaran

JanekJaran

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 290 postów
  • JanekJaran#3102
  • JanekJaran

Napisano 17 September 2018 - 16:44

Szukam osób, które chciałby pograć ze mną na modach. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Serwera jeszcze nie postawiłem, więc jestem otwarty na propozycje co do modów, które działają na możliwie jak najnowszej wersji gry, chciałbym, aby serwer był na 1.12.2, a potem na 1.13. Niektórzy mogą mnie kojarzyć stąd lub jeszcze innych kilku miejsc. Chętnie porozmawiam z chętnymi głosowo lub pisemnie. Nie chciałbym wymagać, lecz raczej żeby ode mnie wymagano, przynajmniej jeśli chodzi o serwer. Nie musisz mieć więc ani umiejętności zainstalowania modów, ani chęci do rozmów głosowych. Nie musisz także mieć określonej ilości wiosen. Wystarczy kultura osobista. Choć nie ukrywam, że fajnie by było jakbyśmy podzielili się kosztami maszyny, nikogo nie będę zmuszać, ani nawet nachalnie prosić.

 

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się jedną z poniższych metod (W kolejności od najbardziej preferowanych):

  • Discord: JanekJaran#3102 (Wyślij zaproszenie do znajomych)
  • Prywatna wiadomość na forum
  • Post pod tym wątkiem
  • Rozpal ognisko sygnałowe

  • NoobLenny lubi to

Sprzedaj PINy PSC po atrakcyjnym kursie! I zobacz, dlaczego nie warto ich przetrzymywać!


Postawię serwer za 10 PLN. Kliknij i sprawdź dlaczego warto!


Wynajmę swoją sygnaturę!


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 17 September 2018 - 16:49

Mam maszynę, wymagania sprzętowe do postawienia serwera i wykradziony przez profesjonalnych szpiegów Tesco Sresco S. A. system pragnienia. Napisałem też do mojego kolegi. Może coś ustalimy.


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#3 Roqqu

Roqqu

    tak

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Roqqu

Napisano 27 September 2018 - 16:43

Wciaz aktywne? Jak tak to pw.