Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

[1.13][Finding] Znajdź Przycisk v1.0

1.13 Finding Find the Button Szukanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 LapisLazuliSU

LapisLazuliSU

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • _Lapis_Lazuli_SU

Napisano 08 September 2018 - 15:29

Cześć!

Witam Was w mojej pierwszej mapce. Przy mapie pomagał mi DankiScar, który dodał naprawdę dużo :)

Mapa zawiera 10 poziomów (od razu mówię, że mapa jest prosta[no, chyba że jeden poziom jest średniej trudności]).
Jeżeli ktoś nie widzi za dobrze, to polecam zwiększyć sobie Brightness (jasność) na 100%.
 

 

Zasady:
§1.Graj na trybie gry przygodowej (/gamemode adventure).
§2.Nie używaj żadnych wspomagaczy oraz cheat'ów.

§3.Graj na wersji Minecraft 1.13.
§4.Graj na trybie pokojowym, chyba, że chcesz trudniej, to możesz włączyć inne tryby.
§5.Nie kopiuj mapy oraz nie wstawiaj oraz udostępniaj jej jako własnej, ponieważ mapa należy do autorów!

Jak już pisałam, mapa jest prosta i zajmuje od 8-15 minut.

 

Jeżeli znajdziesz jakieś bugi bądź błędy, zgłoś je w komentarzu, to zostaną one poprawione w następnej aktualizacji. Propozycje na kolejne poziomy też zostaną rozpatrzone i jest duża szansa, że zostaną one zaimplementowane do mapki. 

Link do mapki: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

!I0wFbQEVL0UL-cklATCqUJwsTfF_rQs2ke-W2GYoYXY (skopiuj całość)


Użytkownik LapisLazuliSU edytował ten post 08 September 2018 - 15:32


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 08 September 2018 - 15:54

No, czas na krytykę. Mapa jest niedopracowana, niesprawdzona, nudna i przedstawia oklepany tryb.

Takie mapy to mogłyby być dobre 5 lat temu, teraz.. Cóż...

  • Po co jedzenie? Na peaceful'u głód nie spada.
  • /gamerule commandBlockOutput false
  • Deszcz, przez który nic nie widać.
  • Noc, przez którą nic nie widać.
  • Drugi poziom to jakiś żart, nawet guzika przenoszącego na kolejny poziom nie ma, wszystkie 4 zabijają.
  • Kolejnych nie chciało mi się sprawdzać.
  • Większość z tych zasad jest bez sensu i można ich uniknąć blokując niektóre funkcjonalności (np. blokując poziom trudności na peaceful)
  • Coś tu się rozjechało z pismem... Wy oczu nie macie, że tego nie widzieliście, jak pisaliście tabliczki? lol.... (a same "lobby" jest "dość" brzydkie)
  • Wrzuć to na mediafire bo link sie buguje i trzeba kopiować ręcznie + nie wygasa, nwm jak jest z mega.
  • Wrzuć to w .zip'a zamiast .rar'a bo nie każdy ma archiwizator.

@Edit

 

A zamiast tej pajęczyny można dać prosty zegar z /tp


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 08 September 2018 - 16:06

Ten tryb jest już nudny.


Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


#4 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 08 September 2018 - 16:25

O nie, finding...


Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


#5 LapisLazuliSU

LapisLazuliSU

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • _Lapis_Lazuli_SU

Napisano 08 September 2018 - 16:27

No, czas na krytykę. Mapa jest niedopracowana, niesprawdzona, nudna i przedstawia oklepany tryb.

Takie mapy to mogłyby być dobre 5 lat temu, teraz.. Cóż...

  • Po co jedzenie? Na peaceful'u głód nie spada.
  • /gamerule commandBlockOutput false
  • Deszcz, przez który nic nie widać.
  • Noc, przez którą nic nie widać.
  • Drugi poziom to jakiś żart, nawet guzika przenoszącego na kolejny poziom nie ma, wszystkie 4 zabijają.
  • Kolejnych nie chciało mi się sprawdzać.
  • Większość z tych zasad jest bez sensu i można ich uniknąć blokując niektóre funkcjonalności (np. blokując poziom trudności na peaceful)
  • Coś tu się rozjechało z pismem... Wy oczu nie macie, że tego nie widzieliście, jak pisaliście tabliczki? lol.... (a same "lobby" jest "dość" brzydkie)
  • Wrzuć to na mediafire bo link sie buguje i trzeba kopiować ręcznie + nie wygasa, nwm jak jest z mega.
  • Wrzuć to w .zip'a zamiast .rar'a bo nie każdy ma archiwizator.

@Edit

 

A zamiast tej pajęczyny można dać prosty zegar z /tp

1.Jedzenie jest po to, gdy ktoś gra na innym poziomie trudności.
2.Ja komend nie ustalałam ale poinformowałam DankiScar o tym
3. i 4. To wina DankiScar, bo on ostatni sprawdzał mapę (i co mu nie wyszło xD)
5.Jest przycisk w tym poziomie, a te 4 pułapki to zmyłka
7.No, tutaj to mój błąd, dlatego przepraszam za niego
8.Lobby budował DankiScar i tabliczki też pisał a po tej tabliczce z tymi prawami autorskimi to mnie rozbawiło - zasadę też dodał chyba jedną
9.Właśnie ogarniam konto na mediafire.
10.I spoko zmienię, bo to nic się nie stanie.

Dzięki za krytykę :D Oczywiście dopilnuję, żeby w wersji 1.0.1 było to zmienione i poprawione.
Na wszelki wypadek poszukam błędów w etapach od 3-10.



#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 08 September 2018 - 16:43

Dzięki za krytykę :D Oczywiście dopilnuję, żeby w wersji 1.0.1 było to zmienione i poprawione.
Na wszelki wypadek poszukam błędów w etapach od 3-10.

Ja na Twoim miejscu bym zajął się robieniem nowej, ciekawszej mapy. Ten gatunek jest tak nudny, że już niektóre izihace chyba są ciekawsze.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#7 LapisLazuliSU

LapisLazuliSU

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • _Lapis_Lazuli_SU

Napisano 08 September 2018 - 16:53

Ja na Twoim miejscu bym zajął się robieniem nowej, ciekawszej mapy. Ten gatunek jest tak nudny, że już niektóre izihace chyba są ciekawsze.

O dzięki ^^. Tylko nie wiem jakie gatunki map są teraz na topie. Escape to może rok-trzy lata temu były dobre z fabułą są dobre więc zacznę prace już sama
Parkour mogę też zrobić ale już nie taki prosty ;) jak możesz to powiedz jaki  taki gatunek jest teraz na topie :D byłabym naprawdę wdzięczna



#8 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 08 September 2018 - 17:02

O dzięki ^^. Tylko nie wiem jakie gatunki map są teraz na topie. Escape to może rok-trzy lata temu były dobre z fabułą są dobre więc zacznę prace już sama
Parkour mogę też zrobić ale już nie taki prosty ;) jak możesz to powiedz jaki  taki gatunek jest teraz na topie :D byłabym naprawdę wdzięczna

Parkoury, escape'y to były dobre 6 lat temu. Jak MC nie dawał możliwości stworzenia niczego lepszego i ciekawszego.

 

Ale co do gatunków, to ciekawy adventure, albo jakaś ORYGINALNA minigra (taka, którą Ty wymyślisz albo odwzorujesz z np.: innej gry).

Ale dobór trybu to nawet nie 1/4 sukcesu. Do tego dochodzi oprawa graficzna, ciekawe rozwiązania, mechaniki, komendy, budowle, itd. No i wykorzystać pełnię możliwości MC.

Pomijając już to, że większość gatunków map może być ciekawa, jeśli autor się postara i przyłoży do pracy (akurat FtB do nich nie należy).

 

Pamiętaj też, że zrobienie nawet nieprzetestowanej mapy w dwa dni to nie jest sukces.

 

Spójrz na moją mapę, dosyć dobrze odzwierciedla co mam na myśli z tymi możliwościami MC, niektóre rzeczy, które tam są założę się, że nie myślałaś nawet, że są możliwe (przejrzyj sobie wątek, tak od 3 strony wzwyż, wcześniej nie było tam nic ciekawego). Podobnie też niektóre mapy zza granicy dosyć dobrze pchają możliwości MC do ich granic.


  • LapisLazuliSU lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.13, Finding, Find the Button, Szukanie