Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam tekstur do najnowszej wersji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 JimUSA

JimUSA

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 06 September 2018 - 19:12

Witajcie szukam tekstur do najnowszej wersji minecraft'a. Wielkość może być jak największa lub obojętnie. Myślę ze 1080ti ogarnie sprawę. 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 07 September 2018 - 17:34

Na Twoim miejscu wybrałbym 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

jeżeli faktycznie masz GTX1080Ti to z pewnością zadziała, nie zmienia drametralnie minecrafta, ale jest w 128x128 i bardzo fajnie się prezentuje, na Twoim miejscu wybrał bym właśnie to(polecam dodać shadery i będzie elegancko).



#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 07 September 2018 - 19:40

Na Twoim miejscu wybrałbym 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

jeżeli faktycznie masz GTX1080Ti to z pewnością zadziała, nie zmienia drametralnie minecrafta, ale jest w 128x128 i bardzo fajnie się prezentuje, na Twoim miejscu wybrał bym właśnie to(polecam dodać shadery i będzie elegancko).

Przecie to wygląda paskudnie.

Nie ma to jak nakładać HD tekstury na modele 3D, które są zwykłymi klocami. To się ze sobą nie komponuje ani trochę.

Shadery i jakiś ładny 16x16 (ew. 32x32) najlepiej.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 17 September 2018 - 00:42

Tekstury o rozdzielczości większej niż 16x16 w tej grze to pomyłka, mało które 32x32 są znośne. Największe możliwe to chyba 512x512, ale po co ci to? Gra to nadal klocki, domyślna rozdzielczość idealnie do nich pasuje, a te wyższe w połączeniu z klockowatością wyglądają tragicznie. To samo shadery. Gra nadal jest klockami, realistyczne cienie wyglądają okropnie.



#5 MiamiBear

MiamiBear

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 70 postów

Napisano 12 November 2018 - 21:44

Tekstury o rozdzielczości większej niż 16x16 w tej grze to pomyłka, mało które 32x32 są znośne. Największe możliwe to chyba 512x512, ale po co ci to? Gra to nadal klocki, domyślna rozdzielczość idealnie do nich pasuje, a te wyższe w połączeniu z klockowatością wyglądają tragicznie. To samo shadery. Gra nadal jest klockami, realistyczne cienie wyglądają okropnie.

 

Co do tekstur powyżej 32x32 to się zgadzam, a co do shaderków to zależy jakie.
Ja podczas grania używam takich "delikatnych" które trochę dodają, i na nich mi się gra przyjemniej niż bez (kwestia gustu)
Teraz to większość youtuberów obowiązkowo na shaderkach nagrywa, no chyba że mają za słabe komputery.


 Dotacje w formie  :diament: diaxów: