Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuję [technik serwera/forum] [Budowniczy]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vitus27

Vitus27

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 91 postów
  • Vitus27

Napisano 06 September 2018 - 17:20

Witajcie,
 
Aktualnie buduję serwer RealLife. Jest sporo takich serwerów, ale ten będzie wyglądał zupełnie inaczej. Aktualnie w szczegóły nie wchodzę, bo od razu ktoś podkradnie wszystkie pomysły, i te serwer już nie będzie wyjątkowy. Oczywiście, gdy ktoś dostanie rangę dostanie wszystkie odpowiedzi na temat serwera.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Właściwie kogo szukam?
 
Aktualnie poszukuję administratorów, techników/programistów oraz budowniczych. Gdy serwer zostanie otwarty będzie dużo rozmaitych rang na, które także będzie rekrutacja. 
 
Tłumaczyć jakie zadania te rangi tłumaczyć raczej nie muszę, ponieważ występują one na praktycznie każdym serwerze.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Coś o mnie
 
Mam na imię Witek. Mam 10 lat, (wiem, wiem zaraz będzie pisanie: "10 latek... Ha, ha, ha. To ma być jakiś dowcip? Co ja będę tracił czas na serwerze dzieciaka"). Lecz na prawdę daję sobie z tym serwerem radę, wszystko ogarniam. Mało kto sam ode mnie odchodzi, 2 odlazło, bo uznali, że za darmo pracować nie będą (technicy serwera), a 1, bo się forum paprało, bo były jaja z hostingiem. Teraz wszyscy się mnie czepiają i krytykują. Reszta jest kupę czasu nieaktywna lub nie umie spełniać swojej roli. Jestem dobry z ortografii,
 
Więcej dowiecie się po przyjęciu.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Czego oczekuję oraz co oferuję? 
Oczekuję:
Od wszystkich oczekuję przede wszystkim tego, żeby byli ogarnięci, umieli pisać poprawnie, byli dużo aktywni, posiadali Discord'a, najlepiej sprawny mikrofon (choć póki serwer nie jest otwarty nie wymagany).
Budowniczy i administratorzy mają swoje wymagania na forum. 
W sprawie techników pisać do mnie PW, lub na Discord'a 
Oferuję:
Ogarniętą administrację
Nie bierzemy ludzi z ortografią rażącą w oczy.
Łatwy kontakt
Dobrą zabawę
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kontakt:
Discord (ja prywatnie) - Vitus27#6342

Adres forum: citylife.c0.pl


Pomogłem? Daj  :diament: 

Pomogłeś? Dam Ci  :diament:


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 cycu_men123

cycu_men123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 25 May 2019 - 10:20

Mam 15 lat. znam się na pluginach

WorldGuard,

WorldEdit.

otherdrops,

PermissionsEx,

azrank,

essentials

authme

factions

random teleport

multiverse portals-2

 

 

-Nigdy nie oszukuje, nie podaje fałszywych informacji np. wieku.Nie chce stracić zaufania wśród innych!

-Zawsze pisze czytelnie, staram się pisać najpoprawniej jak tylko potrafie,

-Nie boje się pisać swoich wad, pisząc takowe tylko zyskam w oczach sprawdzającego!

-Zawsze zastosuje się do poleceń właściciela serwera 



#3 Tillthen

Tillthen

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Tillthen#8862
  • Tillthen

Napisano 25 May 2019 - 17:39

Cześć,

 

Znam się bardzo dobrze na technologii Java , co oznacza, że umiem pisać pluginy (lub programy).

 

Znam się równierz na paru istniejących już pluginach, takich jak: WorldEdit, WorldGuard i wielu więcej.

 

Uważam, że wiek nie jest tutaj ważny;

 

Po więcej informacji, proszę o kontakt:

Discord: Tillthen#8862

Email: [email protected]