Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Mod][Technik][Bud] Poszukuję ekipy do stworzenia super serwera!

Mod Technik Budowniczy Moderator Poszukuję

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mateoci

Mateoci

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 03 September 2018 - 14:46

Cześć! Po dość długim czasie namysłów wraz z kolegami postanowiliśmy stworzyć własny serwer survival+frakcje. Chcielibyśmy, aby nasz serwer był oryginalny i wyjątkowy, dlatego nie zamierzamy wgrywać tam gotowych darmowych pluginów z internetu. Aby projekt wypalił potrzebujemy jednak jeszcze kilku osób na podane stanowiska: dwóch Adminów, jednego Technika i kilku budowniczych.

 

Wymagania Administrator:

- 14+

- TS3

- Doświadczenie w tej roli,

- Długi staż w grze.

 

Wymagania Technik:

- 15+

- TS3

- Doświadczenie w tej roli,

- Kilka godzin tygodniowo poświęconych dla serwera,

- Szybka reakcja w przypadku awarii,

- Pomoc w instalacji i konfiguracji serwera.

 

Wymagania Budowniczy:

- 12+

- TS3

- Umiejętność pracy w grupie,

- Kilka budowli do prezentacji,

- Znajomość komend z World Edit. 

 

Oferujemy:

- miłą atmosferę,

- rangę na serwerze,

- płatność w zależności od stanowiska. W przypadku technika ustalona stawka miesięczna, dla administratorów dodatki za sumienność, dla budowniczych istnieje możliwość płatności za zlecone i bardzo dobrze wykonane budowle. Cenę zawsze ustalamy przed rozpoczęciem współpracy na drodze kompromisu między stronami :D

 

O właścicielu:

Mam na imię Mateusz i mam 17 lat. W Minecraft gram od bardzo dawna i od jakiegoś czasu, razem z kolegami pracujemy nad dość fajnym serwerem, który zamierzamy otworzyć na początku przyszłego roku. 

 

Kontakt:

- Poprzez wiadomość na forum.


Użytkownik Mateoci edytował ten post 03 September 2018 - 15:21


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ProjectElgaria

ProjectElgaria

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 55 postów

Napisano 03 September 2018 - 14:56

>serwer easy HC

 

>super serwer

 

pick one

 

 

 

Niewazne co dodasz do serwera EasyHC, nadal bedzie to ta sama nudna gra jak na kazdym takim serwerze


  • TheNightSteve lubi to

#3 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 03 September 2018 - 14:59

Tylko zmarnujesz pieniądze, lepiej od razu przestań.

#4 TheNightSteve

TheNightSteve

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 198 postów

Napisano 03 September 2018 - 15:03

Czemu easyhc, a nie na przykład rpg.



#5 Mateoci

Mateoci

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 03 September 2018 - 15:07

Zawsze trzeba od czegoś zacząć. Nie ma co ukrywać, że easy HC jest najłatwiejszy do zrobienia jako pierwszy serwer. Chcę zdobyć więcej doświadczenia w tworzeniu serwerów zanim wezmę się za coś poważniejszego. Może easy HC to rzeczywiście nie jest najlepszy wybór, ale chciałbym, by było to coś w rodzaju survival :D 



#6 ProjectElgaria

ProjectElgaria

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 55 postów

Napisano 03 September 2018 - 15:13

Zawsze trzeba od czegoś zacząć. Nie ma co ukrywać, że easy HC jest najłatwiejszy do zrobienia jako pierwszy serwer. Chcę zdobyć więcej doświadczenia w tworzeniu serwerów zanim wezmę się za coś poważniejszego. Może easy HC to rzeczywiście nie jest najlepszy wybór, ale chciałbym, by było to coś w rodzaju survival :D

 

W takim razie moglbys zrobic survival+frakcje (Factions, nie FunnyGuilds) z dropem z surowcow - napewno jest to lepsze niz EasyHC



#7 Mateoci

Mateoci

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 03 September 2018 - 15:20

W takim razie moglbys zrobic survival+frakcje (Factions, nie FunnyGuilds) z dropem z surowcow - napewno jest to lepsze niz EasyHC

Jest to bardzo dobry pomysł i chyba tak właśnie zrobię! Dzięki za pomoc :D 



#8 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 03 September 2018 - 16:55

W takim razie moglbys zrobic survival+frakcje (Factions, nie FunnyGuilds) z dropem z surowcow - napewno jest to lepsze niz EasyHC

Pierwsza sprawa, nie chodzi tutaj o tryb bo sam w sobie jest w porządku(Easy HC) chodzi tutaj głównie o robienie serwera, który zrobi jeszcze innych 10 osób, w taki sposób, że jedyną różnicą znajdującą się na nich będzie mapa i administracja.Na zasadzie takiej:(dla przykładu) jesteś minecraftem, a twoje posty to EasyHC, piszesz ich kilkanaście dziennie, które są głupie/krótkie i nic nie wnoszą do tematu, tylko zwyczajnie chciałeś się wypowiedzieć.Na takiej zasadzie właśnie takiej zasadzie ja to widzę mój kompadre :) 

Primo 2.Jako iż jest to osoba, która dopiero zaczyna i chciałaby zdobyć doświadczenie to nie wymusza się na kimś własnych przemyśleń, to że Tobie się to podoba nie znaczy to, że innym również się to spodoba.

 

Czemu easyhc, a nie na przykład rpg.

Jest to osoba, która dopiero zaczyna.Stworzenie serwera EasyHC nie zajmie tyle czasu co RPG, nie które projekty wypalają po latach, a większość z nich nigdy nie ujrzała publikacji takowego projektu ze względu na mnóstwo włożonych środków pieniężnych jak i czasowych, albo zwyczajnie projekt się znudził i stracili chęci do tego.

 

 

Co do serwera:

 

Same pluginy z internetu nie są w sobie złe, nie które są wręcz rewelacyjnie, np: nie zrobisz swojego drugiego autorskiego WE, bo to nie ma sensu skoro masz pod ręką gotowy, jeżeli chcesz coś stworzyć, a nie masz do tego pluginu w internecie pewnie coś się ciekawego znajdzie, a jeżeli chcesz żeby to było coś kreatywnego to cóż dodaj coś od siebie kreatywnego co przyciągnie graczy, stworzenie autorskiego pluginu na gildie, premium boxy niczego nie zmieni, bo nie chodzi tutaj o pluginy tylko min. o koncept, zamiar i o to co włożysz od siebie aby ten serwer wypalił(reklama, budżet, maszyna, postawiony serwer i kwintesencja dobrej rozgrywki).Dalej wszystko  zależy od Ciebie, fakt możesz sugerować się innymi wypowiedziami bo jak pisałeś jesteś dopiero nowy, ale to nie znaczy, że to co Ci mówią musisz robić(no chyba, że jesteś w błędzie wtedy chyba nie ma odwrotu).Ale koncept może być, powodzenia :)



#9 Mateoci

Mateoci

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 03 September 2018 - 17:07

Dziękuję bardzo za tak długą i wyczerpującą wypowiedź. Zdaję sobie sprawę, że w kategorii easy HC jest bardzo ciężko o wybicie się niestety. Mam jednak dość ciekawy pomysł na rozbudowanie społeczności serwera, który mam nadzieję wypali. Co do samego trybu muszę jeszcze dokładnie przemyśleć, czy będzie to easy HC, czy survival. Dziękuję za rady :D Wiem, że jest duża szansa, że to nie wypali na dużą skalę, ale zawsze można to potraktować jako przygodę, wyciągnąć wnioski i zrobić coś lepszego w przyszłości. 

 

Same pluginy z internetu nie są w sobie złe, nie które są wręcz rewelacyjnie, np: nie zrobisz swojego drugiego autorskiego WE.

Wiadomo, że nie wszystko da się zastąpić, ale myślę, że pluginy działające bardziej "po mojemu" dodadzą wyjątkowości serwerowi :D Dzięki jeszcze raz  :lol:



#10 ProjectElgaria

ProjectElgaria

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 55 postów

Napisano 03 September 2018 - 17:29

Pierwsza sprawa, nie chodzi tutaj o tryb bo sam w sobie jest w porządku(Easy HC)

 

 

>easyhc

>w porzadku

 

Wlasnie o to chodzi, ze ten tryb nie ma szans na dzialanie bo :

 

1. Jest juz 48202 podobnych serwerow

2. Nikomu z IQ wiekszym od diamentu nie podoba sie kopanie 100 diaxow na sekunde



#11 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 03 September 2018 - 18:27

>easyhc

>w porzadku

 

Wlasnie o to chodzi, ze ten tryb nie ma szans na dzialanie bo :

 

1. Jest juz 48202 podobnych serwerow

2. Nikomu z IQ wiekszym od diamentu nie podoba sie kopanie 100 diaxow na sekunde

Tak jak mówiłem każdy lubi co innego i nie lubię jak ktoś na siłę próbuje wrzucić swoje zdanie, Tobie się może nie podobać, mi się może nie podobać, ale znajdzie się ktoś taki kto to polubi i zagra najzwyczajniej w świecie.A jeżeli chodzi o to co jest na "czasie" to kwestia upodobania, a jeżeli ktoś ma pomysły dzięki którym rynek ten podbije to czemu nie.Jedyne w EasyHC co jest trudne jest to najzwyczajniej w świecie wybicie się, gdyż co 2 osoba ma w planach stworzyć takowy serwer.Może wiedziałeś albo i nie, kiedyś EasyHC było bardzo popularne i do dziś żyje, to pomyśl sobie co wtedy mówili gracze o takim serwerze.



#12 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 04 September 2018 - 18:45

Serwer survival + frakcje *oryginalny* 

Tworząc taki serwer można w  4 godziny zrobić coś bardziej oryginalnego bez pro ekipy byle by umieli stawiać dirta i używać w małym stopniu world edita XDD

Dodam coś jeszcze, MMO/RPG są trudne w wykonaniu, żeby wyszedł taki w miarę trzeba włożyć sporo pracy, i coraz ich więcej, robi ich się dużo, zrób co chcesz ale proszę nie reklamuj tego tutaj bo narazisz się na negatywne opinie :)


Użytkownik blyak edytował ten post 04 September 2018 - 18:49

blak.png

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Mod, Technik, Budowniczy, Moderator, Poszukuję