Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klasyczny serwer Hardcore w stylu mc.skkf.net.

hardcore

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 XxLeoPLxX

XxLeoPLxX

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 376 postów
  • LeoPL#5715
  • SantoryoMC

Napisano 02 September 2018 - 16:10

Cześć! Planuję zrobić serwer Hardcore w stylu skkf.net (coś klasycznego) głos oddaję.... Wam!

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Zapraszam do wypełniania i wybierania.
Dlaczego wyszedłem z inicjatywą stworzenia takiego serwera?
Szczerze? Aktualnie w Polsce nie mamy żadnego dobrego serwera Hardcore. EasyHC to jest jakiś szajs dla dzieci, który nie wymaga myślenia. Jedynie co potrzebujesz tam to myszki. Z dodatkowymi przyciskami żeby jeszcze chodzić. Możesz mieć tam dwie lewe ręce. Liczy się żebyś zapłacił 400 zł na edycję, która i tak trwa 2 tygodnie. Ja mam inne idee. Ale mogę myśleć inaczej niż wy, więc dlatego stworzyłem krótką ankietę, która zdecyduje w jakim kierunku powinien zostać stworzony serwer. 
Ankieta 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Discord serwera 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


 

Pozdrawiam!

Santoryo


Użytkownik XxLeoPLxX edytował ten post 02 September 2018 - 16:13

Discord serwera mc.VoidCraft.pl -> https://discord.gg/Yghx9eD

 

Dotacje na serwer VoidCraft
Hevbis - 50 diaxów - gitara
Niker738 - 1 diax


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 02 September 2018 - 16:15

Po co iść na przód, lepiej być nekrofilem. I tak nikt tam nie będzie grał więc to bez większej różnicy czym będzie.

#3 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 02 September 2018 - 16:50

Po co iść na przód, lepiej być nekrofilem. I tak nikt tam nie będzie grał więc to bez większej różnicy czym będzie.

 

O tak! Lepiej zrobić easyhc, na pewno ktoś tam będzie grał! jak ktoś lubi dobry hardcore bez boyfarmerów i innych rzeczy tego typu, to na pewno wejdzie na ten serwer. To NIE będzie następny easyhc.



#4 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 02 September 2018 - 17:01

O tak! Lepiej zrobić easyhc, na pewno ktoś tam będzie grał! jak ktoś lubi dobry hardcore bez boyfarmerów i innych rzeczy tego typu, to na pewno wejdzie na ten serwer. To NIE będzie następny easyhc.


Współtworzysz ten projekt? Nic nie wspominałem o tworzeniu easy hc. Widziałem od początku tego roku jakieś 15 podobnych prób. Żadna się nie udała. Może zamiast wracać do ogranych schematów pora zacząć tworzyć coś nowego? Ale nie, wybacz, hardkory to takie cudeńko, mmm kurła ale kiedyś to było. A po tym co zobaczyłem w ankiecie już wiem, że nie będzie miało to wspólnego z tym waszym cudownym, przenajzajebistszym skkkkkkkkefem

Użytkownik benio1394 edytował ten post 02 September 2018 - 17:03


#5 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 02 September 2018 - 17:06

Współtworzysz ten projekt? Nic nie wspominałem o tworzeniu easy hc. Widziałem od początku tego roku jakieś 15 podobnych prób. Żadna się nie udała. Może zamiast wracać do ogranych schematów pora zacząć tworzyć coś nowego? Ale nie, wybacz, hardkory to takie cudeńko, mmm kurła ale kiedyś to było. A po tym co zobaczyłem w ankiecie już wiem, że nie będzie miało to wspólnego z tym waszym cudownym, przenajzajebistszym skkkkkkkkefem

Zaskoczę Cie, nie mam nic wspólnego z tym projektem. Zamiast od razu podcinać skrzydła nowym projektom, można dać im szansę. To nadal lepsze niż kolejne easyhc, które nie utrzyma się dłużej niż 2 tygodnie. Osobiście nie gram na serwerach pokroju skaf czy hardcore więc nie jestem również dobrze przekonany, aczkolwiek życzę mu powodzenia.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hardcore