Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.2.5] [NP] [50s] [M] EverBlock TekkitClassic!

Tekkit

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 draken20

draken20

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • draken20

Napisano 23 August 2018 - 08:30

Zapraszamy do gry na naszym serverze EverBlock. Wczoraj doszło do zmiany paczki modów na Tekkit Classic. Jest to obecnie jedyny tego typu server w Polsce!

IP: tekkit.pl

Launcher:

Premium: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

NonPremium: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Tryb gry to dalej survival + cuboidy co najlepiej sprawdza się na modach. Cuboidy oparte są na pluginie grief prevantion. Skrzynie i maszyny z modów zabezpieczone są za pomocą pluginy LWC. Server ma charaktery nostalgiczny i ma na celu utrzymanie polskiego community Tekkit'a.

 

spawn tekkit classic 1.2.5

Użytkownik draken20 edytował ten post 03 November 2018 - 14:00

185.38.248.226:26750.png

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 23 August 2018 - 09:07

Gra tam ktoś?



#3 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 23 August 2018 - 09:45

Wersja z czasów tworzenia się układu słonecznego, serio?
Spróbuj stworzyć serwer na nowszej wersji, bo teraz to jest lipa.

#4 draken20

draken20

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • draken20

Napisano 23 August 2018 - 10:11

Wersja z czasów tworzenia się układu słonecznego, serio?
Spróbuj stworzyć serwer na nowszej wersji, bo teraz to jest lipa.

Własnie o to chodzi server jest nostalgicznym powrotem do starej wersji, gracze sami chcieli zmiany z 1.7 na 1.2.5


185.38.248.226:26750.png

 


#5 Kssari

Kssari

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 27 August 2018 - 15:01

Słaba ta prezentacja...

 

nie wiem czy wejdę na serwer , ale chyba nie.



#6 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 22 September 2018 - 15:47

Nie rozumiem jaki jest sens tworzenia serwera na historyczną wersję. Fakt, nostalgia nie jedną osobę dopadła, aczkolwiek taki serwer można samemu stworzyć, nie mając żadnych umiejętności, tylko po to aby zagrać razem ze znajomymi i cieszyć się starym klimatem gry.



#7 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 22 September 2018 - 16:03

Mogę tylko zgadywać, że ten powstał aby złączyć tych nekrofili (ja próbowałem i chciałem ale po prostu jest to dla mnie zbyt drewniane) żeby spotkali się w jednym miejscu, mogli poznać kilka nowych fajnych osób i po prostu mieć z tego frajdę.

A co do serwera to szkoda, że istnieją limity niektórych maszyn co w pełni rozumiem bo sprzęt, serwery nie rosną na drzewach etc. Jednak zapis o zakazie budowania zaawansowanych fabryk na tekkitowym serwerze mnie zabił. Choć wiem że nie jest bezzasadny

#8 draken20

draken20

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • draken20

Napisano 22 September 2018 - 19:16

Nie rozumiem jaki jest sens tworzenia serwera na historyczną wersję. Fakt, nostalgia nie jedną osobę dopadła, aczkolwiek taki serwer można samemu stworzyć, nie mając żadnych umiejętności, tylko po to aby zagrać razem ze znajomymi i cieszyć się starym klimatem gry.

Nostalgia nie nostalgia po prostu nie lubię nowych wersji i wiem, że takich osób jest więcej a jak widać server nie stoi pusty wiec czemu by nie tworzyć takiego servera ;p


Mogę tylko zgadywać, że ten powstał aby złączyć tych nekrofili (ja próbowałem i chciałem ale po prostu jest to dla mnie zbyt drewniane) żeby spotkali się w jednym miejscu, mogli poznać kilka nowych fajnych osób i po prostu mieć z tego frajdę.

A co do serwera to szkoda, że istnieją limity niektórych maszyn co w pełni rozumiem bo sprzęt, serwery nie rosną na drzewach etc. Jednak zapis o zakazie budowania zaawansowanych fabryk na tekkitowym serwerze mnie zabił. Choć wiem że nie jest bezzasadny

Z racji, że mod EE2 bardzo ułatwia grę został ograniczony w trosce o dobro servera jak i wpływ na rozgrywkę. Fabryki można budować stosując się do limitów.


185.38.248.226:26750.png

 


#9 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 13 December 2018 - 22:23

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Tekkit