Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak założyć dobrze prosperujący serwer minecraft?

gethertv serwer miencraft minecraft jak stworzyc serwer minecraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 gethertv

gethertv

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • GetherTV

Napisano 17 August 2018 - 20:22

Remove


Użytkownik gethertv edytował ten post 01 September 2019 - 16:18


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 TheNightSteve

TheNightSteve

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 198 postów

Napisano 17 August 2018 - 20:49

 

 

 

Dlaczego takie pytanie tutaj? Może było nagrać serię i tyle...?!

- Pytanie udzielam na Popularnym forum, z nadzieją [...]

 

 

Popularnym :D.
Napewno początkującym właścicielom przyda się taka seria.


  • gethertv lubi to

#3 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 17 August 2018 - 21:43

Heh, pewnie spory profit z takiej serii mieć będziesz. Zalew niskiego sortu serwerów nadal trwa, więc jest to tematyka dość popularna, a wielu materiałów o niej nie ma. Próbuj, może rozbijesz bank.


  • gethertv lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#4 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 17 August 2018 - 21:43

Ehhh... Z czarnym tłem daleko nie zajdziesz...


  • gethertv lubi to

Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


#5 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 17 August 2018 - 21:48

Lepiej nie, już widzę jak to się skończy  :(


  • KaiserrPL, gethertv i Iku lubią to

Never lose hope.


#6 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 17 August 2018 - 22:52

Ctrl+C, Ctrl+V od "klonkurencji". Ale serię chętnie zobaczę.


  • gethertv i Iku lubią to

#7 ProjectElgaria

ProjectElgaria

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 55 postów

Napisano 18 August 2018 - 15:11

Jesli nauczysz innych, ze izihace nie oplaca sie robic to chetnie


  • Katniss i gethertv lubią to

#8 gethertv

gethertv

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • GetherTV

Napisano 19 August 2018 - 00:20

Dzięki wszystkim za każdą odpowiedź



#9 Phgo

Phgo

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 76 postów

Napisano 19 August 2018 - 13:59

Witam wszystkich, mam do Was pytanie odnośnie tworzenia serwerów minecraft a mianowicie: czy chcielibyście zobaczyć w świecie YOUTUBE serię ( Jak założyć dobrze prosperujący serwer minecraft?) Nie ukrywam że dużo jest filmików na temat tworzenia serwerów konfiguracji plugin-ów, natomiast dużo z Was może nadal nie rozumieć działa serwerów minecraft.
Dlaczego ja?
-Hmm.. Dużo grałem w minecrafta dużo robiłem serwerów i dużo popełniałem błędów przy tworzeniu serwerów miencraft. Mając prawie już 19 lat posiadałem w swoich życiu dużo serwerów i uwierzcie mi, nie jest takie proste. Myślę że posiadam odpowiednią ilość doświadczenia w tym temacie aby go rozwinąć w filmach na YouTubie.
 
Dlaczego takie pytanie tutaj? Może było nagrać serię i tyle...?!
- Pytanie udzielam na Popularnym forum, z nadzieją że dacie znać czy takie materiały profesjonalne wam się spodobają, Proszę napisz komentarz jeśli uważasz że przydała by Ci się taka seria.
 
Jeśli potrzebujesz pomocy z Plugin-ami, tworzeniem serwera, konfiguracją itemshop'a, tworzeniem stron, napisz do mnie PW.
Pozdrawiam, GetherTV


Po samym braku profesjonalizmu tej wiadomości i podejścia autora do jej stworzenia oraz braku jej estetyczności jakoś nie widzę szans żebyś wypalił na YT. Skoro porządnie nie umiesz napisać kilku słów to co dopiero mówić o porządnym zmątowaniu filmu.
Dwa to że nagrywasz na YT nie znaczy że wszędzie musisz się tym chwalić i dla mnie dziecinne jest jak ktoś ma NickTV. Także zmień nick.
Powątpiewam że masz 19 lat ludzie w tym wieku (a nawet troszkę młodszym) mają lepsze style wypowiedzeń, składni zdania etc. i lepsze zajęcia.. .

Dwa taki pomysł nie ma sensu praktycznie moda serwerowa idzie ciągle z duchem rozwoju więc to jakiej rady byś udzielił może być nieaktualne za miesiąc a ktoś by to obejrzał i był wprowadzony w błąd. Przykładowo poleciłbyś plugin na skiny SkinChanger a za miesiąc powstałby lżejszy SkinRestorer i ktoś już miałby bardziej obciążony serwer. ;) Secundo jak ktoś nie umie robić serwerów to niech się za to nie zabiera.

Ale mimo mojego zniechęcenia które wywolaleś życzę Ci powodzenia.
  • benio1394, Katniss i gethertv lubią to

#10 GFCarter

GFCarter

    Nowy

  • Użytkownik
  • 42 postów
  • 'Lil Gongol#9121
  • Piorun906

Napisano 19 August 2018 - 15:05

Ja nie wiem po co miałaby istnieć nowa seria taka, ja bym raczej radził serwerom, nie oglądać takich poradników, czy cuś, bo najzwyczajniej to psuje oryginalność


  • Zeus1970, gethertv i Phgo lubią to

Mam nadzieję, że pomogłem, a jak tak to, j**ie mnie to czy zostawisz diaxa czy nie :P


#11 gethertv

gethertv

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • GetherTV

Napisano 19 August 2018 - 20:34

Po samym braku profesjonalizmu tej wiadomości i podejścia autora do jej stworzenia oraz braku jej estetyczności jakoś nie widzę szans żebyś wypalił na YT. Skoro porządnie nie umiesz napisać kilku słów to co dopiero mówić o porządnym zmątowaniu filmu.
Dwa to że nagrywasz na YT nie znaczy że wszędzie musisz się tym chwalić i dla mnie dziecinne jest jak ktoś ma NickTV. Także zmień nick.
Powątpiewam że masz 19 lat ludzie w tym wieku (a nawet troszkę młodszym) mają lepsze style wypowiedzeń, składni zdania etc. i lepsze zajęcia.. .

Dwa taki pomysł nie ma sensu praktycznie moda serwerowa idzie ciągle z duchem rozwoju więc to jakiej rady byś udzielił może być nieaktualne za miesiąc a ktoś by to obejrzał i był wprowadzony w błąd. Przykładowo poleciłbyś plugin na skiny SkinChanger a za miesiąc powstałby lżejszy SkinRestorer i ktoś już miałby bardziej obciążony serwer. ;) Secundo jak ktoś nie umie robić serwerów to niech się za to nie zabiera.

Ale mimo mojego zniechęcenia które wywolaleś życzę Ci powodzenia.

Wiadomość na pewno nie byla w pelni profesjonalna, takze nie chcialbym wypowiedzi typu "Powątpiewam że masz 19 lat ludzie w tym wieku (a nawet troszkę młodszym) mają lepsze style wypowiedzeń, składni zdania etc. i lepsze zajęcia.. .
Ogolnie chodzilo mi o opienie ludzi a nie o ocenianie mnie w kwesti jezykowej jak napisz etc. Chcialem tez poinforomowac ze Montowanie a pisanie slow to roznica.

 

Jestem wdzieczny za "Dwa taki pomysł nie ma sensu praktycznie moda serwerowa idzie ciągle z duchem rozwoju więc to jakiej rady byś udzielił może być nieaktualne za miesiąc a ktoś by to obejrzał i był wprowadzony w błąd. Przykładowo poleciłbyś plugin na skiny SkinChanger a za miesiąc " i uwazam ze tyle by wystarczylo, a reszte uwazam za zbedna



#12 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 21 August 2018 - 12:46

Jeśli będzie to dobrze wykonane - oczywiście, jeśli ma być to kolejny gniot, który zdobędzie max 200 wyświetleń w ciągu roku - nie.


  • gethertv lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gethertv, serwer miencraft, minecraft, jak stworzyc serwer minecraft