Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam budowniczy

Budowniczy Szukam

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 suave19

suave19

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • suave19

Napisano 17 August 2018 - 15:25

Witam, jestem Daniel i prowadzę serwer Minecraft (1.8.8) Serwer został założony kilka dni temu i potrzebni mi są budowniczowie, którzy mi przy nim pomogą. Głównie chodzi mi o spawn, który chciałbym aby był metropolią. Wiem, że pracy może być przy tym dużo, dlatego szukam kilku osób i budowe planuje na dluzszy czas.
 
 
Wymagania:
 
• Wiek: minimum 15 lat,
 
• Komunikator głosowy: TS3,
 
• Chęć współpracy przy serwerze,
 
• Dobre umiejętności budowania,
 
• Co najmniej 1 godzina budowania dziennie. Jeżeli nie bedzie to mozliwe to rzadziej, jest mozliwosc dogadania sie.
 
• Umiejętność dogadania się z administracją, albo przynajmniej nie kłócenie się i nie wyzywanie bo takich będę banował.
 
 
Co oferuję:
 
• Rangę administracyjną: Budowniczy z dużymi możliwościami,
 
• Miła atmosfera na serwerze. Co prawda administracji jeszcze nie ma, ale będę dążył do tego aby wszyscy się szanowali i byli dla siebie mili,
 
• Jakąś mniejszą zapłatę za dobrze wykonaną pracę, w zależności od tego ile osób się zgłosi. Moje maksimum wydatków na ten spawn to 300zł, ale jeżeli budowa potrwa trochę dłużej i będę widzieć efekty to jestem w stanie go troche zwiększyć
 
 
Zapraszam! Nie będziesz żałował, same korzyści!


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 TheNightSteve

TheNightSteve

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 198 postów

Napisano 17 August 2018 - 16:15

Czemu stara wersja i dlaczego ts, a nie discord?



#3 suave19

suave19

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • suave19

Napisano 17 August 2018 - 16:26

Póki co niech będzie 1.8 bo więcej pluginów jest z nią kompatybilnych. Nie korzystam z discorda. Dla mnie liczy się tylko TS3/Skype/Messenger.



#4 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 17 August 2018 - 17:24

NIE NIE NIE!

Na 1.8 jest tyle samo lub nawet mniej kompatybilnych pluginów niż na wersję 1.12.2. Po za tym polecam zacząć używać discorda, jest to bardzo popularny i wygodny komunikator, który zastępuje ts3 oraz skype :}



#5 suave19

suave19

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • suave19

Napisano 17 August 2018 - 18:05

Ok, ale póki co wolę wersję 1.8.8. Jest ktoś chętny?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Budowniczy, Szukam