Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] Poszukuję na Freebuild 1.7.2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 16 August 2018 - 19:23

Witam, niezmiernie cieszę się że piszę ten post <3

Poszukuję jakieś osoby która pomoże ogarnąć serwer z budowlami, mamy raczej ogarnięte plany i wiemy co i jak, serwer stoi na Dedyku *działa 24/7*którego nie jestem właścicielem jednak zapewniam że nie upadnie po czasie mniejszym niż 2 lata. Projekt jest zaprojektowany mniej więcej tak by był ten spawn zapełniony budowlami różnego typu. Nie jest to w 100% classic, miałem plany nad mobarene ale jednak jest to mały detal raczej nie potrzebny, zrobimy inne minigierki może jakieś pvp. Na serwerze są już jakieś budowle jak i plugsy i skripty :D

Jedyne co masz zrobić to budować z moją pomocą, serwer nie jest P2W i usługi typu VIP/SuperVIP będą dosyć tanie, VIP w przybliżeniu 5 zł a SuperVip 6 zł oczywiście mówimy tutaj o 30 dniach, VIP nie daje nam mega diamentowych eq, będą skórzane dla gracza, oczywiście sama klata i buty a narzędzia drewniane, VIP pewnie kolcza klata i skórzane buty, a SuperVIP żelazna klata i buty obie 2 usługi kamienne narzędzia może supervipowi dodamy jakiś suvenir ale to jeszcze przedyskutujemy. Nie dodaje nam tutaj żadnych super dodatków, będzie możliwość zakupu waluty $ w sklepie nie jakieś miliardy ale raczej drobne pieniądze tak 1k 10k MAX.

Budowle na spawnie to bank, katedra, mcdonald, portale, parkour na którym będzie albo nagroda albo coś innego, będzie też minigra, jest warp tartak i kopalnia ale będzie też mapa surowcowa, nie ma dropu totalnie, w kopalni jest 0.01% na diamenty i szmaragdy, na złoto 0.1 a na żelazo 0.3 bo tak ustawiłem w MRL, jest też świat działkowy przez nie zbyt lubiany plugin PlotMe jednak mi się on kojarzy z serwerami na których lubiłem grać! SuperVIP jak i VIP będą mieli swoje pokoje gdzie jeszcze nie wiemy do końca co dodamy ale zawsze się znajdzie jakiś pomysł. To chyba na razie tyle nie będę spoilerować bo dodam coś zawsze jeszcze!

 

Sama wersja może zniechęcić jak i nowych graczy MC jak i tych którzy grają po prostu na najnowszych, lubię tą wersję, pasował mi silnik który lekko zmodyfikowaliśmy i jest OK!

 

Osoba po prostu musi umieć budować, niech ma przynajmniej skończone 14 lat by poprawnie pisał w języku polskim i byśmy doszli z nim do ładu. Najlepiej by pokazała nam jakieś budowle, posiada discorda i umie z niego korzystać, i ma mikrofon, mi macie tylko pomóc a prawnemu właścicielowi maszyny dajecie się zrekrutować *dziwnie brzmi* rozmawiacie o tym ile czasu możecie poświęcić itd.

 

No ja nazywam się Jakub, mam już prawie 15 lat graniczy to z miesiącami i lubię tworzyć serwery ale nie lubię procesu budowania budowli, wolę robić paczkę i przygotować serwer od 0 do końcowego etapu którym jest start serwera. Interesuję się informatyką jednak nie programowaniem, nie ogarniam totalnie pisania jakichkolwiek stron czy pluginów, skripty to dla mnie nic takiego, są one W GRANICACH TOLERANCJI. I to chyba tyle ile powinieneś o mnie wiedzieć ;)

 

Kontakt ze mną jest możliwy na discordzie jak i GG, mam też skype oraz steam * ze steam już nie korzystam *

Discord: blak#8582

GG: 66172992 *korzystam rzadko*

Skype: gosiagod1977

Steam: u_kuby


Użytkownik blyak edytował ten post 16 August 2018 - 19:25

  • Satanislaw lubi to

blak.png

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Satanislaw

Satanislaw

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 16 August 2018 - 19:34

Potwierdzam rekrutację, jestem właścicielem serwera na którym postawiony jest serwer gry. Kontakt do mnie przez Discord AnomanderRake#7525


Użytkownik Satanislaw edytował ten post 16 August 2018 - 19:34

  • blyak lubi to

#3 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 16 August 2018 - 19:40

Po co tworzyć serwery na wersję sprzed 4 lat? :o

Przecie spigot 1.12.2 jest stabilny, jest mnóstwo pluginów oraz jest plotsquared, lepsza wersja plotme.



#4 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 16 August 2018 - 19:51

Po co tworzyć serwery na wersję sprzed 4 lat? :o

Przecie spigot 1.12.2 jest stabilny, jest mnóstwo pluginów oraz jest plotsquared, lepsza wersja plotme.

Nie lubię plotsquared, 1.12.2 jak i te najnowsze są dla mnie brzydkie, nie są już takie fajne, dużo nie potrzebnych bloków, osobiście 1.7.2 podoba mi się bardziej, 

*kto co lubi*


blak.png

 


#5 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 17 August 2018 - 09:26

@Aktualne 


blak.png

 


#6 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 17 August 2018 - 10:22

Nie lubię plotsquared, 1.12.2 jak i te najnowsze są dla mnie brzydkie, nie są już takie fajne, dużo nie potrzebnych bloków, osobiście 1.7.2 podoba mi się bardziej,
*kto co lubi*


No skoro lubisz samemu grać na serwerze to why not. Naprawdę tak trudno jest obadać rynek i dojść do wniosków, że jedyne serwery creative (przepraszam, freebuidl), są na starszych wersjach ale tylko w największych serwerach lobby lub na najnowszych wersjach kiedy występują pojedyńczo?

Użytkownik benio1394 edytował ten post 17 August 2018 - 11:40


#7 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 17 August 2018 - 10:38

Czy zmuszam kogoś do rekrutacji?

Czy zmuszam kogoś do gry na serwerze?

 

Podoba nam się ta wersja i dlatego postawiliśmy na niej serwer, czy tak trudno zmienić wersję minecrafta żeby wbić?

 

Nie interesuje mnie lobby gdyż ten pomysł był odrzucony zaraz jak nam się nie udało ale z czasem do niego powrócimy :)


Użytkownik blyak edytował ten post 20 August 2018 - 13:39

blak.png

 


#8 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 17 August 2018 - 19:02

Aktualne


blak.png