Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8-1.12][NP][WF] Wrotagier - innowacyjny serwer! IP: mc.wrotagier.eu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 21 August 2018 - 22:28

Pierwsza gildia została utworzona po 1.5 dnia gry, więc myślę, że super trudno w zgranym zespole nie ma :)

Yyyy co?
Pytałem się o poziom trudności...

Widzę że większość graczy z easyhc naprawdę jest ograniczona xd
  • Katniss lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 22 August 2018 - 16:34

Yyyy co?
Pytałem się o poziom trudności...

Widzę że większość graczy z easyhc naprawdę jest ograniczona xd

 

Nie ma czegoś takiego na naszym serwerze jak poziom trudności, nie wiem w tym momencie kto jest ograniczony. 
Odpowiadam Ci tylko na pytanie kiedy została utworzona gildia - to jest dla mnie wyznacznik trudności ;)



#23 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 22 August 2018 - 17:18

Nie ma czegoś takiego na naszym serwerze jak poziom trudności, nie wiem w tym momencie kto jest ograniczony.
Odpowiadam Ci tylko na pytanie kiedy została utworzona gildia - to jest dla mnie wyznacznik trudności ;)

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Poziomy trudności: pokojowy, łatwy, średni i trudny
Jaki jest na serwerze?

Polecam: https://minecraft.ga...onal_difficulty

@edit
Postanowiłem wbić na serwer i okazało się że jest ustawiony poziom łatwy
I ten P2W...

Użytkownik Somka edytował ten post 22 August 2018 - 17:35


#24 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 22 August 2018 - 18:13

Co ty masz z tym poziomem trudności? xD potwory w mc są bardzo łatwe więc nie wiem jaki jest sens zmieniać poziom trudności na jakikolwiek większy.



#25 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 22 August 2018 - 20:30

Co ty masz z tym poziomem trudności? xD potwory w mc są bardzo łatwe więc nie wiem jaki jest sens zmieniać poziom trudności na jakikolwiek większy.

Bo chcę wiedzieć jaki jest na serwerach, dla mnie to ważna rzecz.
Szkielet na poziomie trudnym jest około 5 razy trudniejszy do zabicia niż na łatwym.

#26 ProjectElgaria

ProjectElgaria

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 55 postów

Napisano 22 August 2018 - 20:46

Czy taki innowacyjny ten serwer to bym nie powiedzial - funny guilds, drop ze stone, jedyne czym sie to 'wyroznia' to 1 boss (standarowy w mythic mobs) i 2 przedmioty.

 

Z graczami i z administracja sie fajnie rozmawialo, to na plus.



#27 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 22 August 2018 - 21:02

Bo chcę wiedzieć jaki jest na serwerach, dla mnie to ważna rzecz.
Szkielet na poziomie trudnym jest około 5 razy trudniejszy do zabicia niż na łatwym.

Poziom trudności mobów to jedno, one i tak zbytnio dużo Ci nie dają. Od tego są bossy, aktualnie w planach mamy rozwój bossa na nieco innych zasadach + wykorzystanie go przy tworzeniu dodatkowych rzeczy.

 

 

Czy taki innowacyjny ten serwer to bym nie powiedzial - funny guilds, drop ze stone, jedyne czym sie to 'wyroznia' to 1 boss (standarowy w mythic mobs) i 2 przedmioty.

 

Z graczami i z administracja sie fajnie rozmawialo, to na plus.

 

Dzięki wielkie, staramy się być po prostu sobą względem graczy, a nie bucami. Co do innowacyjnych rzeczy powoli będą wdrążane, cieszymy się, że póki co serwer jest pozytywnie odbierany co wskazują gracze po w sumie "prostych" reklamach. 



#28 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 22 August 2018 - 21:41

Poziom trudności mobów to jedno, one i tak zbytnio dużo Ci nie dają.

One mają zabijać, do tego zostały stworzone.
  • Katniss lubi to

#29 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 22 August 2018 - 22:19

One mają zabijać, do tego zostały stworzone.

 

One są od tego, aby je pokonać, a nie, żeby zabijać. Serwer ma być dostępny dla każdego, co za frajda, że będzie mob ustawiony na hard, który i tak gracz, który wejdzie pokona na kilka strzałów, a nowy będzie ginąć, wkurzy się i wyjdzie, bez sensu. Dlatego rozwiązaniem na to będą bossy, które będą dostosowywane poziomami trudności ich pokonania :)



#30 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 22 August 2018 - 22:36

One są od tego, aby je pokonać, a nie, żeby zabijać. Serwer ma być dostępny dla każdego, co za frajda, że będzie mob ustawiony na hard, który i tak gracz, który wejdzie pokona na kilka strzałów, a nowy będzie ginąć, wkurzy się i wyjdzie, bez sensu.

Gracze nie muszą walczyć z mobami, po prostu warto by było gdyby odczuli że coś po za graczami może ich zranić lub zabić. Jest też dostępny poziom normalny, wątpię aby ktoś z setem skórzanym i pieczonym mięsem nie mógł przetrwać nocy. Na easy moby nie zabiją przeciętnego gracza który ma tylko miecz, no chyba że nie potrafi się ruszać.

#31 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 23 August 2018 - 14:49

One są od tego, aby je pokonać, a nie, żeby zabijać. Serwer ma być dostępny dla każdego, co za frajda, że będzie mob ustawiony na hard, który i tak gracz, który wejdzie pokona na kilka strzałów, a nowy będzie ginąć, wkurzy się i wyjdzie, bez sensu. Dlatego rozwiązaniem na to będą bossy, które będą dostosowywane poziomami trudności ich pokonania :)

Pamiętaj tylko, że boss, który ma 32767 hp i AI jak worek na śmieci to nie boss.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#32 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 23 August 2018 - 21:27

Pamiętaj tylko, że boss, który ma 32767 hp i AI jak worek na śmieci to nie boss.

Gracz Mu Online? :D Spokojnie, są odpowiednio dostosowane :P

 

 

Gracze nie muszą walczyć z mobami, po prostu warto by było gdyby odczuli że coś po za graczami może ich zranić lub zabić. Jest też dostępny poziom normalny, wątpię aby ktoś z setem skórzanym i pieczonym mięsem nie mógł przetrwać nocy. Na easy moby nie zabiją przeciętnego gracza który ma tylko miecz, no chyba że nie potrafi się ruszać.

 

Tak jak mówię, serwer ma być przyjazny dla każdego, gracza, który gra określoną ilość czasu i dla gracza, który dopiero wszedł na serwer. Co za frajda, jak jeden ma lepiej od drugiego, a jest na tej samej randze. 



#33 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 26 August 2018 - 20:47

Na serwerze minecraft zaszły małe zmiany, które przedstawiamy niżej:
- serwer został przenisiony na nową, lepszą i wydajniejszą maszynę,
- od teraz jest dostępna nowa zbroja, którą można wydropić z bossów,
- pojawiły się 4 nowe bossy, z których można wydropić nową zbroję,
- na tyle ile możliwe to było przywróciliśmy stare dobre PVP,
- od teraz serwer jest dostępny tylko pod wersją 1.12.2,
- wprowadziliśmy CobbleX, od teraz za 9 stacków cobblestone, można otrzymać blok CobbleX, z którego wypada losowy przedmiot,
- została zmieniona konfiguracja gildii, mianowicie:
1. koszt powiekszenia terenu gildii został zmieniony na większy,
2. po 24h od założenia gidlii zostanie zdjęta ochrona gildii,
3. aby zrestartować ranking gildii wymagane jest 64 diamenty



#34 ProjectElgaria

ProjectElgaria

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 55 postów

Napisano 26 August 2018 - 21:27

- na tyle ile możliwe to było przywróciliśmy stare dobre PVP,

 

Kto niby uwaza ze nawalanie myszki 20 razy na sekunde jest lepsze niz to co jest teraz?


  • Egzequtor i Katniss lubią to

#35 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 26 August 2018 - 22:05

Kto niby uwaza ze nawalanie myszki 20 razy na sekunde jest lepsze niz to co jest teraz?

 

Praktycznie wszyscy co grają u nas na serwerze twierdzą, że stare PVP było o wiele lepsze, to nie my decydujemy, to gracze :)

Tak jak wspominałem to gracze tworzą serwer, a my dostosowujemy się tak, aby wszystkim pasowało.



#36 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 28 August 2018 - 19:29

W ten weekend pojawi się w panelu voucher oraz dostępny kod dla graczy, którzy posiadają własną gildię.

Nie trać czasu! :)



#37 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 30 August 2018 - 16:50

Kolejny fajny server, jedynie z założenia.

Community dzieci, które wolały niszczyć kolejne myszki nawalając w nie na serverach EasyHC wbijają na Twój server i głosują za zmianami, które zmieniają go w najgorszy tryb jaki powstał w historii tejże gry.

Jeśli stawiasz na jakość graczy - sam obejmij ster

Jeśli stawiasz na populizm i liczbę graczy - pozwól większości (którą obecnie na polskiej scenie stanowią jak wiadomo dzieci) głosować za zmianami.

 

Mam nadzieję, że weźmiesz to głęboko do serca, w przeciwnym razie stracisz frajdę z prowadzenia servera, jeśli ten będzie przeznaczony jako przedszkole dla dzieci.

Pozdrawiam.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#38 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 01 September 2018 - 19:03

Kolejny fajny server, jedynie z założenia.

Community dzieci, które wolały niszczyć kolejne myszki nawalając w nie na serverach EasyHC wbijają na Twój server i głosują za zmianami, które zmieniają go w najgorszy tryb jaki powstał w historii tejże gry.

Jeśli stawiasz na jakość graczy - sam obejmij ster

Jeśli stawiasz na populizm i liczbę graczy - pozwól większości (którą obecnie na polskiej scenie stanowią jak wiadomo dzieci) głosować za zmianami.

 

Mam nadzieję, że weźmiesz to głęboko do serca, w przeciwnym razie stracisz frajdę z prowadzenia servera, jeśli ten będzie przeznaczony jako przedszkole dla dzieci.

Pozdrawiam.

 

My sugerujemy się tym co gracze nam proponują, nie wprowadzimy żadnych znaczących elementów EasyHC czy innego typu rzeczy, zawsze bierzemy sobie opinie, weryfikujemy je i jeżeli faktycznie byłby fajne na serwer survival + gildie, damy, ale jeżeli widzimy, że to ewidentnie element easyhc, odrzucamy takie coś.

Jednak wszystko mówi samo za siebie, takie serwery zbytnio popularyzacji nie mają, bo jednak większość screny minecraftowych serwerów są oblegane przez dzieci easyhc, gdzie widzą, że jest już nieco ciężej i nie ma jakiś super rzeczy z HC wychodzą, no trudno, najwyżej zostawimy ten serwer i skupimy się na kolejnym, gdzie ten będzie tylko udoskonalany :)



#39 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 02 September 2018 - 22:16

Udostępniliśmy na serwerze komendę /reklama w ten sposób zachęcamy wszystkich do współpracy z nami po przez zdobycie praktycznie za darmo rangi MiniYT! :)



#40 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 03 September 2018 - 06:28

Gracz ma bypass do mute'a.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/